Toplu Pazar Teklifi

• Konuyu başlatan DeletedUser1022
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser1022

Ziyaretçi
premium özelliklerine toplu asker toplama gibi toplu pazar teklifi koyma gibi birşey eklenebilir mi ?

Oyunun ilerleyen zamanlarinda çiftliği fullenmiş köylerimizden çoğunlukla altın para depoluyoruz ve altın para ücretinden dolayı bu köylerin hepsinde birden fazlaca demir kaliyor. her zaman aktif savaş içerisinde olamiyoruz yeri geliyor savunma köyleri aylarca dolu bir şekilde sadece altın para depolamaya yariyor ya da bazen misyoner sayısı artırmak için bir kaç hafta altın para depolamamız gerekiyor bu gibi durumlarda 100-150 köye tek tek girip fazla kalan demirleri satıp hammaddeyi oranlamak için teklif koymamız gerekiyor. bu da çok zaman alıyor. kendi şahsım adına bazen oyundan bile soğuduğum oluyor bu yüzden.

Bahsettiğim şeyi lütfen doğru bi şekilde anlamanızı rica ediyorum. Bahsettiğim şey sadece pazara teklif koyma ile alakali.

iyi oyunlar.

DeletedUser52861

Ziyaretçi
İNanılmaz işe yarar bu var ya . Benim şuan oynadığım bir dünyada köy başına maden ortalamam madeni altına harcadığım zaman 25k odun 80k kil 90k demir civarı oluyor(okçulu dünya) orda tüm köylerden birden kil ve demir koyup odun isteyebilsem süper olur. Aksi alde 50 köyden tek tek demir kil koymak 100 kez teklif koymak demek en az 7-8 dk uğraş.

Atalet

Mızrakçı
O dedıgınız sevıylere geldıgınde oyun 100-150 köye pek tıcaret yapan kalmıyor zaten oyunda

DeletedUser52861

Ziyaretçi
sen yapmıyorsundur, ben her zaman yaparım 1-2 gün içinde de kabul edilir genelde teklifler.

DeletedUser52861

Ziyaretçi
hiç durmadan aynı hesaptan 100 köy+ 3 kez oynadım, onun dışında 9-10 kez 5 milyon+ hesapları devir alıp oynadım. tw.net'te özellikle.

Ben 5x'de 28 günde 0'dn 5 milyon puana kasmış bir oyuncuyum :) günde 21 köy alım ortalamasını görmüş ender oyunculardanım belki de bu konuda tekim :)

DeletedUser

Ziyaretçi
hiç durmadan aynı hesaptan 100 köy+ 3 kez oynadım, onun dışında 9-10 kez 5 milyon+ hesapları devir alıp oynadım. tw.net'te özellikle.

Ben 5x'de 28 günde 0'dn 5 milyon puana kasmış bir oyuncuyum :) günde 21 köy alım ortalamasını görmüş ender oyunculardanım belki de bu konuda tekim :)

Adam mütevazilikte master yapmış. :)

[video]DKUy4-1Sndo[/video]

DeletedUser52861

Ziyaretçi
hahaha :) soru sordun cevbını verdim :) Sen de küçümser bir şekilde sordun sanki kaç kere oynadın diyerekten :)

Atalet

Mızrakçı
Niye kucumseyeyim bilader tanımasam rasgele saldırsam dedıgın dogru trde genelde oyun başları sıralama yapıp sonra pıyasada gözukmuyorsun o yuzden dedım en azından benım gördugum dunyalarda yoksa Allah daha cok köy versın banane :D

DeletedUser52861

Ziyaretçi
Niye kucumseyeyim bilader tanımasam rasgele saldırsam dedıgın dogru trde genelde oyun başları sıralama yapıp sonra pıyasada gözukmuyorsun o yuzden dedım en azından benım gördugum dunyalarda yoksa Allah daha cok köy versın banane :D

Gözükmüyor olduğum olmadığım anlamına gelmez ;)