Veda

yuwa

Mızrakçı
Verdiği mücadeleden dolayı klanım PHOBIA'nın, KATTEGAT ve REİS klanlarının tüm oyuncularını kutluyorum. Elinize emeğinize sağlık.

Dünyaya geliş amacımız belliydi. Fakat dünyanın getirisi olarak bulunmak zorunda kaldığımız paktın içeriğindeki bazı klanlarla ortak hedefler konusundaki anlaşmazlık, bazı klanların mücadele konusunda yetersiz kalması, üstüne free köy kasıp düşmana verilmesi bizi en çok etkileyen olay oldu. GIRGIR(hucum) olayı da bir noktada dönüm noktası oldu. Elimizden gelen mücadeleyi gösterdiğimizi, isimlerimizin hakkını verdiğimizi düşünüyorum (İstatistikler de bunu gösteriyor zaten). Bu düşüncemi destekleyen mesajlar atan bir çok kişiye de ayrıca teşekkür ederim. Sağ olun var olun, sağlıcakla kalın...

NOT: Tartışma yaratacak bir çok konu var fakat yeterince tartışıldı ve sonuç yok. Bundan dolayı uzatmanın gereği olmadığını düşünüyorum. Başka konulara girilmemesi temennisindeyim.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Elinize sağlık bir sonraki w lerde görüşmek üzere

CaSLoNi

Kılıç Ustası
Mücadele verene ve bu mücadelenin icinde olan her oyuncuya teşekkürler . Amacı olmasa da güzel bir aksiyon oldu :) Biraz daha takılmayı düşünüyorum ben ama bakalım hayırlısı ...

yuwa

Mızrakçı
bu oyunun rakipsiz oynanmayacağını herkes fark etmeli. rakipsiz olduğumuzu da herkes kabul etmeli :).

Soru: Vefaya niye teşekkür edilmemiş.

Sorunun cevabını kısa cevabı ilk postun içerisinde, detayları bilenler de sormuyor zaten :)

Soru: Sizin sorma amacınızı anlayamadım :D yoksa bir sonraki world 250 klanlı 'VeArAz' ı mı göreceğiz :) Ne de olsa genel stratejinizle bağdaşıyor :)