UDW

Seyanora123

Hafif Atlı
benım agırıma gıden bırsey yok puanınız yetmıyor bır kere oyuncu olacan ama lafla olmuyor bu ısler

aynn öyle çok boş oyuncuyumdur sadece laf var bizde icraat sıfır

468 Seyanora123 UDW44.05476293

111 Seyanora123
328445_thumb
UDW
1,17 Mil.

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Udw
Acılım yapalım
Umursamadan dayanan woowww dedirten klan anlamına geliyor..
Tabi bu sahşi düşüncem

Seyanora123

Hafif Atlı
Sana kemık atan olmadı demekkı zorunuza gıden sızsınız aklın bassa zaten bu konusmayı yapmazsın ordakı puan farkı var aramızda bana gıren cıkan yok dıyorum ama sıze gıren cıkan olmus demekkı lafım agır geldı :)

terbiyesizlik yapma başarını dileyecek dile dilemeyeceksen kaybol burdan
çok cesaretin varsa gel w57ye yağmam yapayım seni

izdiham15

Kılıç Ustası
Sana kemık atan olmadı demekkı zorunuza gıden sızsınız aklın bassa zaten bu konusmayı yapmazsın ordakı puan farkı var aramızda bana gıren cıkan yok dıyorum ama sıze gıren cıkan olmus demekkı lafım agır geldı :)
kardeşim neden hakaret ediyosun işmi senin yaptığın ayrıca adamda haklı puanla oyunculuğun ne alakası var askerin yoksa hiçsin

DeletedUser63498

Ziyaretçi
Siz neden terbiyesizlik yapıyorsunuz arkadaşım bu şekilde konuşmanıza gerek yok sadece oyun insanlara hiçbir şekilde hakaret etmenize gerek yok
Bu kişiyi banlamayan ve hala yazı yazmasına müsaade eden forum modları da işinizi doğru düzgün yapın lütfen

DeletedUser54627

Ziyaretçi

seviyenizi ölçtürün isterseniz, epey düşük görünüyor, sağlığınız için hiç iyi değil.
varsa tanıyan müdahale etsin lütfen, durumu endişe verici doğrusu.

hem kendiniz gelip kaşınacaksınız hem de kaşıdıklarında söyleneceksiniz,

insanoğlu nankörsün!