Vira-Baba-Maybe-Akrep

Narkoz34

Acemi
Arkadaşlar oyuncu dosyalarından geçmişe bakabilirsiniz. RM'den destek aldığınızı inkar edeceğinize stratejik bir hamleydi deyip geçebilirsiniz. @Amo.. sözlerinde Dünyanın bilmediği hangi cümleyi kullandı. Burada bir şeylere cevap vermişse size yalan söylediğinizi bildirmiyor dikkatinizi çekerim eksik söylediğinizi anlatıyor.
Bence zevkli,
güzel hamleleri olan bir savaş oluyor. Hepinize keyifli oyunlar dilerim.

Başarılar

*Chappie*

Acemi
Valla ben çok güzel olduğunu düşünüyorum açıkçası tüm arkadaşlara başarılar diliyorum hayırlı uğurlu olsun herkese.

MrTroya.

Mızrakçı
Arkadaşlar oyuncu dosyalarından geçmişe bakabilirsiniz. RM'den destek aldığınızı inkar edeceğinize stratejik bir hamleydi deyip geçebilirsiniz. @Amo.. sözlerinde Dünyanın bilmediği hangi cümleyi kullandı. Burada bir şeylere cevap vermişse size yalan söylediğinizi bildirmiyor dikkatinizi çekerim eksik söylediğinizi anlatıyor.
Bence zevkli,
güzel hamleleri olan bir savaş oluyor. Hepinize keyifli oyunlar dilerim.

Başarılar

Şunu anlatmak istiyorlar. Rmden gelen destek çok az bi destekti. Biz de daha fazla bekliyorduk. Ama olmadı. Şimdi savaşın seyiri bu denli değişmişken, rmnin destekleri bahane edilmesin diyor arkadaşlar. Ama işin şu kısmı var. Biz kendimizi bildikten sonra istediğiniz şekilde çalın sazınızı sıkıntı yok :)

Deleted User - 5527508

Ziyaretçi
Bize gelen savunma miktarını bilmeden sallıyorsunuz infaz krd nin köyleri boşken artizin köyleri çakılı savunmaydı diyorsunuz. Biz rm den destek aldınız diyince sağa sola sarıyorsunuz. Rm den köy başı 5 er k destek geldi en az oda ve rm klanına geçen arkadaşlarınızada bakabilirsiniz.

500x600 ben akrep klanını övmüşken sende sallama gereği duymuşsun sen bilirsin ben rm den gelen destekler vira klanına geldiğini söyledim zaten

Rasaleagle

Acemi
@Amo.. sınırda rm den destek alan bir oyuncuyum, benimle birlikte destek alan oyuncuları söyleyim sana lazboy61-ts trabzon-spartaküs- ve bir oyuncu daha vardı hastamıydı doktor muydu bilmiyorum her ne ise 5 köye 7 şer k sav gelecekti eğer senin bahanen 5 köye 7 şer k sav geldi biz viraya vuramadık demek ise haklısın. Ama aynı zamanda size hucumdan-wesp-aile gelen destekler geldi ve gelmeye devam ediyor. Artize hiç vuramadınız demişsin, evet bölgedeki öncelikler gereği bizim size vurmamız gerekmiyordu, bireysel oyuncular vurdu demişsin viradan sanırım yine bulundugum konumu söylüyorsun, sizin içinize 3-4 oyuncuyla geldik arkadan 1 kami desteği almadan ve yarı yarıya başarılı olduk çünkü içinize yerleştik. Çoğu köyünüz 1.5 saat uzaklıkta geceleri uyku yok her iki tarafada.
Reddevilcim sana laf atmadan yapamazdım bak bize multici diyorlar sen nediyorsun bu duruma?? Multici olup ana köyü kaybedenler kızgın atsın

Deleted User - 5527508

Ziyaretçi
Ben alınan destekleri bahane etmiyorum biz desteğe rağmen vurduk vurmayada devam edicez.

Benim demek istediğim şey bu başlıkta artiz klanı şu klanlardan destek alıyor diyolar ama kendi aldıkları destekleri söylemiyorlar anlamışsındır umarım. Kaç k aldığınızda önemli değil sonuç olarak biz aldıysak sizde aldınız olay netlik kazandığına göre daha destek mevzusunda iki klanda birbirine laf atmaz diye tahmin ediyorum.

