Usta team v.s rome.

• Konuyu başlatan DeletedUser43232
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser44565

Ziyaretçi
Nickini hak eden insan ! Sen ne anlatıyorsun ya ? 1 aydır oyuna bakmıyoruz.

Herkesin oyundan daha önemli olan reel hayatı var. Tabi senin için, bunun bi önemi olmayabilir, oyun tüm dünyanız olduğundan :)

Ben oradaydım, oyunda olduğum ve oynadığım ekip oyunda olduğu sürece ne kadar aktif olduğumuzu herkes gördü, sana birşey anlatmayacağım.

Sen kumda oyna canım, hadi bak işine :)

Erkek , erkek ötmesini biliyordun ?? sizofren emziğini ağzına verdi oyundan sogumak mı oldu bu :D :D He canım he aktif oldun birşey yaptında ben mi görmedim ? Bence işine sen bakmalısın klavye erkekliği yapmayı biliyorsunuz onu gectim telefonla arayıp dayılanmayı biliyorsunuz iş icraahatına gelince fıssınız . Neyse canım seni daha cok soğuturlar oyundan canın sıkma ;)

DeletedUser44821

Ziyaretçi
Erkek , erkek ötmesini biliyordun ?? sizofren emziğini ağzına verdi oyundan sogumak mı oldu bu :D :D He canım he aktif oldun birşey yaptında ben mi görmedim ? Bence işine sen bakmalısın klavye erkekliği yapmayı biliyorsunuz onu gectim telefonla arayıp dayılanmayı biliyorsunuz iş icraahatına gelince fıssınız . Neyse canım seni daha cok soğuturlar oyundan canın sıkma ;)

Şizofren mi beni oyundan soğutmuş ?

Biz senin gibi değiliz dostum, beraber başladık ve okul-öğrencilik bitincede oyunda bitti. Aklın ermez bu şeylere ondan uzun uzun anlatmayacağım.

Ama sen kendi kendine takıl burda :D Çocuk eğlendirecek yaşı geçtim.

DeletedUser43232

Ziyaretçi
benim bildiğim kendal abi b lafın altında kalmaz :D

DeletedUser44197

Ziyaretçi
Rome kesimde 1. olmuş bir klan. Bu her şeyi kanıtlamış daha neyin ispatı lazım. Boş laf yapmaya gerek yok. Rome içinde çogu oyuncunun real hayatta işlerinden dolayı oyunu bıraktıgını herkes biliyor. Kalanlara başarılar dilerim. Zevkli bir dünya oldu

DeletedUser44565

Ziyaretçi
Şizofren mi beni oyundan soğutmuş ?

Biz senin gibi değiliz dostum, beraber başladık ve okul-öğrencilik bitincede oyunda bitti. Aklın ermez bu şeylere ondan uzun uzun anlatmayacağım.

Ama sen kendi kendine takıl burda :D Çocuk eğlendirecek yaşı geçtim.

:D hehehe hep aynı hikaye be gülüm inan cok alıstık neyse seni w20 ye bekliyorum orda kozumuzu paylaşalım.

DeletedUser

Ziyaretçi
aynı anda iki farklı w de oynama huyum olmadı hiç bi zaman ama eğer çok iddialıysanız bi hesap açar izlerim sadece savaşı :)