Tibelda

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Tibelda

Emekli Görevli
Anlamamazlıktan gelmeye gerek yok ilgilenmiyorsun yazmak istemiş cümleyi okuyunca yeterli gelişimi sağlamış insan beyni bunu otomatik düzeltebilir sayın modum sizinde bunu anladığınızı düşünüyorum

Yeterli gelişimi sağlamış insan beyni topluluk forumu ile haddinden fazla ilgilendiğimi algılayabilir diye düşünüyorum bende. :)

Fearl3ss

Yasaklı
Klanlar arası diploması ye herkes konu acip bir klan şunlar savaşacak veya herhangi bir saçma konu açma hakkı varmi eğer varsa klan olarak foruma birdaha girmeyecez lütfen kendinizi 2 laf ebeliği bir anlamli sözcükle yüceletmeden cevap alabilirmiyim

lv feryat

Yasaklı
ben biri biriyle savaşacak dediğim de o klan o klana 3 gün icersin de şavas acıyor sorun ne yalan bişemi yazıyorum orıya önceden bilgi veriyorum gibi bişe ve bu tahmini bişe zaten @Fearl3ss rahatsız eden şey yaptıkları hataları yüzüne vurmam sanırım :D

Tibelda

Emekli Görevli
Klanlar arası diploması ye herkes konu acip bir klan şunlar savaşacak veya herhangi bir saçma konu açma hakkı varmi eğer varsa klan olarak foruma birdaha girmeyecez lütfen kendinizi 2 laf ebeliği bir anlamli sözcükle yüceletmeden cevap alabilirmiyim

Foruma kayıtlı her hesap forumda kurallar dahilinde istediği konuyu açıp istediği mesajı yazabilir. Bununla ilgili bir kısıtlamamız bulunmuyor. Sizde özel mesaj atmak, raporlamak, ticket açmak yerine konu açıp istifamı istemişsiniz. Size henüz bir yaptırım uyguladım mı? :rolleyes:

Fearl3ss

Yasaklı
Anladım yani klanlar arası diploması konusu resmi bisey degil öylesine var yani sizden anladığım bu peki

Fearl3ss

Yasaklı
Foruma kayıtlı her hesap forumda kurallar dahilinde istediği konuyu açıp istediği mesajı yazabilir. Bununla ilgili bir kısıtlamamız bulunmuyor. Sizde özel mesaj atmak, raporlamak, ticket açmak yerine konu açıp istifamı istemişsiniz. Size henüz bir yaptırım uyguladım mı? :rolleyes:
@Mr.Storm bu forum terörüne aldığım cevap bu eğer bu sekildeyse unity klanları sorumlusu olarak son mesajım bu..

Tibelda

Emekli Görevli
Anladım yani klanlar arası diploması konusu resmi bisey degil öylesine var yani sizden anladığım bu peki

Konuyu açan kişinin ilgili klanlarla bağı olup olmadığını bilmediğim gibi sizin de talebinizle ilgili klanlarla bir bağınız var mı yok mu bilemeyiz. Forum kurallarını ihlal etmediği sürece az önce bahsettiğim gibi müdahale etmemize gerek yoktur.

lv feryat

Yasaklı
klanlar arası diplomasi cok önemli bişeyse nie bütün klanlar birbirine SA saldır mazlık anlaşması yaptık dan sonra şavas hazırlıgına geçiyor mütefiklerini vuruyolar ekstra olarka ben cash unite şavasını forum da acdım aradan 2 gün gecmedi siz şavasa başladınız adamların ıcın de köy aldıgınızı gördüm bakdım bu adamlar şavasacak simdiden başlıgı acdım zira öylede oldu cukur klanı farmlıyor 1 hafta 2 haftaya size vuracaklar siz gidip kendinizi 2 tarafdan şavasa sokdunuz gereksiz bende sizi önceden tanıdıgım icin 10 senelik tecübenin bu kadar acemi davranmasını eleştiriyorum ama burda yaptıgın şey cok sacma ben zaten eylencesine bişeler yapıyorum benle uraşma @Fearl3ss

LV Fearl3ss

Tibelda

Emekli Görevli
Gerekli cevaplar verildiği için konu kilitlenmiştir. İtirazlarınızı destek sisteminden yapabilirsiniz. İyi geceler.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.