TWMaps TR40

• Konuyu başlatan DeletedUser61772
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser42330

Ziyaretçi
Arada burda muhabbet edinde şu üstte dursun canım :rolleyes:

DeletedUser64699

Ziyaretçi
bu dünya bizim için fazla kirli :D klanımı daha fazla bu pasif haritada tutamam :D hiçbi iş yapmadık ama reklamı güzel yaptık bizi bişey sandılar :D yanlış diplomasim oyundan anlamıyo oluşum oyuncularımın emeğinin yalan olmasını sağladı :D müttefiklerimide yarı yolda bıraktım onlarda farklı bi oluşuma giderler yakında :D

DeletedUser42330

Ziyaretçi
Anlamadığım bu cocuk neyi güncelledi harita hala aynı

DeletedUser64699

Ziyaretçi
bu çocukta iş yok bomboş eleman, alvayı emekli etmiceklerdi, gerçi oda yapamıyodu son zamanlarda maps falan ezik

DeletedUser61014

Ziyaretçi
ortalık karışık :)

G0YyWb.png

y3MzJn.png

DeletedUser64699

Ziyaretçi
paintle daha iyisini yapabilecek 4 kişi tanıyorum bu haritalar ne :D :D

DeletedUser64699

Ziyaretçi
alvanın kendisi harita yaptığını mı sanıyordunuz acaba :) aynı bu haritaları koyuyordu :) alex yokken kullandığınız haritaları da biliyorum hocam :)

hayır, bu haritadan koyduğunu biliyorum zaten post ciddiye alınacak bi post değildi ..

DeletedUser64699

Ziyaretçi
şu aile klanlarını düzenleyebiliyor muyuz?

400
402
403
404
405
406
500
502
503
504
506
507

DeletedUser42330

Ziyaretçi
yani en azından aileleri ekliyordu adam , alex aileleride eklemiyor . Hazırlasak belki ekler alsında ama Tr serverına ne zaman gireceği meçhul kaç tane klan kurulur dağılır hazırlasam bile ben listeyi

kingstone

Ağır Atlı
hayır, bu haritadan koyduğunu biliyorum zaten post ciddiye alınacak bi post değildi ..

neden ciddiye alınmayacak postlar yazıyorsunuz ki o halde :)

yani en azından aileleri ekliyordu adam , alex aileleride eklemiyor . Hazırlasak belki ekler alsında ama Tr serverına ne zaman gireceği meçhul kaç tane klan kurulur dağılır hazırlasam bile ben listeyi

ilk geldiğinde bayağı ekliyordu ama sonra çok fazla aile klanı ve çok sık değişen aile klanları ile karşılaşınca bence de doğal olarak ilk geldiği gibi bakmıyordur