Udw-Alarm Diplomasisi

• Konuyu başlatan DeletedUser48024
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser48024

Ziyaretçi
Şimdi Gelelim Asıl Konuya. Herkes Atıp Tutarken İleri Geri Konuşurken Udw İhanet Etti Derken Sizlere Olayların İç Yüzünü Anlatayım.

Alarm İle Udw Arasında İlk Sorunlar Rakı Klanının Dağılması İle Başladı. Rakı Klanı Dağılmaya Başlayınca İçlerinden Bir Kısım Ekip Bize Gelmek İstediğini Belirtti. ***DAYI*** ( Mustafa ) Ve Delilik74 ( Okan ) Alarm Yönetimi İle Konuşup Bu Üyeleri Alma Konusunda Anlaşma Sağladı. Rakı Klanından Ayrılan Diğer Ekip İse Vuslat Klanını Kurdu.

Udw Klanı Rakı Klanından 31 Oyuncuyu Bünyesine Katmıştı. Ve Bu Oyuncular k54 Yani Alarm Klanının Ana Bölgesindeydi. World Başı Yapılan Anlaşmaya Göre Ne Alarm Udw Bölgesinden Ne De Udw Alarm Bölgesinden Üye Alımı Veya Köy Alımı Yapmayacaktı.

Alarm Klanı Buna Rağmen Müttefiklerinin İsteklerini Geri Çevirmemiş Yapılan Anlaşmalardan Taviz Vermişlerdi. Daha Sonra Alarm Klanından Diğer Yöneticiler Bu Durumdan Rahatsız Oldular. Ve Alınan Üyelerde Düzenleme Yapılmasını İstediler. Bu Noktada Devreye Ben Girdim. Alarm Klanından Değer Verdiğim Bir Abim İle Her Gece Normal Sohbetimizi Yaparken Diğer Yöneticiler De Bu Sohbete Dahil Oldular. En Son Alarm Yöneticileri Biz Aradan Çekiliyoruz Siz Aranızda Halledin. Aldığınız Kararlar Bizim Kabulümüzdür Deyip Aradan Çekildiler.

Yaptığımız Görüşmelerin Ardından Klana Alınan 31 Oyuncudan Sadece 9 Tanesi Udw Bünyesinde Duracak Diğerleri De Alarm Klanının İsteği Doğrultusunda Ya Klana Alınacak Ya Da Köyleri Toplanacaktı.

Buraya Kadar Her Şey Normal. Planlı Ve Her İki Tarafın İstekleri Doğrultusunda Adımlar Atılmıştı. Gelelim Anlaşma Sağlanamayan Noktaya.

Rakıdan Ayrılan Ve Vuslat Klanını Kuran Diğer Ekip Klanımızdan Bir Çok Yöneticiye Mesajlar Atıp Diplomasi İstemeye Başladılar. Her Gelen Mesaj Geri Çevrildi. Yalnız Bu Mesajlar Sadece Diplomasi İstemekle Kalmayıp Bazı Tehdit İçerikli Sözler De İçeriyordu.

Görüşme Esnasında Alarm Klanındaki Abime Ya Siz Halledin Bunları Toplayın Köyleri Ya Da Ben Savaş Açacağım, Sizin Bölgenizde Oldukları İçin Benim Savaş Açmam Pek Etik Olmaz Bu Yüzden Siz Halledin Dedim. 3 Gün Geçti Aradan Ve Bu Konu İle İlgili Hiçbir Somut Adım Atılmadı. En Son Yaptığımız Görüşmede Klandaki Bazı Yöneticilerin Buna Karşı Çıktığını Ve Klandan Atılmalarını İstemediğini Söyledi. Ben De Buna Karşılık O Zaman Ben Aradan Çekiliyorum. Bundan Sonra Olası Sorunları Diğer Yöneticilerle Halledin Dedim.

Şimdi Yapılanları Bi Gözden Geçirelim.

Alarm Klanı Pusula Klanından Sonra Bazı Sebeplerden Ötürü Yönünü Rakı Klanına Çevirdi Ve Rakı Dağıldıktan Sonra İçeriden Bir Ekibi Bünyesine Kattı.

Udw Klanı İse Uzun Bir Savaşın Ardından Yenilgiyi Kabul Eden Acemi Klanını Bünyesine Kattı.

Eğer Ki Udw Klanının Amacı Alarm Klanını Arkadan Vurmak Olsaydı Acemi Savaşı Biter Bitmez Yönünü Alarm Klanına Çevirip Savaş İlan Ederdi. Ama Biz Ne Yaptık ? Alarm Yönetimi İle Görüşüp Bir Tarih Belirledik. Bu Tarihe Kadar Gereken Hazırlıklarınızı Yapın Haksız Bir Rekabet Olmasın Dedik.

