The Trickster Güncel Diplomasi

• Konuyu başlatan DeletedUser67142
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser67601

Ziyaretçi
Fenersavar ben de seni tanımam bilmem de, Çok dikkate de almam o da ayrı mesele Forumdaki izlenimlerim kadarıyla...

Okyanus ötesi diplomasiler kelimesi veya adamlık mevzusu senin ile alakalı söylemler değildi , seni kast ediyorum olsam serhata söylediğim gibi sana da direk söylerdim bunu ne diye üstü kapalı konuşayım ki...

1. soruya cevabıma gelince? Size bizden kim diplomasi için geldi yahu? Ben sizden herhangi birisi ile konuşmadım bırak konuşmayı sizden jamiryu ile hal hatır sorma harici kimse ile mesajlaşmadım bile? Bizden size diplomasi için gelen veya sizi telefonla arayan kişinin ismini verin, Ben değilim ki ben olduğumu söylüyorsan çok büyük yalancısın... Bewolf ben ve setekan klan profillerinde de yazıldığı uzere ilgili kişileriz? Bizim haricimizde iki arkadaşın kendi aralarında konuşmaları çok da bizi bağlamıyor. Veya şöyle diyelim daha iyi olur, direk seni dikkate alıp da gelip seninle diplomasi konuşan oldu mu bizim klandan? Varsa ilk dönüp o arkadaşa yuh diyeceğim çünkü.

2.soruya gelince, Bizim düştüğümüz durum nedir onu anlamadım ben :) Haritaya girdik haritamızda venom var düşman olarak da görmedik ki şu anda haritamızdaki herkes potansiyel düşman ve nötr? Bu soruyu sorduğun zaman nelere dayanarak sorduğunu da anlamış değilim. Hatta haritada venom veya senin venomla cellatla sa yapman vs benim derdim bunlar da değil ki. Ya da sizin bize olası bir düşmanlığınız da beni bu foruma getirip yazı yazdıramaz. Beni rahatsız eden husus sürekli yalan dolanların konuşulup ortaya asılsız iddiaların atılmasıdır.

3. soruna geleceksek de yine dediğim gibi ne kadar derin yaraların varsa maşallah sen her tarafından gocunmuşsun bakıyorum da. Yahu ben sana veya senin olduğun kısma adamlıkla ilgili bri atıfta bulunmamışım ki sen ne diye bu kadar üzerine alındın :) Söz konusu dostlarınızın yanında olmasına gelince 13 yıllık oyun geçmişim var 10-12 yıl arası görüştüğüm ve halen reel hayatta görüştüğüm onlarca insan var o yüzden sen o kısmını bi kenara koy. kıyaslanabilecek bir husus değil bu benim için...

Duyar kas muhabbetine gelince de birkaç iyi kelime sizin karakterinize aykırı olduğu zaman duyar kas demekle olmuyor bu işler... Her 3 postunuzdan birinde gevşeklik ve rahatlık var ona rağmen birşey demiyoruz da bizim yazdığımız 2 doğru kelime mi sizi rahatsız ediyor da adını duyar kasmak koyuyorsunuz?

Halen sen 2 gün boyunca ara dur gibi saçmalıklar söylüyorsun da sen kiminle muhattapsın veya kiminle konuşuyorsun? Ben kimi aramışım yahu hangi hayal dünyasında yaşıyorsun :) Yoksa biri gelip sana asılsız şeyler söylemiş de ondan mı yola çıkarak bunları yazıyorsun. Bi komik olmayın yahu.

Seninle ilgili olmayan herşeyi üzerine alınıyorsun ( Yaran var belli ki)
seninle konuşmadığım veya size diplomasi diye gelmediğim halde gelindiğini söylüyorsun (Büyük yalan belli ki karakterine işlemiş)
Adamlıktan dem vurup duyar kastığımı vs. iddia etmişsin ona da çok aldırış etmiyorum Söküğünüz dikiş tutmaz sen ve serhat gibilerin belli ki...)

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Cümleye girişinden postun devamını okumadım.

Mağdur edebiyatı yapmaktan başka c10dan beri cidden ne yaptığını merak ettim postlara göre yorumluyorsak bir şeyleri böyle davranalım.

