Vegas Soa Merkez Kamp

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

pnzrwst

Acemi
Vegas klanı oyuncularını çıkarıp köylerini alan karaktersiz bi klandir. Eğer örnek istenirse ispat istenirse de her türlü yaparız. Bu klan demekki geçmişinde böyle yükselmiş ki biri de ağzını açıp tek kelime etmemiş ilerde vegasla oynayacak oyuncuları uyaralım :) Vegas=beleş köy

bolubjk*

Baltacı
Vegas klanı oyuncularını çıkarıp köylerini alan karaktersiz bi klandir. Eğer örnek istenirse ispat istenirse de her türlü yaparız. Bu klan demekki geçmişinde böyle yükselmiş ki biri de ağzını açıp tek kelime etmemiş ilerde vegasla oynayacak oyuncuları uyaralım :) Vegas=beleş köy

Hocam Vegas olarak değil de köyünüzü arkadaşım alacağı için biliyorum da yorum yapayım dedim, sanırım akademi kurulmuş 3k lık köyünüzde;
40 mızrak-50 kılıç-70 balta- 20 hafif var. Ben klanda kısmen torpilliyim, asker bile basmasam klandan atmazlar falan ama adamlar 50. Sirküyü attı, saldırı basmama rağmen istenilen savunmayı da vs basıyorum 200-200 de olsa, hem kısmen sınırdasınız keşke asker sayınızı arttırsaydınız ki bu konuda adamlar gerçekten kaç defa uyardılar. Hakkınızda hayırlısı olsun yinede.

Lv Kerem55

Milis
Güze kardeşim
Dünya Başlayali kaç gün olmuş dön bak 1.7 k puanin var hadi puani geç asker basmişindir diyelim bina basamamişin
Ee askerde yok ee rahat bölgedesin
Neyin eceleli bu zavadak diye forma koşmuşsun..
Neyse Saygilarimi iletiyorum..

Durum
Konu yanıtlara kapalı.