The Champions Vs Victory or Valhalla

Rakibi tebrik ediyorum. Fakeleri ile, misleri ile ordularıyla güzel geldiler. Yaklaşık 300 köye geldiler herhalde. Bu kadar çok köye geleceklerini düşünmüyordum.

Kendi ekibimi de tebrik ediyorum. Gece hiç uyumadan kendilerine arkadaşlarına sağa sola yetişmeye çalıştılar. Biraz yorgunluğun ve seviye acemiliğin kurbanı mı olduk bilmiyorum mutlaka analizi yapılacaktır ama artık biraz uyuyalım. Hiçbir köy boşa gitmedi. Hepsine ara atıldı ama tutmadı.

Bağımsız bir oyuncu olarak şunu belirtmek istiyorum, rakibimiz op öncesi birleşti ve tüm klanlar olarak bize geldiler. Tek yumruk halinde bir sürü köye geldi. Kimseden destek almadan mücadele ettik. Bence diğer müttefik tarafta kendini bir eleştirsin hafiften. Neden toplu bir şekilde bir hedefe yönelmediler. Neden saldırı almazken müttefiklerine yardıma gelmediler. Bunlar benim fikirlerim.

Eğlenceli bir optu tekrardan iki tarafıda tebrik ederim.

uyznlar

Ağır Atlı
Maşallah kan gövdeyi götürmüş dışardan takip etmesi çok zevkliydi iki klanın oyuncularıda çok emek verip rakiplerini yormuş tebrik edeerim lakin 2 klanında sınırlarıının bir tık arkasında 10 larca barbar vardı fırsattan istifade opla karışık bir barbar opu yapılmasını beklerdim bu hareketi yapan klan sınırın ve savaşın kaderini degiştirirdi ne ise oynamadıgım world için çok konuştum kolaysa gelip ben yapsaydım degilmi :D mutlu noeller 2 ekibede :D

Çok fazla prem olsa yapmayı isterdim fakat abonelik alacak pre yok d:SADAS