Vkp vs Valhala

zaleyataaa

Mızrakçı
karşı tarafa başarılar diliyorum. saygı ve hoşgörülü bir şekilde savaş olmasını temenni ediyorum.

Game Ov3r

Kılıç Ustası
karşı tarafa başarılar diliyorum. saygı ve hoşgörülü bir şekilde savaş olmasını temenni ediyorum.

HyperionX

Kılıç Ustası
Savaşcağımız klanla birleşip bir günde mütlük bozup savaşmak, hangi seviye saygı her zaman olurda.

Game Ov3r

Kılıç Ustası
Birleşime saygı duymayıp savaş isteyen biz değildik. Oyunun kuralları bariz ortada birleşim için sizden izin almak zorunda hiç değiliz. Konu tartışmaya kapalıdır. Savaş için bol şans zira ihtiyacınız olacak.

zaleyataa

Acemi
Savaşcağımız klanla birleşip bir günde mütlük bozup savaşmak, hangi seviye saygı her zaman olurda.
Hocam sorun şu bu oyundakiler müttefikliğin anlamını sadece müttefiklik bozulunca hatırlıyorlar. Ben 2-3 kere gelip sorduğumda sizden bilgi alamıyorsam. Sizin savaşmak istediğinizin kim olduğunu vahiyle öğrenemem. Ben adamlarla 2 gün konuşmuşum birbirimize sözler vermişiz. Ekibimize dahil etmişiz. Ondan sonrasında sen at desen de atamam. Müttefiğimizle ucunda savaşta olsa 15 gün sonra silinecek de olsak sözümüzden dönmeyiz. Ama yanlış karar almadığımı dün birkez daha anladım. Olmayan şeyleri varmış gibi yansıtarak diplomasi yapılmaz. Oyun için yalan dolana gerek yok.

HyperionX

Kılıç Ustası
Hocam sorun şu bu oyundakiler müttefikliğin anlamını sadece müttefiklik bozulunca hatırlıyorlar. Ben 2-3 kere gelip sorduğumda sizden bilgi alamıyorsam. Sizin savaşmak istediğinizin kim olduğunu vahiyle öğrenemem. Ben adamlarla 2 gün konuşmuşum birbirimize sözler vermişiz. Ekibimize dahil etmişiz. Ondan sonrasında sen at desen de atamam. Müttefiğimizle ucunda savaşta olsa 15 gün sonra silinecek de olsak sözümüzden dönmeyiz. Ama yanlış karar almadığımı dün birkez daha anladım. Olmayan şeyleri varmış gibi yansıtarak diplomasi yapılmaz. Oyun için yalan dolana gerek yok.
diplomasiye ben bakıyordum yalnız varsa boyle bi konuşma paylaş yalanı dolanı göster ben sana atmı dedim ayrıca müttefiklik yapılan klanla savaş tarihi konuşulur aynı gun içinde hazırlıksız adamlara savaş açılmaz neyse bundan sonrakı worldlerde benı karsında çok goreceksin bu world eğlenebilidiniz kadar eğlenin.

Game Ov3r

Kılıç Ustası
İlk saldırıyı çıkan yanlış hatırlamıyorsam eğer sizin klan üyeniz yanlışım varsa beni düzeltin. Komik duruma düşüyorsun dostum yapma bence.

Eklentiler

• IMG-20200725-WA0069.jpg
    IMG-20200725-WA0069.jpg
    79,5 KB · Görüntüleme: 60

zaleyataaa

Mızrakçı
o bunu dedi şu bunu dedi diyerek olayı uzatmanın anlamı yok. ilk saldırıyı çıktınız savaşı başlattık. konuyu daha fazla uzatmanın anlamı yok.