Onun haricin de başarılar dilerim umarım vereceğin savaş postların kadar uzun olur :)

DeletedUser66182

Ziyaretçi

@Mirket. Sen beyoğlu beyfendisisin de haberimiz mi yok :) Ben dediğim şeyi inkar etmedim ki, senin ondan sonra hala gelip bana yazıyor olmana anlam veremiyorum. Ki ben bu 50. dünya platformunda hiç bir şeyden bahsetmezken gelip klan tanıtımımıza ÇÖP yazan bir varlıksın. Ondan sonra serhat konuşuyor, yok serhat bizi sal artık konuşma. Ya olm dengesiz olmayın Allah aşkınıza gelip sataşıyorsunuz, cevap verince niye dans ediyorsunuz ? Sizi kaale alıyorum diye mi hatalı oluyorum ben.

DeletedUser67601

Ziyaretçi
@*DestroyerM

Son bir cevap verip bu konuyu kapatıyorum. Senin ile aramızda ki fark ne biliyor musun ? Ben uzun yıllar ara verip geldikten sonra insanlara değer verdiğimde onları kazanmaya. Değerli bulduğum kişileri etrafımda tutup onlarla birlikte oyun oynamaya çalışıyorum. Sen ise uzun yıllar ara verip geldikten sonra herkese yaranıp, insanların samimiyetine güvenip sana yardımcı olduklarını unutup. Başka bir dünya da insanları karalıyorsun. İşte aramızda ki fark bu. Sabahtan beri ne adamlığına, ne şahsına hiç bir hakarette bulunmadım. Yazını eleştirdim, söylediğin şeydeki yalan kısmı düzelttim. Ancak sabahtan beri bu dünya da ki en mükemmel en dürüst en şahsiyetli adam olarak kendini görüp sana muhalif olan kesimin adam olmadığını, karaktersiz olduğunu hatta ve hatta hastahanelik olduğunu söyleyecek kadar zavallı birisin.. Bir oyun için kırmaya,üzmeye,böyle hakaretler etmeye gerek yok diyip bunları yapan. Her söylediği bir sonra ki söylediği ile çelişen bir insanın kendini tanımlar gibi başkalarına hakaret etmesine diyecek bir şeyim yok. Kısaca mika*l bana cevap yazarken önündeki aynayı kaldır, öyle konuş. Ben sen değilim :)

Seninle aramızdaki farklar saymakla bitmez. halen bana iyilik yaptığını zannediyorsun yaptığın saçmalığın farkında olmadan :) Yahu ne yaptın bölgeye getirdin rezil ettin bizi. bir tane asker mi destek olarak gönderdin :D Sen yıllarca oyuna geri gelip değer verdiğin kişileri yanına toplamıyorsun ki bildiğin şaklabanlık yapıyorsun forumlarda. Yıllar önce nasıl isen halen aynısın. asılsız yalan yanlış şeylerle kendini gündemde tutmaktan başka ne gayen var senin bi söyler misin bana? herkesle sorunu sıkıntısı olan ters düşen yine sensin. patavatsızlığı dobralıkla karıştırıp Karakterinin pisliğinden beyaza siyah diyecek kadar kendini kaybetmişsin ama farkında değilsin. Tahmin ettiğim kilodan hafifmişsin lafı insanın karakterine söylenir. Ondan sonra ben senin karakterine laf etmedim felan da deme. Senin samimiyetin o an ki menfaatti sadece. O tarafa köylerini alırız bu tarafa birlikte yürürüz yalanları ile kendince kapasitenin üzerinde oyunlar çevirmeye çalıştın sonra millet uyanınca da defolup gittin. Söylediğim şeyde de yalan kısmı yok senin başkaları ile olan sorunların da beni ilgilendirmez. Başkaları ile olan sorunlarından ötürü de gelip bana laf çarpamazsın. Oyun için kırmaya üzmeye gerek yok diyen adam her haltı yiyor haddini bilmiyor, Yalan yanlış terbiyesiz ithamlarda bulunuyor sonra da oyun için kırmaya gerek yok. Kocaman yazacağım da ceza alırım. Ama sen öyle algıla. Serhat kesinlikle profesyonel destek almalısın. Kişiliğinde ciddi bozukluklar ve ikilemler yaşıyorsun sen...Sen ben olamazsın zaten. Omurga bulmak o kadar kolay değil sende de o yok zaten...

DeletedUser67601

Ziyaretçi
Cümleye girişinden postun devamını okumadım.

