V For Vendetta

• Konuyu başlatan Vendetta041
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
8cn17.gif

Klanımız W13te Oynanan 4 Kişilik Bir Grupla Alınan Kararla Kurulmuştur. Klanımız Daha İlk Defa Kurulan Nerdeyse Hiç Kimsenin Birbirini Tanımadığı Bir Klandır Bu Sebeble Başlarda Biraz Klan Kurucuarı Tarafından Ufak Tefek Acemilikler Yapılmıştır. Bazıları Belkide Bizim Hemen Üst Sıralardan Düşeceğimizi Bekliyordu. Böyle Msjları Görünce Başlarda Birşey Diyemiyordum. Büyük Konuşmamak İçin Ama Şuada Çok İddalı,Sağlam Bir Yönetim Kadrosu Ve Oyuncuları Olan Klanız. Kendimizi Bu Konuda Kanıtlamaya Başladık Kalıcı Bir Klan Olucağımıza, Hatta Belkide İlerde Köklü Klanlar Arasında Yer Alacağımıza İnanıyorum. Sloganımızda Filmden Yola Çıkarak FİKİRLER KURŞUN GEÇİRMEZdir. Eleştirisi Olan Varsa Söylemesini Rica Ediyorum Eleştiriler Sayesinde Belkide Klanımız Dahada Çok Gelişir Belli Olmaz :) Herkeze İyi Günler ;)

DeletedUser

Ziyaretçi
fikirler kurşun geçimez ama köyler mis geçirir dikkat edin :)

DeletedUser1113

Ziyaretçi
Örgütlü anarşinin güzel örneğiydi,ne filmdi ama.
Başarılar :)

DeletedUser27880

Ziyaretçi
Üye Sayınızı Devamlı Artırmaya Çalışmayın Casus Girebilir .

DeletedUser

Ziyaretçi
Üye Sayınızı Devamlı Artırmaya Çalışmayın Casus Girebilir .

öncelikle herkeze teşekkürler :)

öyle bir amacımız yok öyle bir amacımız olsa bir alt klan daha açardık tam tersine artık sağlam adamları belirlemeye çalışıyoruz ama bu biraz zaman alıcak :)

DeletedUser36476

Ziyaretçi
1 kıtaya 2 klan cok fazla bence yay straejısı olsa kı k@oss o stratejıde 2 klan neyse kı 1 bucuk klan daha k@oss ılerde sıkıntı cekebılrsınız bır mut gozunden konustum thumbupthumbup

DeletedUser

Ziyaretçi
Bu w14 deki K@oss klanı çok mu iyi :p
Dikkat edin belki ben casus olarak girebilirim K@oss Klanına :D:D:D

DeletedUser36476

Ziyaretçi
Bu w14 deki K@oss klanı çok mu iyi :p
Dikkat edin belki ben casus olarak girebilirim K@oss Klanına :D:D:D

ben ıı demedım kısıden kısıye degısır o dusunce :D benım dsuncem ıı klan kısısel pro oyunculardan deıl yardımlasan oyunculardır :D

Vadlecx

Kılıç Ustası
Herkes böyle yeni ekipler kurmaya teşvik edilmeli aslında.

NATO - Şangay gibi 2-3 klan etrafında dönmemeli oyun.

Başarılar vVv

Not: Slogan için biraz daha çalışın arkadaşlar fikirler ile oyun arasında bağlantıyı kuramadım.