Uygulama

• Konuyu başlatan DeletedUser29633
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser29633

Ziyaretçi
Klanlar uygulamasından memnun musunuz? Bence acilen güncelleme gelmeli..thumbdown thumbdown thumbdown

DeletedUser29633

Ziyaretçi
mesela mesajlarda kalin yazmak italik yazmak rapor koymak gibi şeylerin ikonu yok nasıl yapacaz bilmiyorum sonra genel bakis cok zor 3 - 4 koyun olursa. Yagma asitaninin raporlarını göremiyoruz ve bide mesela forumda yayinlanan bi rapora baktiktan sonra geri gelmeye calisinca direk koye donuyor

DeletedUser

Ziyaretçi
Planlarımız arasında ios ve android uygulamalarımızın geliştirilmesi de mevcuttur ve bunun için çalışılıyor.

DeletedUser29633

Ziyaretçi
İllaki plan vardır ama zamanı ne zaman durmadan world acana kadar birazda oyunu geliştirmek için ugrasilsa daha iyi olur bir tarih istiyorum ben uygulama için seneye de yapacaz derseniz o bile kabul ama bi tarih verin :mad: :mad: :mad:

DeletedUser

Ziyaretçi
Bunun için çalışmaların sürdüğünü zaten belirttim ve bu uygulamaları geliştirenler bizler değiliz, dünya açmak forumu düzenlemek vs gibi işleri bırakıp bu çalışmaları yapma şansımız yok kısacası anladığınızı umuyorum :)

DeletedUser29633

Ziyaretçi
tamam anladm onuda thumbup uygulama için bu tarih verirseniz sevinirim en azından yapanlara başvurun aynisini yapana sorup bilgilendirirseniz sevinirim.. :D :D :D

Furkanozsu

Mızrakçı
Rapor yayınlayamıyoruz, eklenmeli. Yayınlamak için tarayıcıya girmekten sıkıldım.
Forumdaki herhangi bir rapora girdiğimizde foruma geri dönemiyoruz. Çok uğraştırıyor. Düzeltilmeli.
BB Kodları eklenmeli. (İtalik yazı vb.) Bilmeyenler için söylüyorum.
Eklenebilirse profil resmimizi uygulamadan yükleyebilirsek süper olur.

DeletedUser29633

Ziyaretçi
Rapor yayınlayamıyoruz, eklenmeli. Yayınlamak için tarayıcıya girmekten sıkıldım.
Forumdaki herhangi bir rapora girdiğimizde foruma geri dönemiyoruz. Çok uğraştırıyor. Düzeltilmeli.
BB Kodları eklenmeli. (İtalik yazı vb.) Bilmeyenler için söylüyorum.
Eklenebilirse profil resmimizi uygulamadan yükleyebilirsek süper olur.

Bütün dediklerine katılıyorum çok eksiği var acil güncelleme gerek ve bi güncelleme tarihi thumbdown thumbdown thumbdown

DeletedUser

Ziyaretçi
Admin güncelleme ne zman? ?????

Güncelleme yapılacağı ve uygulamalar üzerinde çalışıldığı belirtilmiştir. Şuan için tarih verme gibi bir durumumuz olamaz. Burada gördüğünüz eksiklikleri, yaşadığınız problemleri ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz.

İyi oyunlar.

DeletedUser41078

Ziyaretçi
Biraz eksiklikleri geliştirilse iyi olur ama bu hali bile yetiyor hıc yoktan ıyıdır

UNCHARTED

Dük
mesajlardan mesaj atan kişinin nicke tıklayınca ve ya gönderdiği rapora falan açılmıyo tarayıcan açmak gerekiyor bu sorun tek bende mi yoksa sizdede varmı

Mesajlar kısmı tek sorun benim için dokununca açılması gerekir :D