The Glee Club

• Konuyu başlatan DeletedUser56554
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser52944

Ziyaretçi
makara değil terbıyesızlıktır bu buna gülen insanlarda gözümde farksız kanımca :)
Abdi zaten damgalı bu konuda. Oncedende böyle terbıyesızlıklerı vardı. Şaşırmıyorum.
Şimdi mümkünse bu headline altında saçma sapan muhabbetlerinizi yürütmeyin. HA-Dİ.

Sende eziklik sendromu var ama bu seferlik affediyorum seni , ezmiycem . :) Yeni dünyaya moral olarak iyi basla diye :)

DeletedUser56554

Ziyaretçi
YABANCI yazınca DAHA MI havalı oluyo

BIRAKIN bunları...:cool:

ULU ÖNDER:

Türk dili Türk milleti için kutsal bir hazinedir. Çünkü Türk milleti geçirdiği sayısız felaketler içinde ahlakının, geleneklerinin, hatıralarının, çıkarlarının, kısaca bugün kendi milliyetini yapan her şeyin dili sayesinde korunduğunu görüyor. Türk dili Türk milletinin, kalbidir, zihnidir. (1929)

Milliyetin çok belirgin niteliklerinden biri de dildir. Türk milletindenim diyen insan, her şeyden evvel mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz. (1931)

Türk milletinin dili Türkçe’dir. Türk dili dünyada en güzel, en zengin ve en kolay olabilecek bir dildir. Onun için her Türk, dilini çok sever ve onu yüceltmek için çalışır. (1929)

Oynadıgın oyunun adı bıle turkce kokenlı degıl, dolayısıyla çok yersız bır tartısma baslatma lutfen.

DeletedUser

Ziyaretçi
Cumhuriyet sözcüğüde yabancı bir sözcük bu mantık çok sakat...:cool:

Türkiye Cumhuriyetinde yaşıyoruz...

Bu mantıkla haraket edersen Türkçe konuşmayalım o zaman...:cool:

DeletedUser56554

Ziyaretçi
Cumhuriyet sözcüğüde yabancı bir sözcük bu mantık çok sakat...:cool:

Türkiye Cumhuriyetinde yaşıyoruz...

Bu mantıkla haraket edersen Türkçe konuşmayalım o zaman...:cool:

Ulkedekı bır cok kelıme yabancı kokenlıyken burda bır oyun için olusturulan grup, bu kadar sorun olmamalı dıye dusunuyorum. Bır de sadece bizmişiz gibi tek burda konusmayın. Bu kadar duyarlıysanız tum klanlara yazmanızı önerırım. Tesekkurler mumkunse uzatmayın.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Bu konuda tekrar uyarı yapmayacağım. İsteyen istediği ismi kurallar dahilinde kullanabilir. Düşüncenizi belirttiniz ve size gerekli cevap verildi. Bu başlık tartışma ya da tarih dersi verme başlığı değildir. Başarılar ve iyi oyunlar dileriz.

DeletedUser56554

Ziyaretçi
Bu konuda tekrar uyarı yapmayacağım. İsteyen istediği ismi kurallar dahilinde kullanabilir. Düşüncenizi belirttiniz ve size gerekli cevap verildi. Bu başlık tartışma ya da tarih dersi verme başlığı değildir. Başarılar ve iyi oyunlar dileriz.

Tesekkürler :)

DeletedUser

Ziyaretçi
basarilar... kurtulacaz diye w30a basladim yine burdasiniz ceren hanim :)

DeletedUser12973

Ziyaretçi
en sağlam ekipte yerimizi aldık bekliyoruz :) glee number one