Tengri Klanı Hk.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

esmusa

Yasaklı
Arkadaşlar oyun başı bu klanda başladım. Klandan çeşitli çeşitli destek talepleri geldi ve bu taleplere karşılık verdim daima. Oyuncu
*TheTurkishTank*
ile yazışmalarımda mevcut. Daha sonra benden
arap abdo
denilen arkadaş mevcut bir arkadaş misli saldırı aldığı için destek atabilir misin diye mesaj attı ve bu mesaja da olumlu döndüm. Halbuki adamların planı kendi klanında kullanıp daha sonrası o kişinin köyünü almak imiş. tevet13 denilen oyuncu en son köyümü ele geçirdi normalde alabileceği şey farklı olurdu. Savunma desteklerimi bana klanda ki köylere dağıttırdılar o sırada destekleri çekebilecek süremde kalmadığı için böyle bir yöntem ile köyümü aldılar. Bu adamları hiç biriniz unutmayın böyle buraya ağır şeyler yazacaktım silinir diye yazamıyorum. Bu klana ve bu 3lü karaktere dikkat edin.

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
yaw şakası bi yana bu nasıl bir ezikliktir ya, bu adamın bastı basmış olacağı ordu def ne kadar da bu yollara giriyorsunuz, maden 4 üretim bilmem ne moral şans - 9999 milyon olsa deler geçersiniz millete malzeme veriyorsunuz :D

esmusa

Yasaklı
yaw şakası bi yana bu nasıl bir ezikliktir ya, bu adamın bastı basmış olacağı ordu def ne kadar da bu yollara giriyorsunuz, maden 4 üretim bilmem ne moral şans - 9999 milyon olsa deler geçersiniz millete malzeme veriyorsunuz :D
köyüm 2k puan üzeriydi son aldığı köy hatta. 1.5k kılıç 1k mız vardı köyümü imkansız alamaz. Zaten adamın elinde ki bütün ordusu 1700 balta 800 hafif atlı..

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
köyüm 2k puan üzeriydi son aldığı köy hatta. 1.5k kılıç 1k mız vardı köyümü imkansız alamaz. Zaten adamın elinde ki bütün ordusu 1700 balta 800 hafif atlı..

dostum ne olursa olsun birdaha elindeki defi ilk kez oynadığın tanımadığın kimse için hepsini atma.

rize53

Yasaklı
doğru söylüyorsun böyle oyuncular bu oyunu oynamayı hak etmemeli. Bu tarz kurnazlıklarla oyunu oynayacak isen oynama zaten. Demek ki yetenek sıfır..

bencede dostum kesinlikle katılıyorum sana yetenekli olsa zaten o klanda olmazdı keşke bizim yanımızda başlasaydın

esmusa

Yasaklı
dostum ne olursa olsun birdaha elindeki defi ilk kez oynadığın tanımadığın kimse için hepsini atma.
İşinde gücünde bir insanım bu oyunu iki zevk almak için girdim. Yaklaşık 12 senedir oynuyorum 10 sene öncesinde o kadar samimi arkadaşlıklar ve klan ortamı vardı ki maalesef bu tarz insanların olduğunu bilmiyordum :) İnsan yaşadıkça tecrübe ediniyor. Asıl amacım bu konuyu herkesin görmesi ve bu kişilere ona göre davranması.

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
İşinde gücünde bir insanım bu oyunu iki zevk almak için girdim. Yaklaşık 12 senedir oynuyorum 10 sene öncesinde o kadar samimi arkadaşlıklar ve klan ortamı vardı ki maalesef bu tarz insanların olduğunu bilmiyordum :) İnsan yaşadıkça tecrübe ediniyor. Asıl amacım bu konuyu herkesin görmesi ve bu kişilere ona göre davranması.
konuyu buraya taşıyarak da hata ettin kimse bilmez sana hak vermezler. Herkes dalgasında... Bu oyunda herkes içi keyif almak keyif vermek dışında hertürlü boş egosunu tatmin ettiği boşanım yaşadığı bir ortam mevcut. Dilerim gündelik hayatınızın stresini atabileceğiniz doğru dürüst ekipler buşabilirsiniz. Ama o zamana kadar 5 günde yapılabilecek köy için agzının suları akan insanlara dikkat edin herşeyinizi onlar için vermeyin.

esmusa

Yasaklı
*TheTurkishTank*
phone.png
bugün saat 22:19
Benim haberim yoktu bana neden kızıyorsunuz :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.