Mağdur edebiyatı yapmaktan başka c10dan beri cidden ne yaptığını merak ettim postlara göre yorumluyorsak bir şeyleri böyle davranalım.

Onun haricin de başarılar dilerim umarım vereceğin savaş postların kadar uzun olur :)

Boş yapma sorularına cevap verdim sen de sorularıma cevap ver ondan sonra konuş. savaşın uzunveya kısa olması benim için bir kısas olmadı.

Gelip de burada ufacık cürmünle yalan yanlış laflar söyleyip böyle kestirip kaçmakla olmuyor...

sana bizden kim diplomasi için geldi bunun cevabını ver? Niye yalan konuşuyorsunuz yahu. bu kadar kolay mı bu kadar mı basitsiniz... Classic10 a geldim tanımadığım bir ekiple oynadım savaştım senin gibi daha ilk köyümde ben düşman klana geçeceğim deyip sonra sağa sola kami atıp köyü bırakmadım... Sonrasında 49 a girdim oynuyorum orda da neler yaptığımı bilenler biliyor...

Yahu arkanızda sizi adam eden yüzlerce klan oyuncusu ya da abileriniz varken sizin gibi kendini bilmez ergenler ne diye gelip de burda konuşurlar anlamış değilim. Ne ben ne de siz bu oyunda ekiplerimiz olmadan bir halt değiliz bunu niye anlamıyorsunuz...

Ben burda hiç bir zaman şöyle oyuncuyum veya böyle oyuncuyum demedim, Şöyle savaşırım böyle savaşırım da demedim... Her zaman olması gerekenden, doğru olandan bahsettim, yanlış gördüklerimi ifade ettim.

Ben seni kastetmediğim halde yazdığım herşeyi kendi üzerine alınan sensin ufaklık... Şimdi ilk cümleyi okudum da şu oldu...

Yok öyle yağma... Bizden sana diplomasi için geleni söyle ondan sonra çık ortaya adam gibi erkek gibi konuş...

Asılsız konuşmakla cevapsız bırakmakla olmuyor bu böyle...

12345x1

Çaylak
of of kaosa gel yaa allahım 4 sayfa yazıyı inanılmaz bir gerginlikle okuyacağım. nolur biraz daha tartışın. birini bekliyorum evde canım sıkılıyor, zaman geçsin...

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Şimdi beowulfa sor yada arayan arkadaşlarına sor onlar versin cevabı burada senin seviyesizliğin yüzünden hiç derdim olmayan insanları etiket edecek kadar düşmedim.

Onun haricinde adamlık falan boş boş ötmeye devam. Yerin de olsam sirküler atar pre harcamayın bir eşşeklik ettim bu saatten sonra çıkarmazlar bizi bu haritadan de. Olacakların sebebiyeti postlarında ki hakaretlerdir hadi kolay gelsin.

Bol bol yaz buraya girip keyif sigaramla ağlamalarını izliycem :)

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Seninle aramızdaki farklar saymakla bitmez. halen bana iyilik yaptığını zannediyorsun yaptığın saçmalığın farkında olmadan :) Yahu ne yaptın bölgeye getirdin rezil ettin bizi. bir tane asker mi destek olarak gönderdin :D Sen yıllarca oyuna geri gelip değer verdiğin kişileri yanına toplamıyorsun ki bildiğin şaklabanlık yapıyorsun forumlarda. Yıllar önce nasıl isen halen aynısın. asılsız yalan yanlış şeylerle kendini gündemde tutmaktan başka ne gayen var senin bi söyler misin bana? herkesle sorunu sıkıntısı olan ters düşen yine sensin. patavatsızlığı dobralıkla karıştırıp Karakterinin pisliğinden beyaza siyah diyecek kadar kendini kaybetmişsin ama farkında değilsin. Tahmin ettiğim kilodan hafifmişsin lafı insanın karakterine söylenir. Ondan sonra ben senin karakterine laf etmedim felan da deme. Senin samimiyetin o an ki menfaatti sadece. O tarafa köylerini alırız bu tarafa birlikte yürürüz yalanları ile kendince kapasitenin üzerinde oyunlar çevirmeye çalıştın sonra millet uyanınca da defolup gittin. Söylediğim şeyde de yalan kısmı yok senin başkaları ile olan sorunların da beni ilgilendirmez. Başkaları ile olan sorunlarından ötürü de gelip bana laf çarpamazsın. Oyun için kırmaya üzmeye gerek yok diyen adam her haltı yiyor haddini bilmiyor, Yalan yanlış terbiyesiz ithamlarda bulunuyor sonra da oyun için kırmaya gerek yok. Kocaman yazacağım da ceza alırım. Ama sen öyle algıla. Serhat kesinlikle profesyonel destek almalısın. Kişiliğinde ciddi bozukluklar ve ikilemler yaşıyorsun sen...Sen ben olamazsın zaten. Omurga bulmak o kadar kolay değil sende de o yok zaten...

