UDW RAPORLAR

***DAYI***

Ağır Atlı
cG1ucS.png

***DAYI***

Ağır Atlı
Gerçekten rapor atmayı unutmuşuz buraya bazı raporları koyarız karşı ekiblere başarılar

DeletedUser63005

Ziyaretçi
Çok sayıda klanınız var oyuncu nickinden sizdenmi karşıdanmı olduğunu çıkarmak güç. Rapor atarken savunmalar ve saldırılar şeklinde ayırt edip belirterek atarsanız daha güzel olur :)

Başarılar

DeletedUser68886

Ziyaretçi
O manav reyonu görevlisini çağırmıştım bak gitme oralara dedim dinlemedi. Güzel kesin bravo.

NEFRETDOLU

Casus
Muhtemelen çalışıyorsan iş yerinde yada gittiğin bir kafenin Wi-Fisinde okulun da olabilir yani real hayatının herhangi bir bölümünde o arkadaşla aynı Wi-Fiden giriş yapmışsınız benim de başıma bir defa gelmişti nasıl çözülür diyorsan çözülmüyor o arkadaşla oturup çay felan içiyorsun beraber oynamaya başlıyorsunuz yediğiniz ceza size kalıyor :)

Divine Lord

Acemi
hocam ßyrock isimli arkadaşı tanımıyorum bile :) çevremde de klanlar oynayan hiçbir kimse yok.o destek attığım arkadaşta bizim klanda ama onu da 2 gündür tanıyorum o da internetten yani. kesinlikle yanlışlık var

LowQ

Yasaklı
O işi unut admin bize tamam ben hatalıyım farketmeden yaptık dedi ama sonrasında tekrar açmadı banı :)
O cezayı çekeceksin

Khaos X

Okçu
dostum starbuck hic gittin mi ?
starbuck ipleri hepsi türkiye genelinde aynı ipten girdigi ve ordaki cerezlerin takipte kaldıgını sana hatırlatmak isterim yada
aynı ilin ortak wifi olabilir ..ücretsiz wifiler..

DeletedUser69958

Ziyaretçi
Oyun ile ilgili bildirim ve ceza itirazları Oyun Yöneticileri'ne iletilmelidir. Bu da Destek Birimi (support) yoluyla yapılmalıdır, herkese açık forumlarda uyarılar veya uzaklaştırmalar ile ilgili mesajlaşmak yasaktır. İtirazınızı ilettiyseniz gelecek cevabı bekleyin.

DeletedUser62479

Ziyaretçi
tuh sana mustafa eyubumun raporunu paylasipta niye rencide ediyon?: )