Vurucu Tim vs İsyan -Vegas - Yek -Secret vb

wait.for.it

Yasaklı
Hayır bir de madem abdiyi işe yaramamazlıkla suçluyorsunuz o halde bu ne tatava? Adam zaten işe yaramıyordu :) o geçse ne olacak diye de söyle geç tutarsızlık da diz boyu..
Adam işe yaramaz zaten ben orada sakladığımız deflere yanıyorum olay bu yoksa alın sizin olsun banane :D Hatta keşke oyun başında sizin tarafta olsaydı.

spymax*

Yasaklı
Kendi rezilliginizi bı adama.yikip kendinizi avutma ya devam edin iyi ses gelmiş demekki ben dünyanın 3 de 1 girsem şuraya girip yorum.bile.yapmam demekki korkuyorsunuz sizde.haklisiniz ahshdh

StoneHeart

Acemi
Olayın komik tarafı dünyayla savaşıyorlar açıklaması yapan kişilerin çoğu 68 de biz neredeyse tüm dünyayla savaşırken 2-3 köyde biz koparalım diyip savaş açan kişiler keşke o zaman biz anlatırken aynı yorumlarda bulunsaydınız

spymax*

Yasaklı
L
Ben de bunu anlatamıyorum işte millete. Adam oyun başından beri kastığı kamiyi biz de patlatıyorsa, oyun başından beri casuslanmamışsa ve hiçbir saldırı almamışsa bunun adı truva açık açık, gelip sonradan taraf değişti ayakları yemez. Sonraki w lerde aklımda bulunur.
Lan ben adamı tanımıyorum bile bu dünya da tanıdım ahshshshs

Lv TİRAN

Mızrakçı
Kendi rezilliginizi bı adama.yikip kendinizi avutma ya devam edin iyi ses gelmiş demekki ben dünyanın 3 de 1 girsem şuraya girip yorum.bile.yapmam demekki korkuyorsunuz sizde.haklisiniz ahshdh
adamım benim ya bugün sesin çok gür çıkıyor bağır biraz dhaa :D

Fearl3ss

Yasaklı
Abdi benimde köyümü almıştı abidyi sevmiyorum dernek kuralım
Not: pre fiyatlarından sonra 10 dünya 1 girmek farz oldu :)

Khaos X

Mızrakçı
yeni gelen zamlar sonra zenginler bile agzını yakacak sekilde premium kasmalarda artış yaşanacaktır :) sonra harcamak daha pinti olacaktır insanlar

jokeremre12

Acemi
Ya kardeşim daha 1 hafta önce arada 1 ms saldırı gelen köyünüzü benim sayemde kurtardınız. 269-270 ti hani saldırı süreleri. 269 a girmiştiniz, ben dedim ki 269 öne düşer 270 e girmeniz lazım. Başınıza iş gelince konuşuyorsunuz öyle yok truva falan filan.

Klanın içinden geçmişler, dünya başında bilgilerim sızdırılmış, klanınızda ki her 2 oyuncudan biri Time geçmeye çalışıyor, ilk ben geçtim diye günah keçisi oluyorum bunu bilerek geçtim zaten zerrece de yanlış yaptığımı düşünmüyorum.

Keza gel gel diye 1 aydır söylüyorlar zaten geçecek olsam 1 ay önce geçerdim dünya başında ama Memoya ayıp olur diye geçmedim bunu herkese de söyledim zaten. Memonun kendisine bile yazdım durum böyle böyle. Kanka ben seni tutarım o haritada dedi keza savunma vs atıldı da ondan yana sorun yok. Fakat bu sabah elimde ki tüm savunmayı geri göndermem istendi, bomboş köylerle de bulunduğum haritada devam edebilmek imkansız. Hepimiz şu oyunda zevk almaya eğlenmeye oynuyoruz, ben bu oyuna pre bascam para bascam ama zevkimi almadan köyümü alcaklar öyle bir dünya yok. Herkes istediğini düşünebilir ayrı ayrı açıklama yapmak istemiyorum kimseye.
Gören de aynı ms e kendi soktu sanacak komutu boş yapma karakterin kadar oyna oyunu , tüm klanın defini 3 hafta yatır köyün de sonra 1 tane kami bile sallama karşıya yıkım yapma sonra klan senden defi cekmeye başlayınca ' ay bunlar benden def cekiyor ne yapacam tek başıma ' diyip karşıya geçeceksin üstüne 3 haftadır kullanmadığın kamini direk bizden birine vuracaksın ondan sonra buraya gelip yok haklıyım , oyundan zevk almıyorum ondan geçtim diyeceksin. Savunulacak bir tarafın yok, üstüne gelip burada tatava yapmana da gerek yok bildiğin kadar oyna oyunu.

He bu arada çokta sevindim gitmene hem erken oldu, hem de savları boşa düşürdün eyvallah :)

Lv snapula

Çaylak
Insanda biraz onur gurur olur. Truvayi atmislar foruma dolusmus bi de yalandan hikaye uyduruyolar. Oyun uzun. Tim nekadar kalir bilmiyorum tabi ama..

Olur oyle.

NOPasaran*

Mızrakçı
Arkadaşlar Truva bu , bundan önce de oldu bundan sonra da olacak o yüzden çok da seyy etmemek lazım.