VEGAS vs ....

Lv BraznaKK

Kılıç Ustası
Çok merak ediyorum vegas gibi aynı profil resmini koymayıp, tır dayı etherium gibi isimler koyan klanlar kendini tek klanmı sanıyor yoksa insanları tek klan olduğunamı inandırmak istiyor :) arkadaşlar herşey ortada herkese başarılar dilerim iyi olan kazansın.

Kasa her zaman kazanır.

IMBALASSI

Kılıç Ustası
Çok merak ediyorum vegas gibi aynı profil resmini koymayıp, tır dayı etherium gibi isimler koyan klanlar kendini tek klanmı sanıyor yoksa insanları tek klan olduğunamı inandırmak istiyor :) arkadaşlar herşey ortada herkese başarılar dilerim iyi olan kazansın.

Kasa her zaman kazanır.

tamam senin gönlün olsun 2 klan olalım ağlama yeter :D müttefiğimizden de bu kadar korkma

xx.JPG

dayı'yı bulamadım ondan rüyanda korktun herhalde

*BloW

Okçu
Kamyon btc sab baba müttefikliği can yakmaya başladı heralde ağlama sesleri arttı. Gören de sizi isyanla fenayla falan beraber etmediğinizi sanar . Sizde profil resimlerinizi bir yapın da o zaman ayrı gayrı olmasın. Malum sizin gözünüzde mütler aynı klan ya o bakımdan

NEFRETDOLU

Casus
ağlama sesleri arttı isyanla fenayla beraber hareket etmedıgınızı bla bla bla

kelimelerini biraz seçerek kullan ki genel forumda ki seviyemizi birbirimize karşı düşürmeyelim ;) insanlar karsılıklı klanlarda tanıdıgı oyuncularla muhabbet sohbet içerisinde egonuzu kenara koyarak oyun oynayın :)

est1910

Mızrakçı
ağlama sesleri arttı isyanla fenayla beraber hareket etmedıgınızı bla bla bla

kelimelerini biraz seçerek kullan ki genel forumda ki seviyemizi birbirimize karşı düşürmeyelim ;) insanlar karsılıklı klanlarda tanıdıgı oyuncularla muhabbet sohbet içerisinde egonuzu kenara koyarak oyun oynayın :)

O zaman caz yapmayın Vegas tek siz hepiniz bla bla...