Madde madde gidelim algılamakta sorun yaşama sonra :)

* Yaptığım iyilikti. Bunu bu oyunda yapan da belki çok sayılı insanlardan biriydim. İyilik olması için kutsamam mı gerekiyor yaptığım şeyi bilemedim. Abi beni dövdüler dediğinde seni güneybatıdan almadım mı mi*kail ? Akademi köy vermedim mi ? Şimdi nankörlük etme :) Şu artiz klanı bile beni suçlarken diyor ki serh*t operasyon yerine rest ekibini taşımaya zaman ayırdı. Anlatabildim mi ? Ama bir daha dövmesinler dikkat et, kurtarmayabilirim :)

*Klan dışı destek yok mik*il nasıl atayım ? dünyanın özelliklerini de mi ben anlatayım sana ? direk ham gönderimi vardıda ben mi atmadım :D yağma yapılıyorda ben mi yağmalayacak köy boşaltmadım, akademi kurdunuz da ben mi köy aldırmadım daha ne istiyorsun mika*l :D Mayıs ile konuşup klasik özelliklerini sizin için mi değiştirtseydim napsaydım anlamadım ki ?

*Yıllar boyu görüşmemiş, seni zerre kadar sevmemiş, görmezden gelmiş biri olarak klasikte kaale alıp samimi oldum diye, beni bu şekilde saçma sapan eleştiriyor olmana hayret veriyorum. Ama şeyi hatırlıyorum son oyunu bıraktığın dünyaların birinde benim bu yaşadığıma benzer bir şey yaşadığında sayfalarca uzun uzun yazılar yazmıştın. Sonra son bıraktığın dönemde ki aktif forum oyuncuları ile küfürleşmeye varana kadar konuşmalar yapıyordun. Hesabın banlanıyordu, yeni hesap açıp geliyordun. Kısaca diyorum ya kardeşim sana aynayı çek benle konuşurken BEN SEN DEĞİLİM ! :)

*Benim senin gibi oyun hırsım yok ki. Ben miğdem bulanınca sıkılınca bırakırım. Zaten bunu yaptığım için beni eleştirebiliyorsun sende şu p1pijo denen varlıkta. Bizim 2 favori klan olarak VIP-GASSAL sıkılıp bıraktığımız dünya da bedava dünya kapayıp gelip burada beni o dünya ile ilgili bile yargılayan insan kendisi. Sana gelirsekte sen tokatlanıp 0 dan başlamayı çok iyi bilirsin. Ben o toplara girmem. Tokatlanmamda. Bu güne kadar beni silebilen olmadı. Ben bıraktım. Ancak sen o kadar tokatlanmışsın ki tokatlana tokatlana küllerinden de doğuyorsun arada :) bunun adı oyunculuk değil. Kavga bilmeyen insan bile dayak yiye yiye öğrenir. Senin ki yılların Tecrübesinin aktifliği :)

DeletedUser67601

Ziyaretçi
Şimdi beowulfa sor yada arayan arkadaşlarına sor onlar versin cevabı burada senin seviyesizliğin yüzünden hiç derdim olmayan insanları etiket edecek kadar düşmedim.

Onun haricinde adamlık falan boş boş ötmeye devam. Yerin de olsam sirküler atar pre harcamayın bir eşşeklik ettim bu saatten sonra çıkarmazlar bizi bu haritadan de. Olacakların sebebiyeti postlarında ki hakaretlerdir hadi kolay gelsin.

Hata bende ki seni adam yerine koyup cevap veriyorum... Fenersavar bu yazdığını sakın ama sakın unutma... Eşekliği de yediririm ben sana merak etme. Terbiyesizsiniz. Seviyesiz olan da ben değilim sizsiniz yahu. hem yüzünüz yok hem arsızsınzı hem de yalancısınız...

