temizleme sistemi [Yardım]

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

uyznlar

Ağır Atlı
Güzel kardeşim sen hafif için ahır görevi yapıp 4. kademede 10k isteyen temizleme görevi için depo bassan 250 şer asker için çiftlik bassan kışla bassan vs puanın 300 ü geçiyor bize ne anlatıyosun hadi herşeyi anlatıyosun r u z n a r k nickli arkadaşın dün hesap açıp bugün 60k hammadde toplamasını bana açıkla kaç asker bastı bu ? Yada sende 45k çekmişsin kendinden bize böyle fotograflı bi örnek atta ufkumuzu genişlet bizim

250 mızrak 60 kılıç ile temizlik yapıyorum :D her hangi bir hile vs yok :D 90-10 160-50 şeklinde 1 saat 13 dakida 23 saniyeye 24 saat boyunca alarm kurarak gönderiyorum :)

uyznlar

Ağır Atlı
arada illaki gönderemediğim zamanlar oluyor :D bence deneyin körü körüne itiraz etmeyin :) ek olarak ben yeniden başla çektim puanım şuan az :D malum 45. kıta patladı

Edit-997395

Yasaklı
Temizleme de haksız rekabetin olmasına etken hiç bir şey yok. Matematik gerektiren bir durum . Şu aşamada 3 slot , 1000 mızrak ile rahat yapılabilecek olan bir şey aslına bakarsanız . 190 puan olan arkadaş muhtemelen depo ve ciftlik basmiştir sadece , pazardan maden çekip paso mızrak basarak temizlik yapmıştır . Köy dosyasından bi bakın bakalım hangi binaları basmış :)

Haricinde millet pazardan cektiği madeni komple binalara yatirmiyor . Gidiyor mızrak basiyor , gidiyor hafif basiyor . Temizleme de yaparlar , yağma da . Şaşırılacak bir durum yok . Keza çaylaklar açılmış olsa , multi yagmaliyorlar deseniz neyse ses etmeyiz de . Şu aşamada bunların hepsi el emeğidir . Ayrıca temizlemenin bug'unu bulabilcek değiller . Sende 100 mizrak ayni saaatte gidip geliyorsa , herkeste de ayni gidip geliyor . Matematik profesörü olmaya gerek yok . Plan program dahilinde güzelce işleyen bir sistem temizlik sistemi . Mesela ben yapmıyorum , plansız biriyimdir :D

Konfory

Kılıç Ustası
@konfory kardo sen bana bir yardımcı olur musun :)
Stalker klanındaki herkese temizlik işinin ne kadar önemli olduğunu daha dünya başlamadan öğrettik, onlar da sağolsunlar sıralamanın hakkını veriyorlar :) Çabalayın biraz öğrenirsiniz, çok zor iş değil :) forumda defalarda bu konuyla ilgili yazılar paylaşıldı, istatistikler paylaşıldı

uyznlar

Ağır Atlı
Temizleme de haksız rekabetin olmasına etken hiç bir şey yok. Matematik gerektiren bir durum . Şu aşamada 3 slot , 1000 mızrak ile rahat yapılabilecek olan bir şey aslına bakarsanız . 190 puan olan arkadaş muhtemelen depo ve ciftlik basmiştir sadece , pazardan maden çekip paso mızrak basarak temizlik yapmıştır . Köy dosyasından bi bakın bakalım hangi binaları basmış :)

Haricinde millet pazardan cektiği madeni komple binalara yatirmiyor . Gidiyor mızrak basiyor , gidiyor hafif basiyor . Temizleme de yaparlar , yağma da . Şaşırılacak bir durum yok . Keza çaylaklar açılmış olsa , multi yagmaliyorlar deseniz neyse ses etmeyiz de . Şu aşamada bunların hepsi el emeğidir . Ayrıca temizlemenin bug'unu bulabilcek değiller . Sende 100 mizrak ayni saaatte gidip geliyorsa , herkeste de ayni gidip geliyor . Matematik profesörü olmaya gerek yok . Plan program dahilinde güzelce işleyen bir sistem temizlik sistemi . Mesela ben yapmıyorum , plansız biriyimdir :D

