Tuk savaş raporlari

UNCHARTED

Dük
Herşeyi anladım da bu kadar düşman kesilmenizin sebebini anlayamadım halen :) Biz de savaşıyoruz gırgır şamata sohbet muhabbet ile. Biraz sakin olun derim. Yarın aynı klana da düşersiniz belli olmaz bu işler

Önceki dünyalardan gelen bi düşmanlık olabilir belkide wub

DeletedUser14924

Ziyaretçi
Düşmanlık değil üstad atışma bunlar :) Kim bilir belki ilerde girgirdan da büyük dostlar ediniriz ancak şuan durum böyle.Yoksa bu bir oyun , düşmanlık falan ağır şeyler.

Böyle olduğu sürece bize de raporların,istatistiklerin keyfini sürmez düşüyor. Arpasuyuna da çok selamlar. 26 da uykulu zamanımda ordusunu misini yemiş idim.

DeletedUser45821

Ziyaretçi
PqNgpN.png
[/url][/IMG]

DeletedUser56672

Ziyaretçi
adam savunmada en yakın rakibini ikiye katlamış :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Benim içim acıdı gardaşlar. Siz ne ettiniz. Mustafa ne kesim yapmış abi.Tam ben sınıra gelirken köyleri boşaltmışsınız bu bir işaret mi :( :( :(

DeletedUser

Ziyaretçi
Serverin en güzel kesimlerine ilgi bu kadar mı az olur :D,

DeletedUser

Ziyaretçi
Gırgır tuk savası gerçekten çok hararetli oyun başından beri çok saglam kesimler oluyor.Gırgır tebriği hakeden tarzda oyun sergiledi.Ellerinden geleni 2 tarafta yapıyor ama Gırgırın bölgesel avantajı önunde sayıca aşırı kalabalık bir klan olması nedeniyle ve bu klanın güçlü oyunculardan oluşma nedeniyle dezavantaja dönüştü.Bu savaştan galip çıkan dünyayı kapatmada rol alacaktır.Benim klanım kazanacak tabiki thumbup

Ben 1. olurum biraz dalge geçer yeni svlere kayarım.Artık sıralama yapmak zorlaşmış ya millet 20 multiyle gelip önce multilerini yada arkadaşlarını topluyor önceden 3-4 multiyle gelirlerdi rakibimiz olamazlardı neyse gene farketmez =) (banned)

DeletedUser

Ziyaretçi
TUK a başarılar gırgırdan çok tanıdığım var ama onlar baya yaşlandı artık buraya bırakmaya gelmişler biraz oynar bırakırlar

UNCHARTED

Dük
SALDIRI RAPORLARI

ÇILGIN PAPİLAMA GIRGIRI ÇOŞTURUYOR

ÖYLE KÖYÜ ALIRKEN KLANDAN OYUNCU ATMAKLA OLMUYOR

YA DA PASİFLERİ TOPLAYIP İSTATİSTİK YAPMAKLA

NE DEMİŞLER İSTATİSTİKLER MİNİ ETEK GİBİDİR ÇOĞU ŞEYİ GÖSTERİR AMA AS OLANI GÖSTERMEZ BEN YİNEDE GÖZÜKEN ÇOĞU ŞEYİ ATİM BURAYA SİZ YORUMLAYIN

-Ares-

Baltacı
Bana sormadan buraya yazman hata klan atmak falan.Siz fakeye başladığınızda op bölgesini çoktan anlamıştım bölgedekilere mesaj attım.Attığım 3 oyuncudan 2 si cevap vermedi 1 i de 60 fake var ama ölçmedim dedi neden ölçmedin dedim herkese saldırıyorlarmış dedi.Sen olsan atar mıydın atmaz mıydın? Pasiflerden bahsetmişken daha geçen bir sürü oyuncuyu zaten klandan attınız.Hala pasif kaldığını düşünüyorsanız neden onlarıda çıkarmıyorsunuz?

UNCHARTED

Dük
Temizlik yapılmadan önce yapılmış bi istatistik.

her neyse iki tarafta başarılı gidiyor savaş güzel zevkli geçiyor

Yakında bende aşağı inerim bende oyunun tadını almaya başlarım :)

Sınırda görüşmek üzere iyi oyunlar :)

DeletedUser45821

Ziyaretçi
Ya ares arkadaş yöneticileride yanlıslıkla atma sakın :D köy kaybedicez isnatislige zara olcak diye :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Bana sormadan buraya yazman hata klan atmak falan.Siz fakeye başladığınızda op bölgesini çoktan anlamıştım bölgedekilere mesaj attım.Attığım 3 oyuncudan 2 si cevap vermedi 1 i de 60 fake var ama ölçmedim dedi neden ölçmedin dedim herkese saldırıyorlarmış dedi.Sen olsan atar mıydın atmaz mıydın? Pasiflerden bahsetmişken daha geçen bir sürü oyuncuyu zaten klandan attınız.Hala pasif kaldığını düşünüyorsanız neden onlarıda çıkarmıyorsunuz?
Üstad öncelikle klan arkadaşın miss aldığını ölçemediğini söylemiş, sen yinede destekletseydin kurtulurdu belki, mesaja cevap vermeyeni kimseye destek atmayanı, fake atmayanı,, attırıyorum ben klandan,, ana klanımız belli zaten, gerisi boş istatistik, mesela siz savaş açınca ben söyledim bizimkilere siz tanıyosanız söyleyin tek bir savaş başlığı olsun dedim, bütün klanlarınızdan bütün klanlarımıza savaş açmışınız direk, , oyunda düşmanızda bu tür şeyleri ortak yapabiliriz :D, karışık olunca sevmiyorum ben, casusunuz söyler zaten foruma felan ben bakıyorum klanda :D

UNCHARTED

Dük
O değilde 62 ağır atlı çok şekil duruyor ya harbi süper bi rapor :D

w27dede vardı bu tarz 42 ağır atlı çok güzel bi kesim yapıyordu :D