*usta*

• Konuyu başlatan DeletedUser41909
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser41971

Ziyaretçi
esat her yerde sen varsın değiş len biraz :D kene klanından sonra iyice tavan yapmışsın polemikte. elleşme adamlara :)
bu arada bi usta vardı bir zamanlar klansavaşları w12 de yanlış hatırlamıyorsam. yanlız bu ekiple bir ilgisi varmı pek çözemedim. ynede başarılar arkadaşlar. emeğiniz yağlı olsun :)

klansavasları ile bi alakamız yok saolun basarılar diliyoruz sizede

DeletedUser41854

Ziyaretçi
Hehehe can sıkıntısı panpa oraya buraya sarıyorum :D World 12'deki Usta klanı degıl bunlar , daha ılk defa oynayacaklar , kıngsageden gelme ha bu arada unutmadan cancagızım kıngsagede uyku moduna alıp kacabılme ıhtımalı var tabı fakat burada oyle bır durum yok bılın ıstedım , saldırı gelınce uyku moduna nasıl alıcaktım boyle oyun mu olur dıye kufur etmeyın :D

DeletedUser41971

Ziyaretçi
Hehehe can sıkıntısı panpa oraya buraya sarıyorum :D World 12'deki Usta klanı degıl bunlar , daha ılk defa oynayacaklar , kıngsageden gelme ha bu arada unutmadan cancagızım kıngsagede uyku moduna alıp kacabılme ıhtımalı var tabı fakat burada oyle bır durum yok bılın ıstedım , saldırı gelınce uyku moduna nasıl alıcaktım boyle oyun mu olur dıye kufur etmeyın :D

oynadıgımız her oyunda ne uyku moduna girdik nede hesap sil yaptık oynadıgımız oyunlarda her zaman düşmanlarımıza bile saygılı olduk hakaret dahi etmedik ama siz burda ustayı hafife almayın :D usta ittifakı yeni baslamıs olsa bile icinde sizin 10 yıl oynadıgınızda kazandıgınız tecrübeyi 1 yıl icinde kazanabilicek cok oyuncu var tüm rakiplerimize basarılar dilerim umarım bizden kacıp hesap sil yapmazlar :D

DeletedUser41854

Ziyaretçi
Sizi ben küçümsemedim :D Kendi kendinize tribe girdiniz.
Bu oyun öyle bir hal aldı ki prof bir oyuncu olmak için senelerinizi vermenize gerek yok.
Fakat şunu biliyorum , okulda öğrendiğin ( teoride ) bilgiler iş hayatında işine yaramaz.
Yani sen teoride bu oyunu biliyor olabilirsin , fakat klanlar.org'a yabancısın dostum.
Sana verilen dersin , eğitimin kaliteli olduğundan şüphem yok , ciddiyim bak kaliteli oyuncusundur eyvallah.
Fakat babana , ben senden daha çok şey biliyorum yaprağım dersen , tokatı yersin.
Unutma saha tecrübesi fazla olan adam her zaman 123123123123 adım öndedir.
Sen t-train ile 4 misi 100 ms ile atmaya çalışırken ben tek tuşla 5 saldırıyı 100 ms ile yollar eline veririm.

DeletedUser41971

Ziyaretçi
Sizi ben küçümsemedim :D Kendi kendinize tribe girdiniz.
Bu oyun öyle bir hal aldı ki prof bir oyuncu olmak için senelerinizi vermenize gerek yok.
Fakat şunu biliyorum , okulda öğrendiğin ( teoride ) bilgiler iş hayatında işine yaramaz.
Yani sen teoride bu oyunu biliyor olabilirsin , fakat klanlar.org'a yabancısın dostum.
Sana verilen dersin , eğitimin kaliteli olduğundan şüphem yok , ciddiyim bak kaliteli oyuncusundur eyvallah.
Fakat babana , ben senden daha çok şey biliyorum yaprağım dersen , tokatı yersin.
Unutma saha tecrübesi fazla olan adam her zaman 123123123123 adım öndedir.
Sen t-train ile 4 misi 100 ms ile atmaya çalışırken ben tek tuşla 5 saldırıyı 100 ms ile yollar eline veririm.