Şuan Hala Diplomasimizde Alarm Klanı Müttefik İken Ve Hala Alarm Klanı Ortak Forum Varken Bazıları Çıkmış Udw Yanlış Yaptı, Udw Alarmı Arkadan Vurdu Demeye Başladı. Ortada Yapılan Bir Yanlış Yok.

Umarım Alarm Ve Udw Arasında Daha Önce Hiçbir Classicde Görülmemiş Güzel Bir Savaş Olur. Bu Saatten Sonra Kelimelerin Değil De Askerlerin Konuşacağı Bir Savaş Olması Ümidiyle...

İyi Geceler

DeletedUser57479

Ziyaretçi
Buyur istediğiniz adam hakkında klandan atılma talebı varmı ? varsa bunu belgelıyebılcegınız bı mesaj koyun eyvallah dıyelım haklısınız dıyelım

http://prntscr.com/9jlmd3

DeletedUser53949

Ziyaretçi
Farzet ben ACEMİ ile diplomasi yaptım size savaş açtım ve ya sizin yaptığınız gibi Acemi klanını ALARM yaptım ne düşünürdün?

Sizin yaptığınız bu ama olan olmuş biz arkadan vurdunuz demiyoruz zaten sadece bir söz verildi bu yerine getirilmedi çok da önemli değil ben sözümü yerine getirdim herkesten aynı tavrı bekleyemeyiz zaten.

Ben sizin yaptığınızı yanlış bulmuyorum zaten dediğim gibi benim için olay acemilerin kendilerini bu şekle düşürmesidir sadece gerisi önemli değil elbet sonunda savaşacaktık ama unutmayın sizin yaptığınız bu hamleyi biz daha rahat yapardık, yapmadık olay bu sadece siz yaptınız önemi yok oyun sonuçta.

DeletedUser48024

Ziyaretçi
Buyur istediğiniz adam hakkında klandan atılma talebı varmı ? varsa bunu belgelıyebılcegınız bı mesaj koyun eyvallah dıyelım haklısınız dıyelım

http://prntscr.com/9jlmd3

Adını Burada Paylaşmak İstemediğim Ve Senin Gayet iyi Tanıdığın ( Ara Sıra Hesabına Bakıcılık Yapan ) Birine Bu Konu Hakkında Taleplerimizi Bildirmiştik.

DeletedUser58404

Ziyaretçi
emin adam gibi adam :D

aynen emin :)
sıkıntı yok sen konusunda
olayda işte anlaşılamayan nokta
pusula as ekibi kaç kişi idi
oyuna devam eden kaç kişi
acemiyiz as ekibi kaç kişi idi
oyuna devam eden kaç kişi
problem burda :)

stratejiniz doğru ama verilen bi söz var ortada da :)
hala acemiyiz klanı lafı ağzında dolandırıp yenilmedik biz udw çatısı altında oynuyoruz diyor meseleler bunlar
yoksa size bir şey diyen yok

DeletedUser57479

Ziyaretçi
Adını Burada Paylaşmak İstemediğim Ve Senin Gayet iyi Tanıdığın ( Ara Sıra Hesabına Bakıcılık Yapan ) Birine Bu Konu Hakkında Taleplerimizi Bildirmiştik.

bu tarıhten oncemı bu tarıhten sonramı eger sonraysa buyur sana hesabımı vereyım kendı ellerınle vur alarmı

eger bana mustafa bu tarıhte at deseydı atardım gordugun gıbı oyle bı talep yok ortada hatta tam tersı ben kendım soyluyorum bakın kendı aranızda bı ıletısım kopuklugu olmus aldıgınız karara bısey demıyorum ıstedıgınızı yapabılırsınız bunda ozgursunuz ama ortaya yalan yanlıs seyler soylemeyın lutfen

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Çok tatlı çok sempatik birşekilde yazmışsın uslubundan anlaşılacağı gibi tamamiyle barışçıl yazmışsın tebrik ederim. Ancak ben bu olaylara tam olarak katılmıyorum demesemde tam bulmuyorum.
Çünkü bu udwnin acemiyizi bünyesine katmasıyla alarmın rakıyı bünseyine katma olayı cümlede kurulduğu gibi aynı şeyler değil. Uzun uzun açmama gerek yok. Şu durumda dikkati şu yöne çekmek istiyorum; udw alarm klanını yenecek güçte miydi? Bence değildi. Yönetici arkadaşlarında elbet bunu görmüştür. Ben bunu gören yönetimin acemiyizi bünyesine alması bana kalırsa farklı olsaydı hiç sıkıntı değildi. Ama herkes şahittir 1 ay oldu mu olacak mı ne burda acemi udw eşit gidiyor sürekli köy alıp veriyoruz zart zurt konuşmalar geçiyordu bundan acemi ile udw savaşında çok fark yok sonucu çıkıyor ki savaş istatistiğide göstetiyor. İşte bu durumdayken acemiyizin şak diye udw ye geçmesi hoş bişe olmamakla akıllara sorular getiriyor. Çünkü olası senaryolar belli yönetim ister ki bunlara önlem alalım. Şimdi çoğu kişi bu durumu kendi kafasında oluşturup ona göre yorum yapıyor. Yanlışsam düzeltin

