Tnt

• Konuyu başlatan DeletedUser47149
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser47149

Ziyaretçi
ELİT-CORVİA kardeşliği TNT yi doğurdu tüm w32 yi patlatacağız hayırlı olsun.

DeletedUser59599

Ziyaretçi
bismillah böyle bir birleşme iki taraf hayırlı olur .

DeletedUser56509

Ziyaretçi
Bu ve bundan sonraki dünyalarda hakkımızda hayılı, Allah yolumuzu açık etsin..

Tek bir ricam var sizden lütfen klan isimlerinizi Tnt-1 Tnt-2 Tnt-3 gibi yapın €$K!Y@ gibi yapmayın oyunu oynamayanlar görüyo açıklama yapamıyorum ''Hani bu oyunu oynayanlar yaş olarak büyüktü bu nasıl isim hani bu oyunu Türkiyede elit bir kısım oynuyodu'' diye laf sokuyolar.

DeletedUser58862

Ziyaretçi
W32 garip bir hal almaya başladı başarılar dilerim..

DeletedUser60089

Ziyaretçi
Tek bir ricam var sizden lütfen klan isimlerinizi Tnt-1 Tnt-2 Tnt-3 gibi yapın €$K!Y@ gibi yapmayın oyunu oynamayanlar görüyo açıklama yapamıyorum ''Hani bu oyunu oynayanlar yaş olarak büyüktü bu nasıl isim hani bu oyunu Türkiyede elit bir kısım oynuyodu'' diye laf sokuyolar.

€$K!Y@ böyle bir klan ismimiz yok . Sana öyle laf sokanlarında hepsi zamanında qeLiyhoNmu qaNqha gibi yazı şekilleri olan arkadaşlardır emin ol . Klan ismimizi okuyup EŞKİYA şeklinde anlamayanda zaten ayrı bir kafa . İsimlere takılmamak gerek .

DeletedUser42031

Ziyaretçi
Bu gidisle dunyayi ares42 oldugu klam kapatacak gibi

Monte carlo

€$K!Y@ böyle bir klan ismimiz yok . Sana öyle laf sokanlarında hepsi zamanında qeLiyhoNmu qaNqha gibi yazı şekilleri olan arkadaşlardır emin ol . Klan ismimizi okuyup EŞKİYA şeklinde anlamayanda zaten ayrı bir kafa . İsimlere takılmamak gerek .

E$k|Y@ pardon böyleymiş özür dilerim :/

DeletedUser48108

Ziyaretçi
Eşkiya kankanızıda alın tam olsn aynı karakterde 3 klan :))

D A R K S O U L S

Hafif Atlı
Kardeşim cizredeyim 1 aydır hesap var oyun yok 3-4 tane 1klık barbar köylerimi almıssınız helal olsun :) ,ülke durumuna bakarsam 1 ay daha olmıcam,raporları görmek için takılıyorum. inş ben gelene kadar bırakmazsınız.

stilci

Baltacı
Valla orda ne yapıyorsun bilemem ama Allah yardımcın olsun kardeş. .

Valla şimdilik biz buralardayiz ama bi saat sonra ne olur bilemem :)