Udw

• Konuyu başlatan DeletedUser47380
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser47380

Ziyaretçi
UDW olarak ana kadro ile pre kasmaya giricez, beleş köyü seven kendine güvenen ekiplerin tekliflerine açığız wub

DeletedUser41078

Ziyaretçi
oh bee sonunda pre kasabılecegız thumbup

DeletedUser

Ziyaretçi
Alalim sizi bizim tarafa gencler :) fena pre harcariz biz :))

BirDost*

Ağır Atlı
pre kasmaya gelecekler şuradan anladığınızı bi izah eder misiniz oyunda yeni olan çok terim var ben olacak olan sistemi oturtamadım

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Sistem ile ticaret var artık 1 bucuk saatten alıyorsun ve satıyorsun ama değişim sisteminden alım satım yapıyorsun oranlarıda depoda biriken madenler belirliyor yani oyunun ilk 1 haftası pren olsa bile hızlı isen çekiyorsun oda 64 e 1 den eskisi gibi oran yükseltmek düşürmek falan senin elinde olmuyor yani artık :)

BirDost*

Ağır Atlı
Tamam sistemden alış veriş yapıyorsun.

1.5 sabit zaman var.

Ve min ve max bi sınır yok depondaki madenlerin oranı belirliyor 1 pre başına ne kadar maden çekeceğin. Burasını da anladım.

Peki kıtalardaki durum nedir? Ve Sistemin depo bilgisi bu işin neresinde kalıyor :D

DeletedUser47380

Ziyaretçi
sistem hergün depo kapasitesini arttırıyor otomatik olarak pre fiyatlarınıda etkiliyor bu misal olarak

ilk gün 15 er k var depoda 3 k varken 67-68 den alıyorsun
5.ci günde depo kapasitesi 65 k falan diyelim o zaman 4-5 k olsa bile 64 de kalıyor yani orantılı bir şekilde çıkıyor depo kapasitesi ile fiyatlar

kıtalara göre dağılım var diye biliyorum yani atıyorum sen k44 desin ve ben de oradayım sen benim yatırdığımı çekiyorsun yani alım/satım işlemide belli bölgelerdeki oyuncular arasında oluyor :)

DeletedUser58831

Ziyaretçi
Pre kasmaya gelen ekipler için geliyoruz ....:):d