Ben sana cümlemin başında da dedim ki seni muhattap almam diye çünkü diyorum ki karakteriniz dikiş tutmaz sen ve senin gibi insanların...

Neye güveniyorsun ekibindeki insanlara mı? Çünkü kendine güvenin yok senin Korkaksın bunu da anlayabiliyorum... Ben haritadayım buyur gel Beni de çıkar haritadan. 50 defa silinsem 50 defa yine başlarım ve bundan sonra nereye gidersen git yine gelirim yanına yine savaşırım ki ben seninle.. Sen kendinle ilgili olan kısımları konuş bak ben kendimle ilgili konuşuyorum...

Hakaret içeren kelimelerime gelince de tamamen senin şahsına söylenmiş kelimeler, Ekibindeki ne kadar üye varsa hepsini tenzih ederim ki zaten onlara tek bir hakaret dahi etmemişim...

Senin gibi ezikler kaos ortamı yaratıp kendi gereksiz hırsları yüzünden arkasındaki ekibi de işin içine sokar sonra da onların varlığı ile sağa sola tehditler savurur... Oyununu oyna... Dediğim gibi benim yerim de haritam da belli...

DeletedUser67601

Ziyaretçi
Madde madde gidelim algılamakta sorun yaşama sonra :)

* Yaptığım iyilikti. Bunu bu oyunda yapan da belki çok sayılı insanlardan biriydim. İyilik olması için kutsamam mı gerekiyor yaptığım şeyi bilemedim. Abi beni dövdüler dediğinde seni güneybatıdan almadım mı mi*kail ? Akademi köy vermedim mi ? Şimdi nankörlük etme :) Şu artiz klanı bile beni suçlarken diyor ki serh*t operasyon yerine rest ekibini taşımaya zaman ayırdı. Anlatabildim mi ? Ama bir daha dövmesinler dikkat et, kurtarmayabilirim :)

*Klan dışı destek yok mik*il nasıl atayım ? dünyanın özelliklerini de mi ben anlatayım sana ? direk ham gönderimi vardıda ben mi atmadım :D yağma yapılıyorda ben mi yağmalayacak köy boşaltmadım, akademi kurdunuz da ben mi köy aldırmadım daha ne istiyorsun mika*l :D Mayıs ile konuşup klasik özelliklerini sizin için mi değiştirtseydim napsaydım anlamadım ki ?

*Yıllar boyu görüşmemiş, seni zerre kadar sevmemiş, görmezden gelmiş biri olarak klasikte kaale alıp samimi oldum diye, beni bu şekilde saçma sapan eleştiriyor olmana hayret veriyorum. Ama şeyi hatırlıyorum son oyunu bıraktığın dünyaların birinde benim bu yaşadığıma benzer bir şey yaşadığında sayfalarca uzun uzun yazılar yazmıştın. Sonra son bıraktığın dönemde ki aktif forum oyuncuları ile küfürleşmeye varana kadar konuşmalar yapıyordun. Hesabın banlanıyordu, yeni hesap açıp geliyordun. Kısaca diyorum ya kardeşim sana aynayı çek benle konuşurken BEN SEN DEĞİLİM ! :)

*Benim senin gibi oyun hırsım yok ki. Ben miğdem bulanınca sıkılınca bırakırım. Zaten bunu yaptığım için beni eleştirebiliyorsun sende şu p1pijo denen varlıkta. Bizim 2 favori klan olarak VIP-GASSAL sıkılıp bıraktığımız dünya da bedava dünya kapayıp gelip burada beni o dünya ile ilgili bile yargılayan insan kendisi. Sana gelirsekte sen tokatlanıp 0 dan başlamayı çok iyi bilirsin. Ben o toplara girmem. Tokatlanmamda. Bu güne kadar beni silebilen olmadı. Ben bıraktım. Ancak sen o kadar tokatlanmışsın ki tokatlana tokatlana küllerinden de doğuyorsun arada :) bunun adı oyunculuk değil. Kavga bilmeyen insan bile dayak yiye yiye öğrenir. Senin ki yılların Tecrübesinin aktifliği :)

Ya komik olma Serhat. Abi beni dövdüler nedir. Şaka mısın nesin. Cidden artık açıklama yapmayacağım. Fuzuli... Halen asılsız konuşuyorsun. :) Çok gülecem sana ben Serhat... Korkunca bırakınca silen olmadı demen de güzel :) Evet serhat seni silen olmadı hiç. :)

DeletedUser67601

Ziyaretçi
Bu arada herkese sordum ama kimse fenersavar ile görüşmemiş bile.. Kime yalakalık yapıyorsan ekibini savaşa sokmak için onu da söyle...

