Tehlike vs Alay

.A L C A T R A Z.

Kılıç Ustası
Bazı şeyleri algılamakta zorlanıyorsun onun için tekrar bi açıklama yapayım. Gelip ben burda can sıkıntısına 3 5 kişiye sallama derdim yok. Laf atıyorsunuz cevabını yazıyorum.. Herhangi bir tehlike klanı üyesiyle tartışacak bi mevzum da yok. Benim oyunculuğumu sorgulayacak üyeniz de yok. Ben gelip burda Berkay a sallamıyorum. O benim ne için oynadığımı bilir ben onun niyetini bilirim.. veya farklı bir üye konumuz bu değil. Worldde ne oldu ne bitti onu tek tek sana anlatacak vaktim de yok. Benim derdim Cemil in yanar donerliği . Onu gördüm ve hakkettiği şeyleri söyledim. Bundan sonra işine bakabilirsin. Çok yorum atınca iyi oyuncu olunmuyor. Rast gele

dogaylmzz

Yasaklı
Bazı şeyleri algılamakta zorlanıyorsun onun için tekrar bi açıklama yapayım. Gelip ben burda can sıkıntısına 3 5 kişiye sallama derdim yok. Laf atıyorsunuz cevabını yazıyorum.. Herhangi bir tehlike klanı üyesiyle tartışacak bi mevzum da yok. Benim oyunculuğumu sorgulayacak üyeniz de yok. Ben gelip burda Berkay a sallamıyorum. O benim ne için oynadığımı bilir ben onun niyetini bilirim.. veya farklı bir üye konumuz bu değil. Worldde ne oldu ne bitti onu tek tek sana anlatacak vaktim de yok. Benim derdim Cemil in yanar donerliği . Onu gördüm ve hakkettiği şeyleri söyledim. Bundan sonra işine bakabilirsin. Çok yorum atınca iyi oyuncu olunmuyor. Rast gele
Sorun şu koloniise ağza alınmayacak laflar ettikten sonra (lise öğrencisi üslubunda) sonra yok işte benim derdim tehlike değil diyemezsin o zaman komple derdin tehlike oluyor koloniisin yaptıklarını hepimiz onayladık yani o zaman komple sorunun bizle

dogaylmzz

Yasaklı
Tehlike klanı olarak bu dayıyla çok ortak yönümüz var erken oturan rakip klanlara aynı şekil saplıyoruz.

.A L C A T R A Z.

Kılıç Ustası
Baki sözünde durdu yok şöyle oldu böyle oldu. Alay bize böyle dedi .... bıdı bıdı bıdı

Silinsek de verdiğimiz sözden çaymadık. Söz vermek başka birseye benzemezdi ya hani . Ama sizin için sorun yok alışkanlık olmuş sanırım..

Bir de burada yazmak için 3 koy almanız mi lazımdı. 1 haftadır ses soluk yok. Soluk borunuza birsey kaçtı sanmıştım. Sindirmekte zorlaniyorsunuz sanirim.

.pNc*

Mızrakçı
Durun be olm o kadar köy topladık operasyon yemediniz daha yeni fulleniyor kamiler karşılayın da bir ondan sonra düş foruma erken oturma sonra :D