TUNGA klanı

• Konuyu başlatan DeletedUser1080
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser1080

Ziyaretçi
esenlikler

Arkadaslar konunun yeri burası değil ama bazı gelen talepler sonrası açıklama gereği yapmak istedik.

w12-w13 te oldugu gibi w14 te de Tunga klanı olmayacak olup .Bu isimle ve aynı profille kurulacak hiçbir klanla da BAĞIMIZ BULUNMAMAKTADIR.

Sadece W9 da Oynamakta olup son server olarak w9 bizim açımızdan kalacaktır.

YENI ACILACAK BU DUNYADA TUM KATILAN KLANLARA BAŞARILAR DİLER KEYİFLİ VE OYUN AHLAGI CERCEVESINDE SAVAŞLAR DİLERİZ...

DeletedUser34001

Ziyaretçi
tesekkurler

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser9560

Ziyaretçi
Arkadaslar okuyup yorum yapin yahu.
Adamlar gelmeyeceklerini belirtmis hala basarilar diliyorsunuz.

DeletedUser12293

Ziyaretçi
Arkadaslar okuyup yorum yapin yahu.
Adamlar gelmeyeceklerini belirtmis hala basarilar diliyorsunuz.

benım anlıyamadığım olay şudur biri gelir tunga adına başlicaz derse bu arakadaşlarda girip yok arkadaşlar bu bizlen aalaklı bir ekip değildir der die açıklama yapar Şimdi her başlamıyan klan burda açıklama yaparsa işler karişir elbet ne zamn tunga adına w14 te bir klan olursa ozamn gerekli açıklama yapılırsa daha mantıklı olur

DeletedUser9560

Ziyaretçi
benım anlıyamadığım olay şudur biri gelir tunga adına başlicaz derse bu arakadaşlarda girip yok arkadaşlar bu bizlen aalaklı bir ekip değildir der die açıklama yapar Şimdi her başlamıyan klan burda açıklama yaparsa işler karişir elbet ne zamn tunga adına w14 te bir klan olursa ozamn gerekli açıklama yapılırsa daha mantıklı olur

Kesinlikle haklisiniz zaten ona dedigim bir sey yok baslik acilma nedeni gereksiz ama arkadaslar da okuyup yorum yapsa daha hos olur.

DeletedUser1080

Ziyaretçi
benım anlıyamadığım olay şudur

zaten anlıyamadım demişssin...

demekki gerek vardıda actık konuyu..

cumlemı ıyı oku ANLAMAN ICIN...

Arkadaslar konunun yeri burası değil ama bazı gelen talepler sonrası açıklama gereği yapmak istedik.
demişim...

demekki ortada bir talep yada yazı var ve bende açıklama yaptım ..

laf olsun dıye yorum yazmana gerek yok...benımde anlıyamadım nokta bu :)

DeletedUser35426

Ziyaretçi
Adamlar gelmeden millet doluştu buraya .
Bi gelinde ne oluyo görelim blackazus :D

DeletedUser

Ziyaretçi
ahahaha :D olaylar olaylar okumadan başarılar dileyenler birtanesiniz :D