Venom Diplomasi

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Tagı çalışır hale getirmek için çabalamak yerine insanlara bir urfayı çok görüyorsunuz, üzdü..
Göreve başladığım ilk andan beri bunun için uğraşıyordum.Ancak açık olduğunda her yere yetkililerin @tag ile belirtilmesi işin ciddiyetini bozduğunu düşünüyorum :p Gecenin bu saatinde karnım açıktı bu yüzden yok diyorum :D
Modum delikanlı gibi soruyorum. Arada buradaki sohbete imreniyorsunuz ama mod olduğunuzdan cevap veremeyip fake hesabınızla sohbete dahil oluyorsunuz dimi ?
Oyunu aktif olarak oynamıyorum.Bu yüzden çoğu konu ilgimi çekmiyor.Görevim gereği post yazıyorum.Bide ismimin geçtiği yerlere :) (post kasma alanı modsuz alan dışında ) :)
:D @tagını çok seviyorum bırakamıyorum
Bildirim gelmiyor bunun bilincinde olunda sonra yanlış anlaşılma olmasın :D

DeletedUser57769

Ziyaretçi
Göreve başladığım ilk andan beri bunun için uğraşıyordum.Ancak açık olduğunda her yere yetkililerin @tag ile belirtilmesi işin ciddiyetini bozduğunu düşünüyorum :p Gecenin bu saatinde karnım açıktı bu yüzden yok diyorum :D

Oyunu aktif olarak oynamıyorum.Bu yüzden çoğu konu ilgimi çekmiyor.Görevim gereği post yazıyorum.Bide ismimin geçtiği yerlere :) (post kasma alanı modsuz alan dışında ) :)

Bildirim gelmiyor bunun bilincinde olunda sonra yanlış anlaşılma olmasın :D

Valla modum Kendalın ağzını yüzünü kırmaları da ilginizi çekmediyse konuşacak çok birşey de yok...

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Venom kulislerde Alarm'a sallıyormuş sanırım. Titan klanı pushinglere başlamış. UDW'nin arkasına bir klan daha yay atacakmış.

Alın size malzeme, buradan yürüyün.