Vegas Vs. Secret

UNCHARTED

Dük
O zaman bende isyana truva atıp memoya saldırıyorum hadi bakalım dünya karışsın sjajsja

Edit-848972444

Kılıç Ustası
Lan hahaha oğlum şaka mısın sen makarayı anlamıyor musun ki her şeyi geçtim varsayalım gerçek banane isteyen istediği ile savaşsın ben önüme bakarım oyun bu sonuçta dkajsjajsj
Oyunsa niye 3000 kişi birlikte girip 150 kişiye savaş açıyorsunuz? Böyle bir eğlence stili mi var bebeğim?

Edit-848972444

Kılıç Ustası
Bunu ben seçmedim ki beni çağırdılar öyle girdim takılıyorum kim kime napıyorsa yapsın ben burada sınırımda geçit vermemeye çalışıyorum sadece kurucu değilim yönetici değilim oyuncuyum diplomasiyi yapanlara sor :)
Cevabın için teşekkür ederim. Onlara sorayım tamam.

Edit-848972444

Kılıç Ustası
Kaçma kaçma buraya gel truvalardan konu açıldı öyle at kafasını resme koyup gitmeyle olmaz, 1 2 3 diyip aynı anda truvayı çıkarıcaz senle, hangimizinki daha çok köy toplarsa diğeri hesap silsin anlaştık mı :D
Olum dizi izlicem la :DKSALDA Yok ben YEK'in hamle yapmasını bekliyorum zamanı gelince atarım truvamı. Senin lafınla yapmam gülüm.

Edit-848972444

Kılıç Ustası
Başlatma dizine otur şuraya kavga edeceksin benimle
Bir daha böyle kavgayı TİM klanına op yapıldığında yaparız. Biraz önce küfür edecektim kendimi tuttum(Sana değil, köpeğin var ya bir tane ona). Belki o sefer bi küfür çakar ban yerim şöyle def olur giderim buralardan.