VEFA Savaş Raporları

YALNIZBARON

Yasaklı
Bu arkadaş görev başında alkol kullanmaktan cimere şikayet edeceğim, savaş açtı, 2 tane köyümü aldı 40 gün sonra klanca hesap silip gittiler ben paketledim diyor :D Paketledim dediğin dünyada hala varız ve emin ol biz kapatacağız miço, sevgiler sana, paket olan sensin artık kabullen şunu :D Kapama günü bu başlık altından sana 1 post daha atacağım.

Müttefiğini kalk iki defa arkasından vur, birde utanmadan sağda solda bununla övün. Çok yüzsüzsün çok. Biraz adam olsaydın savaş çıkacağı zaman milleti beni arattırıp aramızı yapın demez delikanlı gibi savaşını açar oyunu oynardın benim başka bir savaşa girmemi beklemezdin ama adamlık sıfır oyunculukta sıfır. Şu oyunda bir daha klan dahi kurabilir misin çok merak ediyorum sabırla bekliyorum yeni world açılışını.

Sen ilk önce çıkan rün köylerini tapınaklı zannettiğini, bir kıtadaki rünleri toparlayıp dünyayı kapatabileceğini düşündüğünle beraber şurada 2 dakika kendini sorgula da sonra oyunculuktan bahset.

Oyunculuk macro yapıp günde 10 kere köy ismi değiştirmekle olmuyor, keşke towa savaş açmasaydık dediğin kıtanın göbeğine kadar vura vura inmekle oluyor. Rüştümü ıspatladığım worldte tek sazan kendin olursun böyle sağda solda ulaşamadığın ciğerede mundar dersin.

Alırım yanaktan bir makas kapama zamanı buralarda ol miçocum :D

Sığıntı engin o kadar uzun yazmışsın ki okumaya üşendim sığınarak w kapatabilirsin doğru

YALNIZBARON

Yasaklı
Her world böyle peşimden gel ayrıca, kendini iyice tanıt insanlara ki bir daha diplomasi yapama kimseyle aferim çılgın çocuk follow me :D

Kimseyle diplomasi yapmaya ihtiyacım yok bilen biliyor merak etme : ) biz sağda solda kanatlarımı altında gelişti ben premium desteği verdim o klana diye gezen kişiler değiliz sen bunları kendine nasıl yakıştırdın da bu hale geldin ona bak.

İki köyümü alabildin demişsin vurur vurmaz hesabını sile almasaydın üç yanımız düşman iken bile senin müsvette oyuncularını çerez gibi topluyorduk yahu.

He oyunculuktan söz ediyorsan yanımdan geçemezsin engincim iyi ki bir rün köylü dünya da daha önce oynamış sın he

Vezir001.

Ağır Atlı
Laf soktu miçooooo, olum bak ne diyorum kapatacaz o worldü burada da yazıyorum sana sen yoksun biz varız diyorum. Yaptığın hamleyle kapatacağın worldte 5 kapama hakkını sıfıra indirdin kendi ellerinle mütlerini sırttan vurarak. Sığıntı diyorsun ya worldü kapatırken SECRET yazacak mı yazacak kuralsız yazılacak mı yazılmayacak olay bitmiştir bence, ama istiyorsan senin için ticket açalım en iyi sırttan vuran başarısını versinler tekerlek miçoma :D

Şentürk

Acemi
Geçmiş muhabbetinizi zaten bilmiyorum ama saldırmak için sığıntı kelimesi çok ucuz.

Başından beri VEFA üyesi biri olarak söylüyorum ki VEFA klanı SECRET kalanına teklif etti birleşmeyi, daha öncesinde de söylenmişti bu.

Sen bu altı boş sığıntı kelimesiyle yaftaladığın zaman bunları okuyan ve geçmiş muhabbetinizi bilmeyen insanlar düşünüyor ki diğer söylediklerinin de altı boş.

