Vahşet-mai

• Konuyu başlatan DeletedUser57249
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser57249

Ziyaretçi
Ki sana bi kac gün oncede ayni sekilde isminle hitap ettim özel mesaj yoluyla,orda neden belirtmedin bu durumu :) Genel forumda şekil yapmaya mi sakladın :D

karargah hareke

Mızrakçı
olayların sıcaklığından dolayı böyle konuşuyorsun bizim niyetimiz naçizane oyun oynamaktır, oynuyoruz. sende iyi bir insansın belli bu konuşmaların daha saygılı, sevgili geçmesi taraftarıyım

DeletedUser57249

Ziyaretçi
olayların sıcaklığından dolayı böyle konuşuyorsun bizim niyetimiz naçizane oyun oynamaktır, oynuyoruz. sende iyi bir insansın belli bu konuşmaların daha saygılı, sevgili geçmesi taraftarıyım

Senin hitabin bile bana değil yazarken" dedigi için,yaptigi icin" gibisinden yaziyorsun. Niyetin oyunsa ve konusmalarin daha saygili olmasi tarafiysan burda kimseye oynamazsin ozaman direk bana dersin.Rahatsizligini özel mesajla bildirmeni yada direk bana hitap etmeni tercih ederdim, kinayeli şekilde yazdigin ve kişiliğimi başka bir şahsiyete çektigin mesaji degil. Oysa durumuda izah ettim.Sonrasinda yanlışım varsada ben düzeltirdim. Teşekkürler sende iyi birisin diye umuyorum.

karargah hareke

Mızrakçı
:) yahu burada ne laf çarpma var nede başka bir şey. herneyse umarım küthaya'ya uğrarım bir gün ve samimiyet borçumu öderim

DeletedUser36977

Ziyaretçi
Hasan kardeşime bütün köylerim feda olsun da ben oraya oynamak için gelmiştim ama köyüme göz diktiler tt1