Vegas Vs. Secret

Vezir001.

Ağır Atlı
Bir daha böyle kavgayı TİM klanına op yapıldığında yaparız. Biraz önce küfür edecektim kendimi tuttum(Sana değil, köpeğin var ya bir tane ona). Belki o sefer bi küfür çakar ban yerim şöyle def olur giderim buralardan.

Bak çabuk kaçıyorsun bu özelliğini sevmiyorum haberin olsun. Şu yönünü törpüle öyle gel karşıma bir sonraki kavgada, ben senin bu halini çekemem tam yükselmişiz ay başım ağrıyo ay hastalandım ay dizim başladı. Neyse hadi git yat yarın erken kalkacaksın anladık

Alico555

Yasaklı
Bir daha böyle kavgayı TİM klanına op yapıldığında yaparız. Biraz önce küfür edecektim kendimi tuttum(Sana değil, köpeğin var ya bir tane ona). Belki o sefer bi küfür çakar ban yerim şöyle def olur giderim buralardan.
Nolursun kal, sen gidersen ne yaparız biz :( hayatında arkadaşlık, dostluk gibi kavramları hiç görmedin duymadın dimi ? sana köpeklik, yalakalık gibi felan geliyor, hayır aynı komün içindeki insanlar bile birbirlerini tutar bu gayet doğal.

peki sen ? hadi bi kere delikanlı olda bana küfür et bi dediğinide yaptı diyelim bekliyorum...

Edit-848972444

Kılıç Ustası
Küfür etmek delikanlılık mı? Ne biçim bir cahilsin lan sen? Engelliyorum bu kadar cehalete katlanamıyorum.

Alico555

Yasaklı
hayır küfür değil söylediğini yapmak delikanlılık olabilir mi sence ? bana demagojide yapma kırma megaloman seni...