Senin tabi ki bunun için de cevabın olacak ama beni ilgilendiren konu hakkında yorumumu yaptım. Fazlası polemik olur benden bu kadar :)

AequitaS*

Okçu
Ben az çok 64 muhabbetlerine hakimin o zaman'da söyledim benin müttefik tarafım KURALSIZLAR ŞAHİ ALYANS SECRET TARAFI İDİ.BU 4 KLAN MÜTTEFİKTİ. BEN ŞAHİ OYUNCUSUYDUM OZAMAN ALYANS VE KURALSIZ SECRETE SAVAŞ AÇTİ BURADA ALYANS KURALSIZ KLANI SECRET KLANINA YANLIŞ YAPTI HATTA ŞAHİ KLANINA DEDİM İMKANINIZ VAR İSE SECRETİ YANINIZA ALIN DİPLOMASİ BOZDULAR SECRET KLANI DA HESAP SİL YAPTİ. BAĞZİLARİ DA HESAP SİLMEYENLER DÜŞMAN OLAN BAHSER KLANINA GEÇTİ. BEN O ZAMAN VEZİR ( ENGİN'E SÖYLEDİM SENİN YERİNDE OLSAM HESAP SİLMEK YERİNE KARŞI PAKTA GEÇERDİM DEDİM. O ZAMANLAR ENGİN BANA BENİM KLANIMIN BİR AGİRLİĞİ VAR VS SÖZLER SÖYLEDİ BELKİ DE O İHTİMAL OLSA BİLE YENEMEYECEKLERİNİ DÜŞÜNMÜŞLERDİR YA DA UĞRAŞMAK İSTEMEMİŞTİR İÇ KONULARA HAKİM DEĞİLİM. AMA W64'DE SECRET KLANINA YAPILAN HANGİ KLANA YAPILIRSA YAPILSIN YA HESAP SİLİP GİDERDİ YA DA BOŞA KÜREK ÇEKMİŞ OLURDU. Kİ SECRET W64ÜN EN İDDİALI EKİPLERİNDEN BİRİYDİ BU W DE NE OLUR BİLEMEM AMA W 64 İÇİN HAKLARININ YENİLMESİNİ DE İSTEMEM

YALNIZBARON

Yasaklı
Her hatanın bedeli ödetilir Aykut,

Hata sahibi yangından mal kaçırır gibi savaşmayı bırakıp kılıç hakkım diyerek milleti davetlerse o insanlar da truva atıp sınırını ihlal ederse o hataya müsebbil olan cezasını çeker.

O worldde secret yazacak vs vs yazacak diyip eğlenmeye çalışıyor, bizim hiç bir yerde ismimizin yazmasının bir önemi yok daha önce de alyans ve şahiye de söyledim ben sözümü bir kere söylerim eğer ki o kapatma da secret yazarsa yanında kuralsız asla yazamaz çünkü bizim arkamızdan kuyu kazan bir adamla aynı masaya oturamayız şimdi bu adamı dinleyip yazışmalarına beğeni atıyorsunuz ya, bu adam kendi ağzıyla bizi zamanı geldiğinde vuracağını ifade etmiştir.

Çocuk gibi yazdıkları şeylere bak oyun manyağı adam, secret kapatacak kuralsız kapatamayacak çatla diyo :D

Profilinde yüz tane başarı olsa yüzünde de secret yazsa benim için sen boş bir adamsın çünkü oyunda güçlendiğindeki tavrınla başlangıç tavrı bir olmayan adamı egosuna yenik düşen adamın başarıları hiç de umrumda değil.

Sağda solda edepsizlik yapıp aramızda hiç bir problem yokken discordlarda gezip kuralsızlar kapatamayacak hakkı yok derken yüzüme gülen bir adamsın, sen kafanda plan yaparken benim senden önce davranıp planını bozmam zoruna gidiyor.

Şimdi sen yanlış hamle yaptın bende velev ki yanlışı yanlışla çözdüm bunu yargılamak hiç kimsenin haddine değil Kuralsızları ben istediğim savaşa sokarım istediğim savaştan çekerim, öyle de yaptım kapatıp kapatmamak önemsiz isme leke süren vurulur vurulma metodu da hakkettiği gibi olur sen bunu hakettin.

