TRoPa De ELiTe

• Konuyu başlatan DeletedUser35491
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser35491

Ziyaretçi

Klan adı: TroPa De EliTe*
Etiket: ELiTe

İLETİŞİM:
S i N S e R
kenan komutan

Şahsım ve meriç yani kenan komutan ile kurduğumuz klanımız bu hafta içerisinde öz üyelerine kavuşcaktır. Ekipçe başlangıçlarda biraz sıkıntı yaşadık ama harita dizilimimiz zamanla güzel bir hal alıcaktır.. Yapıcağımız takviyeler sonucu yolumuza devam etceğimizi düşünüyorum

Başlıca stratejimiz şu zamanında kıta sistemi olmadıgında kafamızda bölgesellik çizdigimiz gibi burdada 36 47 demeden kafamızda bir çember içerisinde mavilik oluşturmayı amaçlıyoruz...

Klana üye alımı ve diplomasi konusunda hiç bir bilgi veremiyorum şuanda. Gelicek ekipten sonra bunlara karar vericez.

Artık bu isme başkanlık yapıcak olmanın sevinci içerisinde herkese başarılar dilerim...

Not: Esad klanın başlıca düşmanıdır. Nükleer silahlanma yaptığı için savaş yakındır

Saygılarımla...

DeletedUser

Ziyaretçi
kenan komutan varsa ve şarap hediyesi yapılıyorsa aranıza katılmak isterim üye alımı varsa tabi troll

DeletedUser33843

Ziyaretçi
Ne ara girdin de ne ara çıktın :D Hadi hayırlı olsun bakalım, umarım istediğin elite ekibi kurarsın ;)

DeletedUser35491

Ziyaretçi
Ahaha abi sen farketmemiş miydin :/ tüh be :D abi baktım siz işe gittiniz kapıda açıktı kaçtım bende :D bi daha da geri dönemedim korkudan... bu hafta sonu profilime ve klanın profiline bi gir bak abi :)

DeletedUser33843

Ziyaretçi
Premium yoksa atayım bi 3o tane de profili değiştir tt2

DeletedUser37648

Ziyaretçi
Gölge Haramileri'ni kursaydın keşke , biz Gölge'yi Sinser ile tanımıştık oysaki wub

DeletedUser

Ziyaretçi
siz gelin sizin için özel şarap ve istanbul'un fethini anlatıcam size :))))

JrFly

Dük
Hayırlı olsun :) gelmek isterdim ama bizim burdaki muhabbeti bırakamıyorum , nereye gitsem kovuyorlar :):):) neyse başarılar ... oyunu bırakmaz isem başka dünyalarda aynı klanda oluruz inşallah :)

8 Yıldır oyna oyna nereye kadar :) hava atmak için oynayanlar var :( acıyorum onlara... 4 yıldır muhabettine oynuyoruz kaynatıyoruz :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Hayırlı olsun serhat :::D

Gene mi rahat durmuyacaksın len :D klan kurmakta nedemek :D Bir yerinde dur yaw :D

Diplomasi olaylarını bana postala ben cevap veririm troll