Vuslat :)

Bossy

Acemi
Yeni dünya gelince heves edip oynuyoruz arada ama böyle insanlara denk gelince üzülüyorum ya. Savunma oynatıp bütün savları kendi köylerinizde tuttunuz oyun başından beri ama gel gelelim ki bi gece klandan atıp köyleri toplamak komik :):) Vuslat klanında oynayan arkadaşlara kolay gelsin bi gece ansızın klandaşlarınız tarafından toplanabilirsiniz.

sadsdas.png

Screenshot_3.png

Eklentiler

• resim_2022-04-08_030428.png
    resim_2022-04-08_030428.png
    50,2 KB · Görüntüleme: 30

Gosainthan.

Mızrakçı
Atılan mesajlara rağmen klan ayarlarını oyunun bu zamanına kadar acmadınız. Defalarca uyarı mesajı atıldı yöneticiniz tarafından umursamadınız. Ne olmasını bekliyordunuz?

PASİF BÜKÜCÜ

Mızrakçı
Nop klanı ile bağlantısı olduğunu çok düşünmüyorum ama toplamanız mantıklı olmuş siz toplamazsanız sonra başkaları gelip davet atar klan değiştirir uğraşır durursunuz :)

NOPasaran*

Okçu
Yeni dünya gelince heves edip oynuyoruz arada ama böyle insanlara denk gelince üzülüyorum ya. Savunma oynatıp bütün savları kendi köylerinizde tuttunuz oyun başından beri ama gel gelelim ki bi gece klandan atıp köyleri toplamak komik :):) Vuslat klanında oynayan arkadaşlara kolay gelsin bi gece ansızın klandaşlarınız tarafından toplanabilirsiniz.

32527 adlı eklentiyi görüntüle

32526 adlı eklentiyi görüntüle

Yazıklar olsun emeklerin boşa gitmiş reis nopa alalım seni istersen ? At 4 mis sanjinin köyüne

GaMeRR

Acemi
w7 den beri vuslattayım kurucu üyelerdenim
ben bile yönetime tüm ayarlarımı açıyorum

biz bunu yapıyorsak sende yapacaksın bu kadar basit bu iş...

GaMeRR

Acemi
Artık sizi oyunda değil forumda koruyorum :) Ne zaman işterseniz oyun görevine hazırım :D Sizde bilirsiniz Üç kere adımı söyleyin yeter :)

not: çakma dan sonra birsey yazardınız hayırdır :)

oyuna gel forumda herkes atıp tutuyo zaten ondan kolay ne var çakma :))

oseidon*

Yasaklı
Can sende oyun öğrendin laf atıyorsun ya :D bİR Cin ata sözü derki :) hay huy hayda huy yani kısaca :) Geçmişini unutanın geleceği olma ;)