Evet bu dediğin isimler aldı ve bunlara ek olarak birçok isimde aldı knk twstatsda herşeyin sonucu görülebiliyor

Kalan*

Acemi
He şimdi anladım viranın nasıl bu kadar dayandığını işin içinde rm varmış:p rm benide destekler artık rahat rahat uyuyabilirim:cool:
Tartışmanın anlamı yok hadi savaşalım yıkılmayacak savunma alınamayacak köy yok başarılar tüm dostlara

DeletedUser61667

Ziyaretçi
He şimdi anladım viranın nasıl bu kadar dayandığını işin içinde rm varmış:p rm benide destekler artık rahat rahat uyuyabilirim:cool:
Tartışmanın anlamı yok hadi savaşalım yıkılmayacak savunma alınamayacak köy yok başarılar tüm dostlara

Ben iddaa ediyorum abi rmden destek almadım hepiciği kendi askerim :D :D

herkes herkesten destek almis anlasilan burdan barbarosa sövmek istemiyorum ama adam birak baska klandan destek attirmayi arkadaşımızın attigi desteği bile geri gondertti adamin gelişimini engelleme diye koca yürekli barbaros :D

spartaküs03

Acemi
bir kaç mesajı okudum da biraz güldüm sayenizde teşekkürler:) rm den destek aldığımız için bizim bölgeyi vuramamışlar kalbim parça pinçik oldu çok üzüldüm:) düşman içinde aldığım bir köye savunma bulamadık diye mis mesafesi 35dk olup 1300 mızrak 900 kılıç 1500 casusla tuttuğum köyüm vardı 2 hafta casustan başka birşey atamadınız peki desteksiz köylere neden vuramadınız bunada bir açıklama bekliyorum:) diğer bölgeler için konuşmuyorum ama kendi bölgemde üzülerek söylüyorum ezile ezile kaybediyorsunuz. ha bu arada savaş şimdi zevklenecek filan diyorsunuzya zevklenmiycek sadece son bulacak. hucum klanı geldiğinde biraz sevinmiştim bölgeye oyuncu geliyor diye ama onlarında başka savaşları çıktı artık saçma sapan oplarınızı bekliyoruz yapacağınız son 7-8 opunuz daha kaldı daha öncedende teklif etmiştim oplarınızı ben planlıyabilirim hala belki bir tık döner şansınız :D

Dr. Tinker

Milis
bir kaç mesajı okudum da biraz güldüm sayenizde teşekkürler:) rm den destek aldığımız için bizim bölgeyi vuramamışlar kalbim parça pinçik oldu çok üzüldüm:) düşman içinde aldığım bir köye savunma bulamadık diye mis mesafesi 35dk olup 1300 mızrak 900 kılıç 1500 casusla tuttuğum köyüm vardı 2 hafta casustan başka birşey atamadınız peki desteksiz köylere neden vuramadınız bunada bir açıklama bekliyorum:) diğer bölgeler için konuşmuyorum ama kendi bölgemde üzülerek söylüyorum ezile ezile kaybediyorsunuz. ha bu arada savaş şimdi zevklenecek filan diyorsunuzya zevklenmiycek sadece son bulacak. hucum klanı geldiğinde biraz sevinmiştim bölgeye oyuncu geliyor diye ama onlarında başka savaşları çıktı artık saçma sapan oplarınızı bekliyoruz yapacağınız son 7-8 opunuz daha kaldı daha öncedende teklif etmiştim oplarınızı ben planlıyabilirim hala belki bir tık döner şansınız :D
tmm

MrTroya.

Mızrakçı
Bize gelen savunma miktarını bilmeden sallıyorsunuz infaz krd nin köyleri boşken artizin köyleri çakılı savunmaydı diyorsunuz. Biz rm den destek aldınız diyince sağa sola sarıyorsunuz. Rm den köy başı 5 er k destek geldi en az oda ve rm klanına geçen arkadaşlarınızada bakabilirsiniz.

500x600 ben akrep klanını övmüşken sende sallama gereği duymuşsun sen bilirsin ben rm den gelen destekler vira klanına geldiğini söyledim zaten
Bak stratejiyi açıklıyorum o zaman. Rmye geçenler destek almış gibi gözükmek için geçti. İşe de yaramış belli ki :D

DeletedUser61667

Ziyaretçi
61. dünya çok olaysız geçiyor

59un forumlarına sardık bu nedir ya

azıcık kaos öfke yok mu ?