Şimdi sesini kesmen için, seni ve klanını düelloya bekliyorum istediğin yerde bir vs bir de atarız istediğin yerde klanlarımızı da çarpıştırırız, amma lakin kendini bir daha yüksek görme yüksek görüp sesini yükseltme emri vaki yapma yoksa böyle kapanmayacak yaralar açarım sana : )

Şimdi git 64 de secret yazdırmaya bak benim olmadığım her yerde kapatma şansın var.

YALNIZBARON

Yasaklı
Vefa daki arkadaşlara başarılar dilerim bu konunun baltalanmasını istemezdim özür diler iyi oyunlar dilerim, bu hayal perest adam ne yazarsa yazsın tarafımca kale alınıp cevap verilmeyecektir.

Vezir001.

Ağır Atlı
Kuralsız kapatamıcak çatla demedim ama istiyorsan çatlayabilirsin :D Çok uzun gevelemişsin yine okumadım şöyle bir göz gezdirdim yine boş yapmışsın.

Konunun en başında bahsettiğin şeye dönecek olursan da, 20 kişi geldiğin dünyada davetleye davetleye 100 kişiye ulaşan, sonra da truvanın hasını yiyen adam mı söylüyor bana bunu. Yav deveye sormuşlar neren eğri diye ben devemiyim demiş millet şok millet iptal :D

AequitaS*

Okçu
Her hatanın bedeli ödetilir Aykut,

Hata sahibi yangından mal kaçırır gibi savaşmayı bırakıp kılıç hakkım diyerek milleti davetlerse o insanlar da truva atıp sınırını ihlal ederse o hataya müsebbil olan cezasını çeker.

O worldde secret yazacak vs vs yazacak diyip eğlenmeye çalışıyor, bizim hiç bir yerde ismimizin yazmasının bir önemi yok daha önce de alyans ve şahiye de söyledim ben sözümü bir kere söylerim eğer ki o kapatma da secret yazarsa yanında kuralsız asla yazamaz çünkü bizim arkamızdan kuyu kazan bir adamla aynı masaya oturamayız şimdi bu adamı dinleyip yazışmalarına beğeni atıyorsunuz ya, bu adam kendi ağzıyla bizi zamanı geldiğinde vuracağını ifade etmiştir.

Çocuk gibi yazdıkları şeylere bak oyun manyağı adam, secret kapatacak kuralsız kapatamayacak çatla diyo :D

Profilinde yüz tane başarı olsa yüzünde de secret yazsa benim için sen boş bir adamsın çünkü oyunda güçlendiğindeki tavrınla başlangıç tavrı bir olmayan adamı egosuna yenik düşen adamın başarıları hiç de umrumda değil.

Sağda solda edepsizlik yapıp aramızda hiç bir problem yokken discordlarda gezip kuralsızlar kapatamayacak hakkı yok derken yüzüme gülen bir adamsın, sen kafanda plan yaparken benim senden önce davranıp planını bozmam zoruna gidiyor.

Şimdi sen yanlış hamle yaptın bende velev ki yanlışı yanlışla çözdüm bunu yargılamak hiç kimsenin haddine değil Kuralsızları ben istediğim savaşa sokarım istediğim savaştan çekerim, öyle de yaptım kapatıp kapatmamak önemsiz isme leke süren vurulur vurulma metodu da hakkettiği gibi olur sen bunu hakettin.

Şimdi sesini kesmen için, seni ve klanını düelloya bekliyorum istediğin yerde bir vs bir de atarız istediğin yerde klanlarımızı da çarpıştırırız, amma lakin kendini bir daha yüksek görme yüksek görüp sesini yükseltme emri vaki yapma yoksa böyle kapanmayacak yaralar açarım sana : )

Şimdi git 64 de secret yazdırmaya bak benim olmadığım her yerde kapatma şansın var.

Sana saygım sonsuz dediğim gibi iç olaylara hiç hakim değilim. Açıklaman için teşekkür ederim