VEFA Savaş Raporları

sdadas.png

sfafasf.png
Saldıran-savunan bütün taraf ve rakipleri tebrik ederiz. Çok güzel ve keyifli bir geceydi herkesin ellerine sağlık.
Çok fazla rapor var maalesef aralarından seçemiyorum paylaşmak isteyen arkadaşlarımız başlığı canlandırırlar diye ümit ediyorum :)

siyahinci03

Acemi
küçükken oynardık bu oyunu çocukluk hayalimdi bütün dünya klanları toplanıp bir tek klana op yapmak sonucunu hep merak ederdim ama artık büyüdük büyüdük demi ;)

siyahinci03

Acemi
pek anlamadım ama sonuç olarak büyüdük ;);)

aydınlatalım arkadaşı :) bütün dünya tek klana op yapıp 600 köye gidiyorsunuz toplamda alınan köy sayısı 25-30 bide burda başarı göstermiş gibi rapor istatistik paylaşıyorsunuz. kim için paylaşıyorsunuz raporları istatistikleri w68 de oynayıp bu op içinde olmayan yok ki zaten :) burda kendi çalıp kendi oynamak çocukça geliyor bana ben olsam böyle bir durumda op başarılı olsa bile rapor paylaşmaya utanırım..

segezha

Casus
aydınlatalım arkadaşı :) bütün dünya tek klana op yapıp 600 köye gidiyorsunuz toplamda alınan köy sayısı 25-30 bide burda başarı göstermiş gibi rapor istatistik paylaşıyorsunuz. kim için paylaşıyorsunuz raporları istatistikleri w68 de oynayıp bu op içinde olmayan yok ki zaten :) burda kendi çalıp kendi oynamak çocukça geliyor bana ben olsam böyle bir durumda op başarılı olsa bile rapor paylaşmaya utanırım..
Burası rapor kısmı değil mi arkadaşım? Muhabbet kısmına mı koymuşum? Buraya koymuşum veya koymamışım ne fark ediyor ben sırf forumda hareket olsun, klanın rapor kısmı boş kalmasın diye kendimce attım. Ayrıcada kesim yapmışız ki koyuyoruz. Savaşı kazandık veya kaybettikte dememişim. Zırvalama yani. Muhabbet kısmında beni etiketle ordan konuşalım

Moonknıght

Ağır Atlı
1000 köye gittik yalan söyleme.ayrıca köy düşmedi sadece patladık :D

Lv BraznaKK

Kılıç Ustası