tamda bunu yazacaktım nasıl bir hile olabilir temizlikte :D ilginççç

Konfory

Kılıç Ustası
Güzel kardeşim sen hafif için ahır görevi yapıp 4. kademede 10k isteyen temizleme görevi için depo bassan 250 şer asker için çiftlik bassan kışla bassan vs puanın 300 ü geçiyor bize ne anlatıyosun hadi herşeyi anlatıyosun r u z n a r k nickli arkadaşın dün hesap açıp bugün 60k hammadde toplamasını bana açıkla kaç asker bastı bu ? Yada sende 45k çekmişsin kendinden bize böyle fotograflı bi örnek atta ufkumuzu genişlet bizim
İbrahim yakışmıyor bu ifadeler. Seviyeyi buraya indirmeyin

Konfory

Kılıç Ustası
Bu oyunda yeni sistemlere ayak uyduramayan insanlar gelip de sistemi öğrenip ona uyum sağlayan insanları karalamasın lütfen. @Tibelda sayın yöneticim istatistiklerde en ufak bir absürtlük varsa oyunda zaten müdahale edilir burada oyuncumun ismi kullanılarak klanıma karşı bir karalama yapılıyor lütfen müdahale ediniz.

Özgenbabam*

Acemi
Halk çıraklıktan kalfa olmaya çalışıyor seviyeyle ne alakası var
Tutmayan bir hesabın doğruluğunu anlatmaya çalışarak kendini kandırırsın sen ancak

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

Mertkrdss

Baltacı
İbrahim yakışmıyor bu ifadeler. Seviyeyi buraya indirmeyin
Faruk lafım sana degil kardeşim 300 puanda olan bir insanın bu temizligi yapması benim ilgincime giden konu yarın çaylak açıldıgında köyün görselini alıp paylaşıcam burda bi oturup hesap kiptal yapalım cidden böyle birşey mümkünse bunca zamandan sonra birşey daha ögrenmiş olucam kendi adıma sevindirici bi durum olucak

Konfory

Kılıç Ustası
HALK ÇIRAKLIKTAN KALFA OLMAYA ÇALIŞIYOR SEVİYEYLE NE ALAKASI VAR
TUTMAYAN BİR HESABIN DOĞRULUĞUNU ANLATMAYA ÇALIŞARAK KENDİNİ KANDIRIRSIN SEN ANCAK
tutmayan hesap diye bana diyorsan ben temizlikte günün 3. sü oldum, yağmada da günün 3.sü oldum. günde 18 saat bilgisayar başındayım buradan hesabını sen yap :) düzgünce gelip sorsan cevabını zaten söylerdim ama burada konu açıp saçma sapan karalama çalışması yapmanız anlamsız. Üstelik bu konu temizlik gibi son derece basit bir konu :) En azından konuyu açmadan önce genel forumda bir arama tarama yapsaydınız da aslında ne kadar yapılabilir olduğunu öğrenseydiniz. Sizler preye güvenip girdiğiniz için bunları öğrenme gereği duymamış olabilirsiniz fakat bizler bu konuya detaylıca çalışıp klan arkadaşlarımıza her detayı öğretmeye çalıştık. Sanırım klan yapılanması böyle bir şey...

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
garip bir konu çiftlik seviye 15 e çıkarılsa köy puanına katkısı 60 puan gibi bir şey keza depo da 15-16 olsa 80-90 puanlık bir katkı yapar diğer binalar harici bunlar sadece 150 puan ediyor foto larda 190 puanlık eleman görmedim ama istenilirse 300 puanda askere abanarak o temizlik yapılabilir

uyznlar

Ağır Atlı
Tabikide oyun içi rakiplerimi araştırıcam ve gerekse önlemimi gerekse hazırlıklarımı buna göre yapıcam :) Konu yarışmaya gelirse hepimizin bilgisayarı telefonu 2 eli 2 gözü var elbet yarışırız :)

bence artık detaylıca öğrendin :) temizlik sistemini

Durum
Konu yanıtlara kapalı.