Udw savaş raporlari

DeletedUser53902

Ziyaretçi
Yaşım 22 bi problem mı var ? Bende dıyorum kı uzatan sizsiniz uzatma dıyorum anlıyor olmalısın benı demı uzun bı kelime degıl cunku..

Yaşın 22 ise yaşının verdiği olgunlukta davran,bir problem yok ama çıkartılacaksa da sonuna kadar burada olacağımı klanımda iyi bilir.Ben yanlış bir ithamda bulunmadım,o nedenle sen de az ağır olmayı dene şu saniyeden sonra...

DeletedUser41078

Ziyaretçi
Ben olgunlukla davranıyorum zaten sen farklı sert hitamlarda bulunuyorsun bence ne yazdıgını okumuyorsun, kıskırtıcı konusupta problem cıkarmayı yeğleyen sensın.

DeletedUser53902

Ziyaretçi
Ben olgunlukla davranıyorum zaten sen farklı sert hitamlarda bulunuyorsun bence ne yazdıgını okumuyorsun, kıskırtıcı konusupta problem cıkarmayı yeğleyen sensın.

Senin anladığın gibi anlıyorum,senin en doğru şekil de anliyacağın dilden yazıyorum.Kışkırtmakla ne alakası var,tepkilerine bak sonra benim nasıl yazacağımı yargıla.

DeletedUser41078

Ziyaretçi
Senin anladığın gibi anlıyorum,senin en doğru şekil de anliyacağın dilden yazıyorum.Kışkırtmakla ne alakası var,tepkilerine bak sonra benim nasıl yazacağımı yargıla.

'' Zoruna gitmiş olması lazım ''
'' en son kişiyim oyun bazında ''
bu kelimeler bana verdiğin ilk cevapta yer alıyor.

Oysa ben sana verdiğim ilk cevapta
'' keşke UDW ye atılan iftiralara yorum yazmak yerine https://forum.klanlar.org/showthread...si-Diplomasisi başlığına bi göz atsaydın dostum ''dedim.. ( ki buradada iftara atıyorsun imasında bulunmadım, sana dostum diyerek dusman klanda olsakta saygımı belırttım lakın senın imalı kelimelerin konusmayı buraya getirdi)

DeletedUser48024

Ziyaretçi
Herkes Kendi İşine Baksın. Gitsin Kendi Çöplüğünde Ötsün. Adam Akıllı Oynayın Oyununuzu. Burası Rapor Bölümüdür. Gelip Ona Buna Laf Yetiştirme Yeri Değil.

DeletedUser58730

Ziyaretçi
Burada BSİ ile savaştığınızı biliyorum ama ACMYZ raporunu da koyarak aslında diplomasi duyurusu mu yaptınız ? sormak istiyorum.

DeletedUser41971

Ziyaretçi
Burada BSİ ile savaştığınızı biliyorum ama ACMYZ raporunu da koyarak aslında diplomasi duyurusu mu yaptınız ? sormak istiyorum.

rapor rapordur pusuladan rapor koysak pusula yada alarmdan diplomasisimi koymuş oluyoruz ?

DeletedUser

Ziyaretçi
elemero nun raporu beni cok üzdü :D güzel kesimler devamını bekliyoruz

DeletedUser58730

Ziyaretçi
rapor rapordur pusuladan rapor koysak pusula yada alarmdan diplomasisimi koymuş oluyoruz ?

Evet aynen öyle oluyor. Bu bölümün adı savaş raporları, savaş ilanı vermediğin nötr bir klanın raporunu classic dünya da paylaşmak biraz saçma geldi bana bende görüşümü belirttim.

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Evet aynen öyle oluyor. Bu bölümün adı savaş raporları, savaş ilanı vermediğin nötr bir klanın raporunu classic dünya da paylaşmak biraz saçma geldi bana bende görüşümü belirttim.

diplomasi nötr olan her klan potansiyel düşman değilmidir zaten ?

BirDost*

Ağır Atlı

dar kalıptan kurtulun.

Savaş raporları bu başlık. Savaş olması için diplomasi olması gerekmiyor ;) Diplomasi olsada savaş olur olmasada... Kesimleri göstermek için konuluyor. Genişletin biraz bakış açınızı

DeletedUser58730

Ziyaretçi

Sizin bakış açınızdan bakmak istemiyorum, dar çerçevelerden yorumlar yapıyorsunuz gereksiz. Bu cümlenin sonunda sormak istiyorum diye bir tabir var kim anlamadı acaba ? merak ettiğim bir şeyi soruyorum. Hemen politikaya giriştiniz. Her neyse ya

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Sizin bakış açınızdan bakmak istemiyorum, dar çerçevelerden yorumlar yapıyorsunuz gereksiz. Bu cümlenin sonunda sormak istiyorum diye bir tabir var kim anlamadı acaba ? merak ettiğim bir şeyi soruyorum. Hemen politikaya giriştiniz. Her neyse ya

Sorduğun soruya cevap verildi zaten anlamayan sensin hala da ısrar ediyorsun. Başlığın adı Savaş Raporları. Biz burda müttefikimize ordu atarak gelip rapor koymadık sonuç olarak nötr olduğumuz bir klana attığımız orduların raporlarını koyduk. Nötr olan her klan rakiptir ve mantıksal açıdan yaklaşırsan eğer nötr durumdaki bir klanın zaten düşman olarak gözükmesi gerektiğini bilirsin. Koyulan raporları bu kadar merak etmen ve altını kazımanın altında farklı anlamlar arıyorum ama burası kazı çalışması yapmak için doğru ortam değil. burada sadece raporlar paylaşıyoruz anlamsızca yorumlarını ve fikirlerini kendine saklayıp kendince bazı sonuçlar çıkartmaktan vazgeçmeli ve raporlarla ilgili bir yorumun varsa söylemelisin. UDW klanın izlediği diplomasi seni ilgilendirmez bilinmesini istersek Klanlar Arası Diplomaside gerekli duyuru yapılır.

DeletedUser58730

Ziyaretçi
Sorduğun soruya cevap verildi zaten anlamayan sensin hala da ısrar ediyorsun. Başlığın adı Savaş Raporları. Biz burda müttefikimize ordu atarak gelip rapor koymadık sonuç olarak nötr olduğumuz bir klana attığımız orduların raporlarını koyduk. Nötr olan her klan rakiptir ve mantıksal açıdan yaklaşırsan eğer nötr durumdaki bir klanın zaten düşman olarak gözükmesi gerektiğini bilirsin. Koyulan raporları bu kadar merak etmen ve altını kazımanın altında farklı anlamlar arıyorum ama burası kazı çalışması yapmak için doğru ortam değil. burada sadece raporlar paylaşıyoruz anlamsızca yorumlarını ve fikirlerini kendine saklayıp kendince bazı sonuçlar çıkartmaktan vazgeçmeli ve raporlarla ilgili bir yorumun varsa söylemelisin. UDW klanın izlediği diplomasi seni ilgilendirmez bilinmesini istersek Klanlar Arası Diplomaside gerekli duyuru yapılır.

Bizim milletin kafası karışık neye güler neye ağlar bilemez. Baktı ufak bir mevzu var linç etmeye meyillidir hemen. Başarılar sizlere.