Victory & siyah Savaş Raporları

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

bonfak

Acemi
Detaylara kimseyi boğmamak adına ve karşı tarafın da reddedemeyeceği şekilde savaşın nedenini kısaca özetlemek gerekirse; bazı ekip oyuncularımızın pasif diye siyah klanından atılması sonucu klandan çıkıp kendi klanımızı kurarak siyah klanına savaş ilan ettik.

Victory tarafı olarak savaşı düne kadar 12 oyuncuya karşı 150 kişilik bir şekilde yürütürken, dostlarımızın da aramıza katılması sonucu 19 oyuncuya karşı 150 kişi olarak savaşı devam ettiriyoruz.

Karşı tarafın dünya kapatma hedefinin aksine, tek hedefimiz eğlenmek. Bizim adımıza savaş inanılmaz eğlenceli geçiyor.

Daha fazla söze gerek yok, raporlar konuşacak. :)

bonfak

Acemi
index.php

1710458968479.png
1710458830527.png
1710458799798.png
1710459065246.png
1710458994331.png
1710458865094.png
1710458884967.png
1710458948269.png
1710459030737.png

Eklentiler

• 1710458759172.png
    1710458759172.png
    355,2 KB · Görüntüleme: 415

gelen*

Acemi
Sirküler atmakla uğraşmayacağım, buradan s.yah klanı üyelerine, özellikle de kendini bilmez yönetimine bir şeyler demek istiyorum. Arkadaşlar pişmiş kelle gibi sırıtarak bize taciz mesajları atmayın. Yok sizi bitireceğiz, yok bu korku size yeter (ne korkusu ksdlnfks?), yok bugün başkanının son günü gibi iqsuz saçmalıklarınızı kendinize saklayın. İnsanda biraz edep olur, ben sizin yerinizde olsam, bu kadar beceriksizlikten dolayı (yönetim kaynaklı olduğunu düşünüyorum) mevcut durumdan utanır, yerin dibine girerdim. Siz bir iki kami atınca çok büyük bir şey yapmış gibi saçmalıyorsunuz, hayır yapın, yapın da bize mesaj atarak rahatsızlık vermeden yapın.

Hıı bu arada dünya kapatma idealiniz varmış, sirkülerlerinizde öyle yazıyordunuz, savaş başladığından beri 8'den 13'e kadar düştünüz, Bugünkü operasyonunuzdaki kayıplardan dolayı 3-5 gün daha geri düşeceksiniz. Ve sonraki operasyonlarınızda daha da geri düşmeye devam edeceksiniz. Bakarsınız belki 30. sırada buluşuruz skdjfjsdfkkj

Dr. 55Samsun

Baltacı
Sirküler atmakla uğraşmayacağım, buradan s.yah klanı üyelerine, özellikle de kendini bilmez yönetimine bir şeyler demek istiyorum. Arkadaşlar pişmiş kelle gibi sırıtarak bize taciz mesajları atmayın. Yok sizi bitireceğiz, yok bu korku size yeter (ne korkusu ksdlnfks?), yok bugün başkanının son günü gibi iqsuz saçmalıklarınızı kendinize saklayın. İnsanda biraz edep olur, ben sizin yerinizde olsam, bu kadar beceriksizlikten dolayı (yönetim kaynaklı olduğunu düşünüyorum) mevcut durumdan utanır, yerin dibine girerdim. Siz bir iki kami atınca çok büyük bir şey yapmış gibi saçmalıyorsunuz, hayır yapın, yapın da bize mesaj atarak rahatsızlık vermeden yapın.

Hıı bu arada dünya kapatma idealiniz varmış, sirkülerlerinizde öyle yazıyordunuz, savaş başladığından beri 8'den 13'e kadar düştünüz, Bugünkü operasyonunuzdaki kayıplardan dolayı 3-5 gün daha geri düşeceksiniz. Ve sonraki operasyonlarınızda daha da geri düşmeye devam edeceksiniz. Bakarsınız belki 30. sırada buluşuruz skdjfjsdfkkj
Ozaman başlayalimmi yani onu de ? Malum kişi okuyorsan titre ensendeyim..

gelen*

Acemi
Zaten eşit şartlar altında değildik bir de klanımız destek ekibince dağıtıldı, destekler döner dönmez uyuyorken kamilerimiz karşı tarafça vurulmuş. Böyle bir anlamsızlığın içinde olmaya daha fazla gerek yok. Güzel bir savaş verdik tüm dünyaya, karşı tarafın oyunu bilmediğini kanıtladığımız gibi, kolay lokma olmadığımızı da siyah'ın kafasına vura vura onlara gösterdik.
Bu şartlar altında daha fazla oynamaya gerek yok, hesap siliyoruz.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.