Tokat...

UNCHARTED

Dük
Anladığım kadarı ile 1 fake hesap ortalığı karıştırmaya çalışmış fakat klan yöneticileri tarafından bu bertaraf edilmiş sonrasında kapak klanı içinden bir klan direk olarak düşman tarafına geçiş yapmış doğru bir kelime olur mu bilmiyorum ama truva diyebiliriz sanırım.

Memur87

Kılıç Ustası
Beyler, bu kapak denen klanı konuşmaya gerek yok harbi boşverin. Bu kadar uzayacağını bilsem harbi açmazdım başlığı. Adamlar düşmandan köy almaya korktuklarından terk köy alıyorlar.. (Bknz = SÜPER BÜCÜR)

boykaa

Yasaklı
Anladığım kadarı ile 1 fake hesap ortalığı karıştırmaya çalışmış fakat klan yöneticileri tarafından bu bertaraf edilmiş sonrasında kapak klanı içinden bir klan direk olarak düşman tarafına geçiş yapmış doğru bir kelime olur mu bilmiyorum ama truva diyebiliriz sanırım.
Truvalar çaylak koruması varken atıldığını görmedim böyle bir niyetimiz olsaydı ilerleyen süreçte çok daha zor bir haritaya sokabilirdik.
Truva niyetimiz değildi.

clvmrt

Kılıç Ustası
Her klanın altın zamanları olmuştur . Biz önceden klan isimlerine ve liderlerine saygı duyardık şimdikiler klan sayılarına saygı duyar olmuş.

Tepkisiz

Baltacı
Kapak klanında bildiğim iyi oyuncular var, saygısızlık yapmaya gerek yok güzel bir savaş dönüyor o tarafta iyi olan kazansın.

DISCIPLIN3

Okçu
Uye sayisinda asiri dengesizlik var ilk asamada cok fark gorulmeyebilir ancak 1 ay sonra fark ve koy sayisi dahada acilacaktir.
Yinede bu sartlarda kafa tutan klana saygi duymaktan baska birsey yapilmaz. Helal olsun kapak.
Iyi olan kazansin.(Karsi klani yureklendirdigim icin klanimdaki arkadaslardan linc yersem banada klandan bir kisilik yer ayirirmisiniz :DD)