VEGAS VS UDW

UNCHARTED

Dük
Kendi arkadaşlarıma ayıp olmasın diye demiyordum kanka, içimde kalmıştı sağol :)

Len senin arkadaşların benim değil mi biz büyük bir aileyiz zaten içimizde çok güzel dansözler var mesela pasif toplanıcak ise en güzelini ben yaparım dhajdjajdj
Diğer türlü dansözlüklerden bahsediyorsak Mehmet kitap yazdı bu konu hakkında djajdjkwksa

Len senin arkadaşların benim değil mi biz büyük bir aileyiz zaten içimizde çok güzel dansözler var mesela pasif toplanıcak ise en güzelini ben yaparım dhajdjajdj
Diğer türlü dansözlüklerden bahsediyorsak Mehmet kitap yazdı bu konu hakkında djajdjkwksa
Çok şükür dansöz değiliz

slogonlap

Acemi
Knk twstastta kimlerle oynadığın belli gül geç. İşin klan boyutuna gelirsek hiç biri udw ile bire birde zaten savaşamaz. Udw dünyaya asılmazsa zaten kaybedecektir. Asılmaya başlarlarsa kalite farkı ortaya çıkacaktır.

hahaha sizin udwciler beni iyi bilir birebir oynamıyormuşum selamımı söylersin ;)

vegasın savaşan tarafını hiçbir zaman geçemedi udw asılsada geçemedi asılmasada :) :)

Lv Matestik

Kılıç Ustası
Udw daha vegasa op yapmamıştır öylesine kami mis atmayı op sanıyorsanız çok üzülürsünüz
ahahahahahaahahahahah cidden udwnın kendı ıcınde donen olaylardan haberi bile yok. Udw bu operasyonlarıı basarılı gecmıs gıbı tum klana anlatıp arkadaslar bır daha yapıcaz dıyıp yıne basarısız oluyordu. Sende tutup bunu dıyorsun :) guldurdun gece gece
ha birde 1500 kami olayı var :D onuda sorup ogrende sende gul biraz