DeletedUser52052

Ziyaretçi
UDW biz 2 kıtayı tamamen ele geçirince bahaneler üretti hep ters düşmek için kendi izlenimim

içimizden oyuncu almalar anlaşma gereği kıtalara girmeme konusunu çiğneyen de UDW klanı oldu

biz yine dedik ki sıkıntı yok 3 5 köyün lafını yapmayalım ama hep üstümüze oynandı bu konularda yine dedik ki biz verdiğimiz sözü tutalım ve öylede oldu sonuçta hamleler yapıldı size göre haklı bize göre haksız güzel bi savaş olması dileğiyle başarılar

DeletedUser52052

Ziyaretçi
şimdi orkuncum yazmayım yazmayım dedim alarmın rakıya yaptığı neydi .d

rakı ile olan mevzular çok farklı şimdi siz burdan vurursanız yanlış olur zaten ilerleyen zaman da bize katılacak bi ekipti çaça ve ekibi bizden ayrı görmeğimiz bi ekipti diğerleri de haddini aştı konunun içeriğini bilmeden bu konuyu açmayın

DeletedUser53949

Ziyaretçi
şimdi orkuncum yazmayım yazmayım dedim alarmın rakıya yaptığı neydi .d

Arkadaşım rakı mevzusu çok farklı. Rakı ile diplomasiyi ben bozdum.

Biri kalkıp 300 kişinin önünde benle fırça atar gibi konuşursa ben değil rakı babamın oğlunun klanı olsa o diplomasiyi bozarım kimse ALARM üyeleri hakkında o şekilde konuşamaz. Saygısızlık varsa cevabını saygısızlık ile değil diplomasi bozarak veririz.

xIxSLayeRxIx

Ağır Atlı
rakı ile olan mevzular çok farklı şimdi siz burdan vurursanız yanlış olur zaten ilerleyen zaman da bize katılacak bi ekipti çaça ve ekibi bizden ayrı görmeğimiz bi ekipti diğerleri de haddini aştı konunun içeriğini bilmeden bu konuyu açmayın

ben diğerlerini diyorum zaten o dönemde udw den çıktım saf değiştirmemek için acemiye giremedim rakıya girdim hem saf değiştirmemiş oldum hem udw den çıkmış oldum güzelce olmuştu siz pusulayı sizle beraber yıkan world başşından beri savaşan klana pusula savaşında üstünlüğü aldığınız için artık önünüzü açmak için mütlüğü tek taraflı bozup savaş açtınız ha bana göre yapılması gereken bir olaydı ona sözüm yoktu ama ne kadar etikti şimdi siz udw bi sözünü tutmadı vs. falan diyorsunuzya yani bunlarıo diyecek kişiler şuana kadar sürekli etik oynayan kişiler olması gerekir diye düşünüyorum ben mesela mustafaya kızdım ama saf değiştiremdim acemiye geçmedim herhangi biriyle mesajlaşmadım belki geçsem alırlardı desteklerlerdi bilemiyorum orasını ama arkamdan sövdürmemek için etik olmadığı için rakı klanını tercih ettim tanımadığım bir klana geçtim bunu neden yadım bilmiyorum am yazayım dedim fazla yükleniyorsunuz gibime geldi

DeletedUser48024

Ziyaretçi
bu tarıhten oncemı bu tarıhten sonramı eger sonraysa buyur sana hesabımı vereyım kendı ellerınle vur alarmı

eger bana mustafa bu tarıhte at deseydı atardım gordugun gıbı oyle bı talep yok ortada hatta tam tersı ben kendım soyluyorum bakın kendı aranızda bı ıletısım kopuklugu olmus aldıgınız karara bısey demıyorum ıstedıgınızı yapabılırsınız bunda ozgursunuz ama ortaya yalan yanlıs seyler soylemeyın lutfen

Bu Tarihten Önce Yaklaşık 10 Defa Dile Getirmiştim. Eğer Ki İnanmıyorum Dersen Sorabilirsin. Yazılanlarda Ve Yapılanlarda Ne Tek Bir Yalan Ne De Tek Bir Yanlış Yok.

xIxSLayeRxIx

Ağır Atlı

Arkadaşım rakı mevzusu çok farklı. Rakı ile diplomasiyi ben bozdum.

