Vuslat

• Konuyu başlatan DeletedUser2906
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser2906

Ziyaretçi
DÜSMAN KLANLARIMIZ GELİRSE BİZDE GELİRİZ...tt2

DeletedUser

Ziyaretçi
bayağı bir süre önce w7de oynarken tuğra klanındaydım, o sırada vuslata düşmandık. şimdi başka bir klandayım, yöneticiler ne yaparlar bilmem ama tebrikler, iyi oynamıştınız orada ;)

DeletedUser

Ziyaretçi
Klan olrak gelmesekte ben düşmanınız olarak geliyorum :D Başlamanız beni mutlu edecektir:D

DeletedUser

Ziyaretçi
Gizli hayranın çaktırma :)

esat yine formundasın aynen devam bekleme yapmadan ;)

DeletedUser

Ziyaretçi
:D desem sanki tanıyacaksın esat

samet e kaç kişi tuti diyomuş bi düşünsün çıkartır elbet :) bu arada efe yok meydanlarda yokluğu hissediliyor ya :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Allah razı olsun forum mensuplarından :) sen tanımadan baya bi tanıyor insan seni :)

mert abiye sorarsan daha iyi anlatır beni sana şimdi ben sana bişey diyecem çıkaramadım diyeceksin o yüzden dediğim şekilde daha iyi olur :)

DeletedUser41854

Ziyaretçi
Yıllardır bu oyundayız , hiç başarısı olmayan adamları bile tanıyor insanlar.O kadar laçkalaştı yani ..
Mert abinede sövdürtecen zorla ( kimse için kimseye gidip sormam ) , sen tanıt kendini birlikte oynamışlığımız varsa tanırım zaten.
Yoksada tanıyacağım şekilde tanıt kendini :D

DeletedUser40501

Ziyaretçi
valla ıkınızı yan yana koysak kımın tarla olacagı yorumunu bıle yapmaya gerek yok:) aykut gralsın :)

DeletedUser

Ziyaretçi
babel8520 :) Güldürdün bizi Allah da seni güldürsün :D hahahaha. Aykut tarla olunca haber ver Ekin ektim çöllerede amannnnn :D