UDW vs Sancak + Cedcal + Gassal + 12 Adalar + Bobo + 1m Dolar

• Konuyu başlatan DeletedUser64878
  • Başlangıç tarihi

DISCIPLIN3

Okçu
artik uzun soluklu aylar suren savaslar olmuyor. hizli server hemde cok... Birde insanlar vazgecmeye o kadar alismislarki ilk geri dusmede aman ne ugrascam siler giderim diyorlar. 2 gun once karsi taraf silse futursuzca toplarlar ama. emeklerinizden nasil oluyorda bu kadar kolay vazgecebiliyorsunuz anlamiyorum...

JrFly

Dük
Şimdi udw bittiğine göre SANCAK acaba hangi müttefik ile diplomasi bitirecek :)

DeletedUser63716

Ziyaretçi
artik uzun soluklu aylar suren savaslar olmuyor. hizli server hemde cok... Birde insanlar vazgecmeye o kadar alismislarki ilk geri dusmede aman ne ugrascam siler giderim diyorlar. 2 gun once karsi taraf silse futursuzca toplarlar ama. emeklerinizden nasil oluyorda bu kadar kolay vazgecebiliyorsunuz anlamiyorum...

Belkide ortada emek olmadığı içindir :/

Sinser hakaret eder ama biri ona edince @Strafe babacım beni koru der. Sonra @Strafe olayın bütünüyle bakmadığı, dar görüşlü bir moderatör olduğundan kuru sıkı ban sallar birilerine ve sonucunda her zaman kazanan küçükler olur.
Haklısın kanka olayı özetlemişsin ayrıca ulan insafsız imzandaki nicki görmesem hangi hesaptasın haberim olmayacak şimdi böyle mi olduk :mad:

T0qi

Baltacı
Sinser derki "Kedi uzanamayacağı ciğere mındar dermiş :p" dünyanın başındaki UDW-CEDCAL savaşında Gassal UDW tarafına değilde CEDCAL paktına geçseydi ne olurdu düşündün mü hiç? UDW oyuncularının yapacağı şey
Ayarlar --> Hesap --> Hesap sil.
Yani gelipte burda bizim sayemizde güçlendiler gibi cümleler kurma.

ne olurdu söyliyim sana :D bu kadar beleş adam toplanmazdı oraya :D biz hepsini alırdık sen sanıyormusunki cedcal titan olmasa sag kalıcaktı kıtada siz olsanız bile :D sizin hic bi tarafa faydanız yokki arkada boş beleş admaları klana al barbar topla oyuncuyum diye gecinin :D

DeletedUser61446

Ziyaretçi
Sancak tek başına da alır diye tahmin ediyorum :) neyse başarılar herkese

musa4113

Kılıç Ustası
ben gerekli tepkiyi karşı tarafa koydum zaten musa. ama bu kadar sessizlikten sonra hakmıydı ? işte ben burasındayım olayın :) tek kişi içinde orada bulunan onlarca dostumu harcamam sen dert etme abisi

İlk yazdığın mesajda öyle gözükmüyordu hasan kardeş, Yanlış yaptiklarini biliyor ve tepki gösterdiysen sıkıntı yok zaten....

yazdığın konulardaki kararlari veren üç beş kişiden biri olduğum için beni alakadar ediyorudu , ben dert etmiyecem kim edecek hasan kardeş ;)

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Bu çocuk bunu yazıp nasıl ceza yemeyi başardı?

Sana mı kaldı derdi sel*mi ?

ne olurdu söyliyim sana :D bu kadar beleş adam toplanmazdı oraya :D biz hepsini alırdık sen sanıyormusunki cedcal titan olmasa sag kalıcaktı kıtada siz olsanız bile :D sizin hic bi tarafa faydanız yokki arkada boş beleş admaları klana al barbar topla oyuncuyum diye gecinin :D

Hepiniz kral oldunuz başımıza be. Ne oyuncuymuşsunuz arkadaş... Çeneniz kadar eliniz çalışsa bu hale düşmezdiniz.

DeletedUser66224

Ziyaretçi
İlk yazdığın mesajda öyle gözükmüyordu hasan kardeş, Yanlış yaptiklarini biliyor ve tepki gösterdiysen sıkıntı yok zaten....

yazdığın konulardaki kararlari veren üç beş kişiden biri olduğum için beni alakadar ediyorudu , ben dert etmiyecem kim edecek hasan kardeş ;)

Çorbaya tuz atmışsın işte ne güzel :D tuzsuz da yemek olmaz zaten...

T0qi

Baltacı
Sana mı kaldı derdi sel*mi ?

Hepiniz kral oldunuz başımıza be. Ne oyuncuymuşsunuz arkadaş... Çeneniz kadar eliniz çalışsa bu hale düşmezdiniz.

dünyadaki en iyi saldırı puanı bendeydi bırakana kadar :D elim başkalarına degilde size calışssa ikiye katlardım o sayıyı ben :D boş yapma yani burda bana simdi hic düşündün niye giridgin her dünyada seni kötülüyorlar :D ne oldugunu herkes cözmüş biz biliyordkta laf anlatamadık işte :D dinlemediler olan oldu cokta umrumda degil hani clasice gelirsen beklerim kıtama bu laflarını ordada görmek isteirm o kadar oyuncusun ya

DeletedUser68492

Ziyaretçi
Boşluk bir classic e girdiğinde bütün herkes bu boşluğun yüzünden aynı kıtaya girecek anlaşılan :D neyse bari o zaman sıraya girelim de bir sürü klan bunun çöp klanıyla uğraşmasın gerçi o sıra 1 den 2 ye gelmez de olsun bir ümit belki gelir.