Tebrikler Pusula

bolubjk*

Ağır Atlı
Başarı parolası ile girdiğim dünyada başarısız olduğum için benimle beraber gelen arkadaşlarımdan özür diliyorum, bu dünyadaki başarısızlık tamamen bana yazar o yüzden tüm yorumlara tek başıma göğüs germek istiyorum:))

Konuya gelirsek Pusula-Gölge savaşımızda bizden daha iyi performans sergileyen, gerekli kırılma noktalarında bizden daha iyi planı projesi olan Pusula klanı bize üstünlük sağlamıştır. Normal bir dünya olsa daha oyun çok sular götürür belki ancak burası klasik dünya ve özelikler itibariyle de sonuç bi yerden sonra belli oluyor.
Gösterdikleri başarılı performansdan dolayı Pusula klanı oyuncularını tebrik ediyorum, ellerine sağlık.

Savaş içerisinde de şartlara göre kendi arkadaşlarımı da tebrik ediyorum, emek veren arkadaşlarım gayet güzel performans sergilediler, çok fazla detaya girmek istemiyorum ama savaş içerisinde olan kişiler de zaten gerekli emeği görmüşlerdir diye düşünüyorum.

C10 da emek veren tüm oyunculara ve devam eden klanlara da başarılar dilerim, hak edenin kazandığı bir dünya olsun inşallah.

Tekrardan Pusula klanlarını tebrik eder, Gölge oyuncusu olarak emek veren tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum..

bolubjk*

Ağır Atlı
Bölge savaşı ama bu, yani kısa olması doğal:))
Birde yanlış bir algı bırakmak istemem, biz uzun süredir bu oyunun içerisindeyiz, Pusula oyuncularını kendi şuan o klanda oynaysn çoğu kişiden çok çok daha iyi tanıyıp bilen birisiyim:) Kalan ekiplerim şuanda belkide yine c10 un en güçlü kadrolarından birisi, savaş daha sürerde ama bu saatten sonra amaç sadece Pusulayı ne kadar yavaşlatayım ona döner iş
Amacımız kazanmaktı, Pusulayı yavaşlatmak değil:) o yüzden oyunu bir takıntı haline getirip bizler için bu düşüncede devam etmek doğru değil, bu yüzden Gölge ismiyle veda etmek istedik arkadaşlarımızın da rızasını alarak.

DeletedUser45629

Ziyaretçi
Eline emeğine sağlık abi , reel hayatında başarılar dilerim en kısa zamanda tekrar birlikte olmak dileğiyle :D

DeletedUser66182

Ziyaretçi
@bolubjk Şu başlık, duruşun, çaban için tebrik ederim... Hakkını vermeye çalıştığına, en azından bunu çok istediğine eminim.

Ancak dün sametin forumda söylediği bir eleştiriye katılıyorum malesef. Pusulayı takıntı haline getirmek, Pusula dan Pusula ya dünyalara girip farklı farklı ekiplerin farklı farklı kişilerine forma şansı vermek baştan başarısızlığa neden oluyor gibi bence. Ne kadar sağlam oyunculardan kurulu olsa da bir klan, aynı dünyalar da oynamayıp aidiyet yakalamamış olunca bu tarz klasik dünyalar da en ufak hata ve yanlış affetmiyor. Sözlerimin devamındaki eleştiri de yakın zamanda konuştuğumuz bir konu açısından kendime. Pusula her ne olursa olsun dinamikleri asla bozulmamış bir klan hala ve hala ucanzi yi jacksparrow'u ve daha nicesini ilk kurulduğu dünyadan beri görüyoruz. GöLGe olarak ise büyük çoğunluğu belki de benim hatalarımdan da olsa sürekli kopuk-kopuk bir şeyler denemeye çalıştıkça mağlubiyeti karşımızda görür olduk. Oyun başında sözlerimi yanlış seçmesem aslında düşüncelerim bu olduğu için bu ismi kullanmaktan kaçınmaktı amacım. Her neyse kötü niyetle yazmadım. Olgunluk,cesaret,istek,arzu ve niyetleriniz için tebrik ederim... Pusula klanını da kazanmış olduğu başarı için tebrik ederim.

DeletedUser58640

Ziyaretçi
Uzun bir aradan sonra Gölge ekibini sahalarda tekrar görmek, belkide sonkez benim açımdan çok sevindiriciydi :) Kalitesi tartışılmaz. savaşın bu denli erken bitecegini hiç ummuyordum. Gölge ekibinin ortasında oyuna başlayan biri olarak gerçekten güzel savaşlar verdik cogu geceler uykusuz kaldık .Özellikle Alarm ekibini cani gönülden kutlarım savaşın hakkını verdiler.

Elinize saglık kalan arkadaşlarada başarılar dilerim..

DeletedUser67748

Ziyaretçi
Mehmet kankamın klan tanıtımından sonra en fazla açtığı başlık. Ama o gemi bir gün gelecek. Ben inanıyorum sana.

Ancak dün sametin forumda söylediği bir eleştiriye katılıyorum

Ben klanlar.org duayeni miyim la. Ne diye referans gösteriyosun beni. Git kendi fikrini kendin beyan et.

**BayRam**

Ağır Atlı
Pusula savaşının bana kattığı tek şey,bir zamanlar gölge de oynarken mehmetin beni atması ve bu world sayesinde tekrar gölge de oynama imkanı bulmam :D umarım pişmansındır mehmet :p :D :D şimdi gel gelelim meselemize,gerek maydonoz klanımda oynarken gerekse gölge klanlarında oynarken bu world de cidden eğlendiğimi dile getirmek isterim.Sercan beni tanımadığını söylemişti maydonoz konusunda ama hatırlatma gereği duydum c3te EFKARLI. hesabını bizzat devreden kiişiyim ben belki hatırlamana yardımcı olur.Diğer konu cidden çok eğlendim ve zevk aldım,çok yorulsam da malumunuz ben gece çalışan bir adam olduğum için ve genellikle bilgisayar üzerinde olduğumdan keyifle vaktimi öldürdüm :)).Bu savaşta hem pusuladan hem de gölgeden arkadaşlıklar edindim,pusula klanlarını beni iki defa silmesini de es geçemem tebrik ederim,kediye özellikle başarılar diler pusula klanlarını da tebrik ederim.Pusula ve pusula karşısında mücadele edecek klanlara da başarılar. :p Şimdi sametin bu postumu lıkelamısını da önemle rica ediyorum,postumu lıkelan :D

*perfect*

Yasaklı
Ben de Mehmet'i başlığı ve düşüneleri için tebrik ediyorum. beni aşırı yavaşlatsalar da sinir olsam da gölge klanı bünyesinde savaşan Alarm klanı oyuncularını da tebrik ediyorum. kısa oldu ama inanın beni şahsın yordu. Serhat'a da katılıyorum. Eer birgün tekrar mehmet ile serhat birleşirse gölge daha güçlü olarak sahalara döner.

DeletedUser46453

Ziyaretçi
Tebrikler sizlerede seninle komşu olmak sana köy vermekte varmış herkesin emeklerine sağlık :) tekrar görüşmek dileğiyle

aslankilic

Yasaklı
iki tarafı da tebrik ediyorum pusulaya başarılar gerçekten iyi oynuyorlar bi gün rakip olarak savaşmak isterim kendileriyle

DeletedUser58830

Ziyaretçi
Tartışma yok diye hiç rağbet görmemiş bu başlık :(

aslankilic

Yasaklı
valla diyorlar pusula komposto etmiş :) ama gölge de oynadı yani illa ki bi taraf kazanacaktı herkesin eline sağlık :)