w11 KAZAN klanı

• Konuyu başlatan DeletedUser30543
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser30543

Ziyaretçi
Bizlerde sadece ilk etapda 13 kişi girecek arkadaşlardık, sonradan baktıkki bizi sveen dostlarımızda katılmaya karar verdi.

el birliği ile birleştik arkadaşlarımızı topladık suanlık hersey yeni , gayet güzel görünüyor ileriki zamanlarda da bütün klanların basarılarını görmek isteriz kendimiz gibide.

DeletedUser

Ziyaretçi
Bir klanı ayakta tutan klanın verimidir.Sizde bu verimi görüyorum :)
Şimdi ki 100 kişilik bir klana bakın bir kişi destek istese kim destek atar ? Sağlam bir destek atan olmaz belki hiç destek atan olmaz çünkü kimse birbirlerini tanımıyor.Tanımadığım biri için neden askerlerini feda edeyim diyor.Gayette haklı.
Birde sizin gibi belirli arkadaşların kurduğu klanlara bakalım.
5 Kişi , 10 kişi , 15 kişi vb.Ama bir arkadaşı destek isteyince tüm klan destek atıyor.Yardım isteyince tüm klan yardıma koşuyor.
Tüm klanlar için en önemli husus budur.Önemli olan fazlalık değil yeterliliktir.Sizde yeterlisiniz diye düşünüyorum.

Başarılar dilerim.

DeletedUser30543

Ziyaretçi
Çok teşekkür ederim güzel cümlelerin için sağolasın umarım devamm ettiririz bu kücük basarımızı tabikide 50 kişi tanıdık var ama 40'ıda toplama zamanla tabiki kim kalıcı kim gidici yavas yavas dökülecekler. güzel bir dünya olmasını umuyorum suanlık güzel.
seni arattım bu nick ile w11 de ama bulmadım :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Çok teşekkür ederim güzel cümlelerin için sağolasın umarım devamm ettiririz bu kücük basarımızı tabikide 50 kişi tanıdık var ama 40'ıda toplama zamanla tabiki kim kalıcı kim gidici yavas yavas dökülecekler. güzel bir dünya olmasını umuyorum suanlık güzel.
seni arattım bu nick ile w11 de ama bulmadım :)

Rica ederim , umarım başarılı olursunuz.
Yarın akşam üstü başlayacağım :)

DeletedUser30543

Ziyaretçi
Byuraya Benden Baska Bakan Yok Sanırım Sıkıldım herkesin klanına cat cat yazıyorlar :)))

kendi kendime isyan ediyorummm:)