Turkuaz Savaş Raporları

DeletedUser

Ziyaretçi
Bulunduğumuz savaş çok kalabalık bir savaş olduğundan yalnızca klanımızın raporlarını paylaşmak için başlık açtım.

Dost düşman klanlardaki arkadaşlarla ortaklaşa bir çalışma yaparsak konu içeriği değiştirilebilir tabikide :)

Bunlar şimdilik bir başlangıç olsun devamı gelecektir :) To be continued :)

DeletedUser357

Ziyaretçi
eline sağlık dr güzel hazırlamışsın bir ara saldırılarıda toparlada millet bizi ezik savunma yapıyor sanmasınlr :))

DeletedUser

Ziyaretçi
abi bunu nasıl yapıyosunuz :), ben size ileteyim bizimkileride koyarsınız :)

DeletedUser

Ziyaretçi
en iyi saldırı savunmadır abi tt2

tamam levent abinin bir kaç tane güzel kilidi vardı onlarıda ayıklayıp yerleştirecem :)güzel bir çalışma olacak burası eminim bundan :D

Zamanı geçmiş bir paylaşım aslında bu.

DeletedUser357

Ziyaretçi
dr sadece levent hocanın raporlar olma pıkaya theboss a falcona diğer kesim yapanlara ayıp olur herkes den bir rapor al temsilen :)

DeletedUser

Ziyaretçi
bana tayfun demeyin kendimi atacam biyerden,, Tufan benim adım :),, tmm raporlar çoğaldıkça ortak foruma koyarım ordan çalarsın yada ben en son düzenlerim toplu yollarım,

DeletedUser

Ziyaretçi
her türlüsü olur ;)

la ne bilim mustafa sana tayfun diyodu yazdıydın kendini tanıttıydın ama napam aklıma işlemiş mustafa xD

hakkını helal et :D

DeletedUser357

Ziyaretçi
olmaz sen bizim klanın dr sun

hemide çakma doktor :))

DeletedUser43206

Ziyaretçi
iyi bir çalışma olmuş :)) emeğine sağlık hepside güzel kesimlerdi, forumdan okudukça teşekkürlerimi iletiyordum bunlara :))