:D :D :D klanlar tecrübeni anladım eywallah iyi oyunlar

DeletedUser41854

Ziyaretçi
24 Kasım 2012'de world 15'te oyunu bırakmadan önce dünya 2.si idim.
Klanlar.org hakkında çok az bile olsa bilginiz olsaydı bana sen kimsin demeden önce www.tr.twstats.com'a girip kim olduğuma bakardın , cicim =]

DeletedUser41971

Ziyaretçi
24 Kasım 2012'de world 15'te oyunu bırakmadan önce dünya 2.si idim.
Klanlar.org hakkında çok az bile olsa bilginiz olsaydı bana sen kimsin demeden önce www.tr.twstats.com'a girip kim olduğuma bakardın , cicim =]

bak kardeşim konusma tarzını düzeltirsen sevinirim klanlarda 10 yılda 1 2. olmussundur sorun yok 2. sin diyede oyunu biliyon denmez :D hala derim sen kimsinki usta biriyle carpısacan senin 2. olman beni ilgilendirmez aferim 2. olmussun mutlu olduysan 1. oldugumda hesabı sana veririm bahtiyar olursun :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Serdal tamam gerek yok boşver konuşsun arkadaş. Klan tanıtımı burası polemik mekanı değil. Veba bu üslupla olmaz bak sana haraket eden olmadı kışkırtan olmadı. Ama yok yaprağım yok eline veririm falan bu tarz konuşmalar hoş değil. Şu oyunlarda ne uyku moduna aldım ne hesap sildim nede barış bastım. Simdi dersin yenisin daha alırsın yakında uykuya carta curta diye he sen öyle bil biz tecrübesisiz. Sizin köy bizimkinden büyük kardeşim he son olarak "BiZ BiZe YeTeRiZ GeRiSiNi KeSeRiZ"

DeletedUser41854

Ziyaretçi
Siz hala beni anlamadınız :D Canlarım benim bakın burada öyle savaşın ortasında uyku moduna al falan yok.Burası kingsage'den bambaşka bir oyun.Teoride oyunu biliyorsunuz fakat saha tecrübeniz yok , bu yüzden millete posta koymayın diyorum.Fakat siz kendinizi benimle kıyaslıyorsunuz.Yok 1. olunca hesabı veririm falan filan.Derdimi anladınız mı ? Sizi düşünüyom ben valla :D

DeletedUser41909

Ziyaretçi
gençler muattap olmayın bu şahısla. düşmanınızda dostunuzda size denk olsun, seviyenizi 1nebze olsun düşürmeyin.
USTA klanı orada başka burada başka değildir.
kingsageden gelen ben ve benim arkadaşlarım. klanlardaki Ustalarda herdaim burada. kingsteki bug ve bazı tebiyeden yoksun kişiler sebebiyle ayrıldık ama bakıyorumki onlardan buradada var. seni tanıyan bir arkadaşımız seni tarif etmiş zaten. sayfamızı daha fazla kirletme VEBA.
kingsi çok bilende varsa BUG kullanılmayan düzgün ve karekter sahibi kişilerle savaşılan eski serverlara baksınlar.
buraya forumda kavga etmeye değil, oyunda savaşmaya geldik. bir takım kişilerin geçmişten gelen kuyruk acısı varsa, o kuyruğu burada söküp atmasınıda biliriz.

Bu saçma tartışma bitsin, oyunda göreceğiz zaten kim ne iş yapıyor.

DeletedUser

Ziyaretçi
Tarışmayı uzatabilecek bir üslup kullanmışsın sen hocam ama? tartışmayı bitirmek isteyen bir insanın sözleri karşısındaki insana hakaret içeren türden olmamalı.

DeletedUser

Ziyaretçi
Ustalar burası usta ittifakının tanıtım sayfası bunun dışında kelime olmasın lütfen.
ilk olarak eski klansavaşları w10 dan sonra kingsage ye gitmiştik 11 yıl olmasada 10 yıl olsun ne farkeder biz eski bi klanız.
her serverda usta krulmuş olabilir ordaki ustalarımız belki çoğunluğu sağlayamayıp güçlüoolamadılar bu usta ittifakının seviyesini göstermez. khamon adnan abinin önderliğinde burda eski ustalarımız var inşallah başarılı olucaz...
Ve herkes de bilirki usta ittifakı her ne koşulda olursa olsun ister 1. ister 20. seviyesini hiçbirzaman kaybetmez...

DeletedUser13501

Ziyaretçi
Bu tartışma burada sona ersin. Bundan sonra da tartışma olmasın lütfen.

Tekrar Usta klanına başarılar diliyorum.

DeletedUser41854

Ziyaretçi
kingsage kurulalı 5 sene olmadı :D 11 sene nerde oynadınız ya siz :D hala oynadık diyolar ya :D
Seviye diyo bide , kuyruk acısıda demiş :D kahkaha atıyorum yeminlen :D
İyi geldiniz lan , ben canım sıkıldıkça sararım size :D