Yalanınız bir değil on değil...

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Ya komik olma Serhat. Abi beni dövdüler nedir. Şaka mısın nesin. Cidden artık açıklama yapmayacağım. Fuzuli... Halen asılsız konuşuyorsun. :) Çok gülecem sana ben Serhat... Korkunca bırakınca silen olmadı demen de güzel :) Evet serhat seni silen olmadı hiç. :)

Öyle ama yalan değil ki. Benim sana geldiğim fikir senin bölgende ki savaşı bir anlaşmaya dönüştürüp senin o bölgede kalman yönündeydi, abi beni dövdüler oraya al diye sen geldin bana. Ben sunmadım sana bu fikri ben teklif etmedim bölgeme gel diye. Hatırlarsan dc kanalınıza davet edip orada teklif etmiştiniz :) Bende tamam demiştim. Diyorum ya öyle bir konuşuyorsun ki söylediğini din, aksini söyleyeni kafir ilan ediyorsun.. Yaşına başına uygun hareket et biraz, senin karşında çocuk yok burada tribünlere oynayıp duyar kastığın yeter.

beowulf21

Milis

yav arkadaş ben senin nickini bi 43 te gördüm narcosla size op yaparken

isminide bu worldde ögrendim dikkat et dediler ben seni bilmem etmem sana nerden ayzacagımda diplomasi isteeyciğim atıyorsun bari tutarlı at bukdar insanı zan altında bırakıuorusn yada delikanlı gibi de ki sen geldin şu sahısla konuşup bizimle diplomasi yapın dedin bunu de biz mort olalım ver hadi isim ver

**Küvet**

Yasaklı
şuan susuyorum, günü geldiğinde en çok ben konuşucam :)

mikail abi, ne zamandan beri her gün başkasına yanlayan ona ayrı buna ayrı konuşan, boş laftan başka işlevi olmayan adamları ciddiye alır oldun ki? bana kızmıyormuydunuz bunun için? sal abi, bugün yeterince uzun yazını okudum daha fazlasını kaldıramayacağım zaten ben :p

başlıkta kendi klanımla alakalı bir iki şeyden rahatsız oldum, bize savaş açan veya bizim savaş açtığımız bir klan olmadı şu güne kadar. ama herkesle savaşıyoruz gibi konuşulmuş. neden bize savaş açan olmadı. oyun burda harita ortada, harita avantajının getirdiği rahatlıkla konuşuyorsunuz, o harita bir gün tersine döner elbet :) döndüğü gün burada olmayın

DeletedUser62605

Ziyaretçi
Evet Haktan da geldi tam oldu yırtık dondan çıkar gibi heryerden çıkıyor zaten git Haktan forumdan istemiyoruz seni :D

UcanZi

Çaylak
Aklınız varsa bu oyunda güvenmediğiniz kişilere şu tarz şeyler söylemeyin sonradan bunu 100le çarpıp herhangi bir olumsuz durumda size bunu koz olarak kullanabiliyor.
Bkz “ beraber op yapalım, şu kıtaya benimle gel, zor durumdayım neler yapabiliriz, şu klana karşı şu düşünceler içindeyim” bu cümleleri çok çok uzatabiliriz ne demek istediğim anlaşıldı sanırım. Normalde gayet masum bir şeyken işte olumsuz durumlarda sanki acizmisinizde bunları yazmışınız gibi size yansıtılabiliyor. Böyle çok çok yazılar görürürüz zira önü açık.

DeletedUser62605

Ziyaretçi
bu sefer büyük harflerle yazıyorum AĞLA :p

ben olmasaydım olmazdı yalnız, şimdi herkes bana döner olmayan kişilerde düşer bi tokatlarlar beni, konu da kapanmış olur :p :D

Lan git git istemiyoruz seni anla herşeyin mimarı sensin zaten bence herkesin sana dönmesi normal :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.