Udw klanlari

• Konuyu başlatan DeletedUser17537
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser17537

Ziyaretçi
Ömer her ne olursa olsun buraya yazdığın bu yazılar doğru bir davranış değil.

Kapının içerisinde istediğini konuş sinirlen öfkelen bağır çağır sevme nefret et eyvallah ama kapının dışarısında iken bu tarz yorumlar yazman yanlış dışarıya karşı klanına senın laf söylettirmemen lazım bi hata bı kusur varsa her ne olursa olsun senin örtmen lazım yani demek istiyorum ki ömer klaniçinde bunları soylesen tamamda klan dısında herkese acık bı yerde UDW ısmını lekeyemeye calısman sana yakışmadı..
benim için çok önemli değil bi koy a ama arkada bana yakıştıran laf hiç hoş değil resmen hani dedi dayı nickli kişi oda dedim hadi eyvallah kardeşim yüzme söyle giderıö ama arkadam is olmaz

DeletedUser41078

Ziyaretçi
bende dıyorum ki genel foruma yazmak yerine özelden yürütseydın ilişkilerini daha iyi olurdu fikrimce

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Ömer biraz haklı gibi . Udw destek istenmedi diyor ama ortada ss var destek istenmiş hatta teyit için mesaj bile atmış. Bu durumda udw hata yaptık kusra bakma denilip tatlıya bağlansada kimse zan altında kalmasa olayda tatlıya bağlansa fena mı olur boşverin bu tür şeyleri

DeletedUser41078

Ziyaretçi
Haklı oldugu yanlar olabılır ona bir sey demıyorum sadece yaptıgı hos bıse degıl burada tum klanı hedef olan yazılar yazması

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Haklı oldugu yanlar olabılır ona bir sey demıyorum sadece yaptıgı hos bıse degıl burada tum klanı hedef olan yazılar yazması

Yok yani şöyle birşey var işin kşmler arasında geçtiğinş bilmiyorum ama eğer udw yönecisi bi hata yapmışssa udw demesi yanlış olmaz tam anlamıylamçünkü yöneticiler klanınıntemsil eder sonuç olarak
Ayrıca bilindiği üzere alışılmış birşey oyun içi kazık yiyip burada dile getirmek 1-2 değil bu :D

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Ömer biraz haklı gibi . Udw destek istenmedi diyor ama ortada ss var destek istenmiş hatta teyit için mesaj bile atmış. Bu durumda udw hata yaptık kusra bakma denilip tatlıya bağlansada kimse zan altında kalmasa olayda tatlıya bağlansa fena mı olur boşverin bu tür şeyleri

Hocam ss deki mesajdaki köy ta acemiyizin en tepesinde :D bizim desteklediği dediğimiz düşman köyü tam içimizde operasyon sırasında aldıkları yani bizden çıkan bir köye destek gidiyordu arkadaştan köyü geri aldığımızda. ve hiç kimse o köye destek istemedi zaten adamların gelen desteklerini kesiyorduk köyde lütfen mevzuları karıştırmayalım.

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Şu
3jmy7M.png
buda burada kalsın

Şimdi senin attığın destek Ayın 17'sinde, saat 18:57'de.

Ben sirküleri geçtiğimde tarih, yine ayın 17'si. Saat ise 21:50...

Yani sen destek attıktan 3 saat sonra bu konuşma olmuş aramızda.

Bu tezin çürüdü dostum, başka bir mesaj bak sen arşivinden.

DeletedUser55670

Ziyaretçi
Arkadaşlar bu ömer denilen kişi destek kesmeceyi sanırım destek isteme sanmış. bizde doğal olarak onu casus sandık gerekeni yaptık. yani aslında yanlış yapan yok hata yapan var oda ömer.

DeletedUser58684

Ziyaretçi
Arkadaşlar bu ömer denilen kişi destek kesmeceyi sanırım destek isteme sanmış. bizde doğal olarak onu casus sandık gerekeni yaptık. yani aslında yanlış yapan yok hata yapan var oda ömer.

Arkadaşım noktayı koydu. Bu saatten sonra Ömerin hatasını kabul etmesi gerekir. Destek kesmeyi destek isteme olarak anlıyorsa zaten sıkıntı büyük...

DeletedUser58583

Ziyaretçi
Şimdi mesele gelip buraya çıkıp çıkmaması değil,çıktıkta çıkmadı mı dedik,attı da atmadı mı dedik,bunlar bir takım halk arasında uydurma laflarıdır efenim :D :D asdfgdsdfg bakın açtım forum.klanlar.orgu yazdım nickimi girdim şifremi girdim aynen böyle oldu :D :D asdfghfdS:DS:FA

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Hocam ss deki mesajdaki köy ta acemiyizin en tepesinde :D bizim desteklediği dediğimiz düşman köyü tam içimizde operasyon sırasında aldıkları yani bizden çıkan bir köye destek gidiyordu arkadaştan köyü geri aldığımızda. ve hiç kimse o köye destek istemedi zaten adamların gelen desteklerini kesiyorduk köyde lütfen mevzuları karıştırmayalım.

Valla öyle kafam bulandı ki udw haklı diyesim geldi. Ne yalan söylim ben konuyu kavrayamamışım siz devam edin :smile:

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Acemiyizden espiri yapmaya çalışan arkadaşların kaliteli espiriler yapmasını rica ediyoruz :D kendi söylüyor kendi gülüyor bari yanında bir kaç kalitesiz espiriden anlayan adam getirseydin

DeletedUser17537

Ziyaretçi

Şimdi senin attığın destek Ayın 17'sinde, saat 18:57'de.

Ben sirküleri geçtiğimde tarih, yine ayın 17'si. Saat ise 21:50...

Yani sen destek attıktan 3 saat sonra bu konuşma olmuş aramızda.

Bu tezin çürüdü dostum, başka bir mesaj bak sen arşivinden.
Sen de ne zekimiş be birader ben sordum sana orada destek atım raporlar kırmızı geliyor sıkıntı mı var diye yazdım ama sen yanlış anlamışsın
Arkadaşım noktayı koydu. Bu saatten sonra Ömerin hatasını kabul etmesi gerekir. Destek kesmeyi destek isteme olarak anlıyorsa zaten sıkıntı büyük...

Telden giriyorum ben yanlış anlaşılma olmuş olabilir ama ben onlara en başta söyledim onlar bana nasıl davrandı bal casus diyor kimse bilmeden kimseye laf atmasın

DeletedUser17537

Ziyaretçi

Eee sorana olmazdı arkadan karı gibi laf atmasın biliyoruz ya birader he gene bana yıkın karaktersiz olmayın