Tehlikelimiyiz Sizce Değil Miyiz?

Fairy.Tail

Milis
pardon da, biz size dünya kapattırmamak için gelmedik dostum, siz bizi vurmaya geldiniz :D eğer hiçbir şeyden haberin yoksa bir briefing falan al lütfen
dostum valla ben tavuk mu yumurtadan çıkar yumurta mı tavuktan anlamam ben horoz misali vurur geçerim ;) vegas bu dünyaya bahsettiğin amaçla geldiyse tartışmaya gerek yok siz bize biz size vurup duruyoruz her savaşta mutlak bi kazanan olacak

Önemli olan dünya kapatmak değil bir sonra ki dünyaya girebilmek. Dünya iyi veya kötü kapanıyor, klan prestiji bir kere sarsilinca bitiyor.

Crysus

Kılıç Ustası
Önemli olan dünya kapatmak değil bir sonra ki dünyaya girebilmek. Dünya iyi veya kötü kapanıyor, klan prestiji bir kere sarsilinca bitiyor.

Bak seni çok bilmiş çocuk oyunu oynamadığın halde heryerde herkese sallıyorsun lan milletinin prestiji sana mı kaldı pars olarak satmadiginiz klan satmadiginiz oyuncu kalmadı artık millet sizi peçete niyetine kullanıp atıyor multi diyon pushing diyon senin klanın yapıyor sesin çıkmıyor prestij diyon 73 te senin abilerin gitti bu adamlarla oynadı oynamasnı geç o devrimmete ile yoqedici adamlarlardan kapama almak için yalvarmıştı . Yine siz bu klan için truva attınız kalkıp pars deliyi klandan attık falan diyonuz yine beraber oynuyorsunuz bu oyunda bu konuları konuşacak en son klan ve oyuncular sizsiniz

**REDKİT**

Mızrakçı
Bu 78'deki kadar boş muhabbet yapan bir tayfa görmedim iki taraf için de geçerli bir söylediğim ibretlik

Crysus

Kılıç Ustası
O adamların arasındaki mevzu haritada vegasa gerekli cevabida veriyorlar forumdada goygoylarini yapıyorlar da sen dünyada olmayı geç oyunda yoksun hangi mantıkla her forumda her oyuncuya her klana salliyon

**REDKİT**

Mızrakçı
O adamların arasındaki mevzu haritada vegasa gerekli cevabida veriyorlar forumdada goygoylarini yapıyorlar da sen dünyada olmayı geç oyunda yoksun hangi mantıkla her forumda her oyuncuya her klana salliyon
Ben 81'de oynuyorum buyur gel oyunculuğuna güveniyorsan çık karşıma.Bu Forum ortak platform bir dünya hakkında yorum yapabilmek için illa orada oynamak gerekiyor diye bir maddeyi forum kurallarında aradım ama bulamadım sen bulursan haber ver ;)

Crysus

Kılıç Ustası
Ben 81'de oynuyorum buyur gel oyunculuğuna güveniyorsan çık karşıma.Bu Forum ortak platform bir dünya hakkında yorum yapabilmek için illa orada oynamak gerekiyor diye bir maddeyi forum kurallarında aradım ama bulamadım sen bulursan haber ver ;)
@* Vivere Senza Rimpianti @Crazy is here siz bu hesapları açan adama ne yapmış olabilirsiniz ya bu adam bu kadar kudurmuş her yerde başkalarının adıyla milleti size karşı kışkırtmaya çalışıyor ??? Merak ettim çünkü bu ağlamayı sanat haline getirdi

Crysus

Kılıç Ustası
Klanı sattınız sonra bütün herşeyi pars deliye yıktınız onuda aramızdan attık cezasını kestik gibisinden konuşma yaptınız adam şu anda 81 de yine parsla aktif oynuyor buda sizin iki yüzlülüğünüzü ortaya koyuyor

Crysus

Kılıç Ustası
@PARS Estergon övünmekle bitiremediğiniz iki pushingci abiniz 74 te casusluk yaptığı için klandan ihraç edildi buda sizin oyuncularınızın karekterini ortaya koyuyor

dogaylmzz

Yasaklı
ben kraldan çok kralcı asla değilim, ama tehlikeoyuncuları bunun bir oyun olduğunun bir klanın her worldu kapamak zorunda olmadığının farkında değil
Ne bizim ekibi tanıyorsun, ne olaylardan haberin var. Vegasın w ye bizi tehdit ederek bizi vurmaya girdiğini bile bilmiyorsun. Bizim ekibin yaşanan olaylardan sonra rest çekip w73 kapama listesinden isteyerek çıkıp hesap sildiğini de bilmiyorsun. Olay dünya kapamak değil, sen doğru bildiğin yalanların üzerinde ilerle. Kim bilir o wp gruplarında neler deniyorsa artık arkamızdan w68, w73 den vegasla oynarken tanımadığımız adamlar gelip burada bize sallıyor.

dogaylmzz

Yasaklı
çocuk musun :) soruya soruyla yanıt veriyorsun :) forum ismim ve nickim aynı
Pardon noktadan dolayı çıkmamış, wait.for.it benimki ama öğrenmişsin kamileri çıktığına göre. Kami çıkacaksan veya fake aynı girişli olsun bari doldur boşalt yapmaya fırsat verme fake ise de tedirgin eder yine al sana bedava ders.

Crysus

Kılıç Ustası
Bu hesap yeni açılmış. Kuyruğa nasıl bastıysam her yerde ciyakliyor. Yok sayıyorum:)
@Crysus kemik gelir böyle devam:)
İstediğin kadar yok say benim yukarıda açıkladığım tek bir olay bile yalan degil sende bunları bildiğin için böyle boş yorumlar yapiyon eğer yalan olsaydı erkek gibi açıklamalarını yapardın ki sende bu olayları bilen herkeste sizin ne olduğunuzu bildiği için anca böyle boş şeyler yazıp kacamaya çalışıyorsun