Ucuz Roman...

necromanze

Yasaklı
Arkadaşlar bunu kim yaptı tahmin edebiliyorum ama yine de kimsenin günahını almak istemiyorum. Böyle ucuz şeylere başvurmayın. Şu oyunu oynayacaksanız biraz karakterli oynayın. He bizim sınırdaki destekler geri çekilsin istiyorsanız yazın bana ben çektiririm. Hem savaş biraz daha eşit olur.

Böyle ucuz şeylere başvurmadıkları için bütün PITIR oyuncusu arkadaşlarıma teşekkür ederim. Bu dünyayı hem karakterimizle hem de bu işi yapan ucuz yaratıkların kafasına vurarak kazanacağız.

global forum .jpeg

Altıntaş59

Acemi
Kendini 'ŞAH' zanneden PİYONLARA prim verildiği sürece insanlık 'MAT' olmaya mahkumdur..
Çakal rüya gördü diye Kurdun soyu tükenmez başkanım ;)
Herkes özgür herkes kendine yakışanı yapsın :*

Truva atıyorsunuz ses etmiyoruz. Size yakışmayacak şekilde karşımıza çıkıyorsunuz. Sineye çekiyoruz. Bu tür ucuz numaralara devam ettiğiniz takdirde misilleme göreceksiniz. Çapsızlar.

turkbye

Baltacı
Bizim bulundugumuz klanin adi bu tur olaylarla hic anilmadi. O nedenle size fikrinizi sordum siz de acikca soylediniz ben de katiliyorum.
Bu hesap sınırdaki diax hesabına aşağıdaki mesajı atıyor. Cevap alamayınca misler çıkılıyor
Mesajla misler arasında 10 dakika var.

Eklentiler

• 3F80C587-F207-4C31-858B-88A9F9D8DED3.jpeg
    3F80C587-F207-4C31-858B-88A9F9D8DED3.jpeg
    24,2 KB · Görüntüleme: 161

DAĞISTANLI

Yasaklı
Bu hesap sınırdaki diax hesabına aşağıdaki mesajı atıyor. Cevap alamayınca misler çıkılıyor
Mesajla misler arasında 10 dakika var.
Bizim klanımızla ilgisi yok şimdi gördüm bizim kıtamızın arkasına ışınlatmış bunu yapacak olsak böyle yapmazdık zaten. Bunu yapan da aynı yukarıda belirttiğim gibi adidir. Her klan bu olaylara tavrını net gösterirse oyunu korumuş oluruz.

Gölge753

Acemi
Demekki neymiş, ucuz roman değil ucuz iftiraymış. Bir deli kuyuya taş atmış,sizde koştur koştur buraya gelmişsiniz :))

turkbye

Baltacı
Truva atıyorsunuz ses etmiyoruz. Size yakışmayacak şekilde karşımıza çıkıyorsunuz. Sineye çekiyoruz. Bu tür ucuz numaralara devam ettiğiniz takdirde misilleme göreceksiniz. Çapsızlar.
Beni 1 kere benzeri şekilde tehdit ettin. Sonrasında sana sizden çıkan fback ekibiyle ilgili bir bilgimiz ya da dahlimiz olmadığını ispatladığımı düşünüyorum.

Şimdi 2. Defa tehditvari yazıyorsun.
Bu şekilde devam etme.
Ben o misilleme dediğin şeyi geçmişte yaptım 56. Ve 68. Dünya kapandı.

Oyun yönelmesin. Kazanın tebrik edelim.

OğuzhanY.

Yasaklı
daha niceleri var ama baş aktörler burada bunun açıklaması hangı kitabın kacıncı sayfasında ? buna adalet buna eşit oyun buna karşılıklı oyun diyebilecek var mı ? içimize attıgınız koylerın raporlarını buraya atacak kadarda ilginsiniz Casıno klanı pıtır artıkları ile bu sekılde stratejı uygulamaya devam ettıgı surece asla bır basarı saglayamacak. konuyuda acınca aglama dıyorsunuz he diyinki "karakterimiz" bu ben ağlamayı kabul edecegım. benım sözüm casıno klanına degıl bu adamlara bu musammayı gosterenlerenlere. 60 bin kişi şimdi abilerinize yalakalık yapmak ıcın cevap yazmayın sadece okuyun anlayın kabullenın hata ettık dıyın bız zaten sizleri seviyoruz oyun bu farkına varın.

Strateji hiçbir zaman duruşunu bozmak,sözlerinin arkasında durmamak,eee üü laf gevelemek değildir..

Racon ve Fallback savaşlarında durusunu bozmayan PITIR ve SİS klanlarınıda tebrık ederım.

1677348889655.png
1677348966282.png
1677349019096.png
1677349059537.png
1677349166519.png
1677349245292.png

necromanze

Yasaklı
Demekki neymiş, ucuz roman değil ucuz iftiraymış. Bir deli kuyuya taş atmış,sizde koştur koştur buraya gelmişsiniz :))
Dostum farkındaysan kimseyi hedef göstermedim. İftira atmakla işim de olmaz. Daha sw ilk başladığında AZAP klanına blackbaron nickinde harf değişikliği yapılarak fake scripti adı altında bir link gönderildi. Bu link de tıklayan kişinin direkt banlanmasına neden olan bir link.

Ben konuyu paylaştım takdiri de okuyanlara bıraktım. Keşke burada oyunculuklarımızı konuşabilsek sadece.