The Prestige vs Pars

PARS Estergon

Baltacı
@Mr.Storm oynayan az kişi var top25'e baktığım da "sadece" herkes "kuzen" köyü almaya devam ediyor. Birinci sıraya bakıyorum @Pro Kai sevoo'dan aldığı köyü tekrardan kastırıp tekrar almaya gidiyor. Böyle giderse oynayacak kimse kalmaz ha derseniz bu oynayan 3-5 kişi yeter eyvallah. :)

Skor farkını dert edenler için diyorum az bile alınmış 1 klana toplanan onlarca köy ile farkı bu kadar tutup burada laga luga yapıyorsanız hala çömezsiniz. :)

PARS Estergon

Baltacı

Pars Estergon, Pro Kai ye sallamaya foruma geliyor
Pro kai forumda bile sevoo hesabıyla takılması derim geçerim. Gruba estergon pro kai'ye bir şey demiş toz kondurmayalım diye mi geldiniz :D
Mizah candır, en sevdiğim şu oyunda mizah. Tabii bazı şeylerin izahi olmadığı için çoğunlukla mizahı oluyor.

Stratejist-

Mızrakçı
@Mr.Storm oynayan az kişi var top25'e baktığım da "sadece" herkes "kuzen" köyü almaya devam ediyor. Birinci sıraya bakıyorum @Pro Kai sevoo'dan aldığı köyü tekrardan kastırıp tekrar almaya gidiyor. Böyle giderse oynayacak kimse kalmaz ha derseniz bu oynayan 3-5 kişi yeter eyvallah. :)

Skor farkını dert edenler için diyorum az bile alınmış 1 klana toplanan onlarca köy ile farkı bu kadar tutup burada laga luga yapıyorsanız hala çömezsiniz. :)
ilk 25 de savaşarak köy alan 2-3 kişi var ve durum 40 gündür böyle.

DISCIPLIN3

Mızrakçı
Saldiran savunan herkesin emegine sağlık. Kamiler bosuna gidip bosuna döndü, rakip klandaki arkadaslar cok yanliz ve icimizde kaldilar neredeyse her koye minimum 2 kami girdi.ayrica ara yapilan cok koy olmuş. Iki klan arasinda buyuk koy sayisi farki var, baska bir sonuc beklemek sacma olurdu. Istatistige yansiyan alinan koy sayisi bana gore az. Bunuda etkinlik ve katlamanin olmadigi dunyada mis sayisinin azligina yoruyorum. Ilerleyen gunlerde hizlica o harita kapanacaktir. Birde tavsiye niteliginde sozumu isteyen alsin, istemeyen sallasın. Dunyadaki her noktayla her klanla diplomasi yapmak emin olun hic bir zaman fayda saglamaz. Bunun kotu sonuclarini bizzat yaşadım. Kisaca onunuzden yiyin arkadaslar cok saga sola salca olmayin guven kaybedersiniz. Iyi oyunlar.

PARS Estergon

Baltacı
600 kişi başlayan 100 kişi kendi kuzeni adı altında hesapları şişirip diğerlerine karşı daha üst seviye olup savaş yapamayacak her klan kaybeder. Aktif oyuncu sayısı 700+ civarı ama klanlarin sayılarını topla 750+ yapar.
Yersen otur oyna.