W11 İlk 20 Oyuncu Değerlendirmesi

DeletedUser

Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar.W11 İlk 20 sıralamasını da ben yapacağım.Böylece oyuncuların gelişimini göreririz ve değerlendiririz.Lütfen tartışma ve değerlendirmelerde forum kuralları çerçevesinde düşüncelerimizi paylaşalım. Bir oyuncu hakkında genel olarak görüşlerinizi söyleyip hakaret, karalama yapmayınız.

1.GÜNCELLEME

2453.jpg

2.GÜNCELLEME

5533.jpg

3.GÜNCELLEME

15245.jpg

4.GÜNCELLEME

5797.jpg

5.GÜNCELLEME

697.jpg

6.GÜNCELLEME(ARKADAŞLAR ÖZÜR DİLERİM)

11837.png

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser30391

Ziyaretçi
İlgin ve emeğin için teşekkürler Hasgal. Bir de yukarıdaki açıklamayı düzeltip oyuncular dersen iyi bir başlangıç yapmış olacağız. :)

DeletedUser30391

Ziyaretçi
Tamamını kopyalayacağın hiç aklıma gelmemişti. Neyse güzel oldu. Teşekkürler.

DeletedUser

Ziyaretçi
Takibi zor bir istatistik olacak.Sanırım konu ile HaSGaL ilgilenecek.Şimdiden kolay gelsin.Çalışmalarından ötürü teşekkürler HaSGaL :)

bolubjk*

Ağır Atlı
oyuncuların ilk 20 deki yeri oyunun başında çok çok değişir şimdiden kolay gelsin hasgal:)

emeğine sağlık..

DeletedUser

Ziyaretçi
Not= arkadaşlar her gün güncelleme yapacağım.

@Indiscriminate sağolun modum.

DeletedUser24203

Ziyaretçi
cobain76 bu listede kalır gibi ama yinede bir şey söylemek için çok erken...

DeletedUser

Ziyaretçi
oyuncuların ilk 20 deki yeri oyunun başında çok çok değişir şimdiden kolay gelsin hasgal:)

emeğine sağlık..

teşekkürler.şu 1 hafta her gün günceleme düşünüyorum sonra her 2 gün de bir sonra 4 günde 1 sonra haftada bakalım ban yemezsek hayırlısı :D

DeletedUser

Ziyaretçi
arkadaşlar açıkçası forumdaki tahminlerden çok farkli bir biçimde ilk 20 var.eğlenceli olucağa benziyor.asyakurdunun ekibinden ilk 20 mutlaka çıkarır diyordum çıkardı yanlız 1.ciyi tebrik etmek 50 puan fark gerçekten başarı bu zamanda.

DeletedUser

Ziyaretçi
arkadaşlar açıkçası forumdaki tahminlerden çok farkli bir biçimde ilk 20 var.eğlenceli olucağa benziyor.asyakurdunun ekibinden ilk 20 mutlaka çıkarır diyordum çıkardı yanlız 1.ciyi tebrik etmek 50 puan fark gerçekten başarı bu zamanda.

O kadar puanı olması için hiç asker basmamış full bina basıyor olması lazım blink Bence 4-5 gün sonra en fazla 2-3 tanesi kalır ilk 20de