Tunga Klanları

• Konuyu başlatan DeletedUser58636
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser58636

Ziyaretçi
Çok umursamayın eğlenmenize bakın, bir şey bilmiyorum diyenden korkacaksın...

Müttefikler
TENGRİ
TUNGA!
TUNG@
TUNGA.
TUNGA*

Saldırmazlık anlaşması (SA)
(Gizli)

DeletedUser47241

Ziyaretçi
anladıgım kadarıyla toplama bir klansınız umarım bütünlüğü çabuk sağlarısınız başarılar :)

DeletedUser58636

Ziyaretçi
He yedek parça satıyoruz ister misin kardeşim :))

DeletedUser58636

Ziyaretçi
:) :) beyler oyunu ego ya cevirmeyin, egolarınız değil kardeşliğiniz muhabbetimiz dans etsin :)

DeletedUser58615

Ziyaretçi
Kankii konu acmayacaktik bizi küçük göreceklerdi niye ifşa ediyon bizi :"/

DeletedUser47241

Ziyaretçi
yok canım küçük görme felan herkese aynı ölçüde saygılıyız

DeletedUser58636

Ziyaretçi
:) reis bu oyun iki program üç dosya ile kurulmuş bir sistemde agoluk yerine düşman olduğunda bile kardeşim diyen oyuncu lazım bize... Küçük büyük ne fark eder, ondan büyük Allah var!

DeletedUser47241

Ziyaretçi
bunu alın burdan küçülmesin daha fazla adam akıllı yazacaksan yaz yazmıcaksan kaybol

al işte bilader bak sen bu lafı anladın bilmem ama benim adamlıgım senin adamlıgını yerin 7 kat dibine gömer beni konuşturma akıllı uslu yorum yap 15 yaşında çocukla konuşmuyorsun terbiyeni takın. yüzüme söyliyemiceğin şeyleri burda klavyeden yazma.

DeletedUser58636

Ziyaretçi
Sakin kardeşimmmm!!! Allah insana akıl vermiş kimisi almamak için sabır etmiş kimisi almak için azim etmiş. Karışma sakın, eğlencene bak...

DeletedUser53916

Ziyaretçi
anladıgım kadarıyla toplama bir klansınız umarım bütünlüğü çabuk sağlarısınız başarılar :)
şu cevaba
He yedek parça satıyoruz ister misin kardeşim :))
bu cevabı verip
:) :) beyler oyunu ego ya cevirmeyin, egolarınız değil kardeşliğiniz muhabbetimiz dans etsin :)
üstüne bunu söylersen ben sana ne diyebilirim ki. Önce kişilik kardeşim. Muhabbet zaten yapılır. Muhabbet için karşımıza muhattap lazım. Seni mi muhattap alalım bu söylediklerinden sonra. Ver ayarı sonra yağ gibi üste çık yok öyle

DeletedUser58615

Ziyaretçi
Benim ülkemin koyununun ruhu Avrupa'daki koyunların ruhundan daha üstün! :D

DeletedUser58615

Ziyaretçi
Arkadaşlar burası sataşma yeri olmasın lütfen herkesten rica ediyorum

DeletedUser58639

Ziyaretçi
al işte bilader bak sen bu lafı anladın bilmem ama benim adamlıgım senin adamlıgını yerin 7 kat dibine gömer beni konuşturma akıllı uslu yorum yap 15 yaşında çocukla konuşmuyorsun terbiyeni takın. yüzüme söyliyemiceğin şeyleri burda klavyeden yazma.

ozaman adam akıllı yorum yapacaksın adamına göre muamele yaparız bizde senin karsındada 15 yasında cocuklar yok