Toplan Toplan Toplan

DeletedUser61441

Ziyaretçi
iddaa bayisi acemi galiba böyle oran ilk defa gördüm bak :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Hile hurda olmadan, saygının yapacağımız savaştan daha çok konuşulacağı bir savaş olması dileğiyle :D

Bence güzel bi savaş olcak

DeletedUser31365

Ziyaretçi
onu bunu bilmemde kimin eli kimin cebinde kriptoları kim çözcek :)

myw**

Dük
2 taraf içinde cok zevkli olacagı kesin kolay kolay karşımıza cıkıcak bir tablo değil kim kazanır bilinmez
@bolubjk mehmet kankam oynıyacak olup 5 köy yapabilirse ben nop kazanır derim :)

DeletedUser59599

Ziyaretçi
Haci brn parasiz da yapiyorim.d
Hatta yurt disi ithal oyuncu getirdim .d onlara da ogrettim.d

DeletedUser62769

Ziyaretçi
Ülkeyi klanlar tayfa yönetsin aga, trolünden öfkelisine her kesim var. Suriyeliler yok bi ama oda işin boyutunu daha da güzel yapan kısım zaten.

DeletedUser

Ziyaretçi
@bolubjk Mehmet abi her şey sende bitiyomuş sende benim bi altımdasın veriyim mi köyü şimdiden yoksa işkence mi çektirirsin :p

bolubjk*

Ağır Atlı
2 taraf içinde cok zevkli olacagı kesin kolay kolay karşımıza cıkıcak bir tablo değil kim kazanır bilinmez
@bolubjk mehmet kankam oynıyacak olup 5 köy yapabilirse ben nop kazanır derim :)

Kankacım lütfen baskı yapmayalım .p
Ama haksız değilsin nop un kaderi benim elimde!! Ünsal duy bunları:) bekir kardeşim de gerçeği görmüş

@Yak bi Sigara adaş motive et olum bu nasıl konuşma:/
@Ayaz* hahaha harbi olum bu nasıl bir şeydir direk dipdibe düşmüşüz:) bu işi dostane bir şekilde halledelim, madenler 30 olunca haber ver yeter:rolleyes:;)

DeletedUser64979

Ziyaretçi
Kankacım lütfen baskı yapmayalım .p
Ama haksız değilsin nop un kaderi benim elimde!! Ünsal duy bunları:) bekir kardeşim de gerçeği görmüş

@Yak bi Sigara adaş motive et olum bu nasıl konuşma:/
@Ayaz* hahaha harbi olum bu nasıl bir şeydir direk dipdibe düşmüşüz:) bu işi dostane bir şekilde halledelim, madenler 30 olunca haber ver yeter:rolleyes:;)

Kanka tarih misliyle tekerrürden ibarettir :p Sen bence speed falan takıl uzun dünyalar yoruyor seni :D