Biri kalkıp 300 kişinin önünde benle fırça atar gibi konuşursa ben değil rakı babamın oğlunun klanı olsa o diplomasiyi bozarım kimse ALARM üyeleri hakkında o şekilde konuşamaz. Saygısızlık varsa cevabını saygısızlık ile değil diplomasi bozarak veririz.

o adam hesap sile aldı ama arkasına savaş açtınız o zmanlar rakı klanında idim olaylardan haberdarım

Bilmedenoldu*

Yasaklı
rmznarslan

biz rakı klanı oyuncularınız toplamadık. birkaç kişi hariç rakı klanından birçok oyuncu alarm klanında bulunuyor. köy derdinde olsaydık, bütün rakı üyelerinin köylerini toplardık. böyle bir durum değildi rakı mütlüğünün bozulması. özgür açıklamış, tamamen anlık gelişen, forumda yaşanan bir tartışma sonrasında mütlük bozuldu.

DeletedUser53949

Ziyaretçi
ben diğerlerini diyorum zaten o dönemde udw den çıktım saf değiştirmemek için acemiye giremedim rakıya girdim hem saf değiştirmemiş oldum hem udw den çıkmış oldum güzelce olmuştu siz pusulayı sizle beraber yıkan world başşından beri savaşan klana pusula savaşında üstünlüğü aldığınız için artık önünüzü açmak için mütlüğü tek taraflı bozup savaş açtınız ha bana göre yapılması gereken bir olaydı ona sözüm yoktu ama ne kadar etikti şimdi siz udw bi sözünü tutmadı vs. falan diyorsunuzya yani bunlarıo diyecek kişiler şuana kadar sürekli etik oynayan kişiler olması gerekir diye düşünüyorum ben mesela mustafaya kızdım ama saf değiştiremdim acemiye geçmedim herhangi biriyle mesajlaşmadım belki geçsem alırlardı desteklerlerdi bilemiyorum orasını ama arkamdan sövdürmemek için etik olmadığı için rakı klanını tercih ettim tanımadığım bir klana geçtim bunu neden yadım bilmiyorum am yazayım dedim fazla yükleniyorsunuz gibime geldi

Biz yapılması gerekeni yapsak UDW ye savaş açardık 3 klanı birbiriyle savaştırıp böylece acemilerin bu hamlesini engellemiş olurduk biz udw ye savaşı açsak acemiler bu hamleye gerek duymazdı. Bakın arkadaşlar bir tek kendinizi stratejik deha sanmayın bunlar kolay adımlar ama söz ağızdan bir kere çıkar son kuzey köyü kalana kadar udw ile dostuz dediysek bitmiştir aynı şekilde rakıyada söyledik evet ama bize saygısızlık yapıldı ben udw klanından bir saygısızlık görmedim onlarda benden görmedi ikisini birbirine karıştırmamalıyız.

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Rakı olayı forumda bi farklı görüldü sanırım. Udwli olarak olaya uzaksınız bence.
Ben bu olayın sebeplerini biliyorum. Bu olay gerçekten farklı. Rakı mağdur gibi gözükmüş olabilir ama rakı ile alarmın yaptıklarını yer değiştirirseydik ozaman bize "başından beri bizi hor gördünüz birşey olsada bozsak şu mütlüğü der gibisiniz" diye laflar ederdiniz. Çünkü forumda sürekli alarmın bi lafına rakının alev püskürmesi sahnesi canlanıyordu rakı sürekli diken üstündeymiş gibi bi heyecanlanıyorlardı forumda. Yemin ediyorum rakı klanını sevdim ve daha bu olayın dumanını hemen farkettim rakı alarmı sevmedi olay bu.

DeletedUser41078

Ziyaretçi
Arkadaslar her şeyi okumadım pek Babanemi kaybettim oyuna ve foruma gitmiyorum ama tesadüf olarak okuduğum @depsi nin son yorumundan ötürü kendini tebrik ediyorum helal olsun

xIxSLayeRxIx

Ağır Atlı
işte rakı klanındaki size saygısızlık yapan adam sizin isteğiniz doğrultusunda hesap sile almışken beraber savaştığınız klanla mütlüğü bozup savaş açıp saldırı çıkmak her ne sebebdense bana göre etik değil ha söyleseydiniz rakıya artık szile oynayamıyoruz anlaşamıyoruz 1 hafta daha mütüz hazırlıklarınızı yapın mütlüğü bozuyoruz o zaman birşey söyleyemezdim size bizde rakı klanında bir sürü kişinin destekleri yukardayken sizden gelen saldılar oldu şimdi buna kanıt istersen gösteremem yani nickleri hatırlamıyom sadece forumdaki destek taleplerinden aklımdan kalanlar bunlar